Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Canım doktor eldiveni yasakladı. Ellerini görüp tanıması gerekiyormuş. Eldiveni uzun süre takarsak otizm riski oluşturuyormuş ellerini görmüyormuş. Ben kullanmıyorum 7.günden beri eldiven.
Ben de onun için biraz keşfetsin diye ara ara açıyorum ama çiziyor gözlerini yüzünü ya :KK43:

Herkese geçmiş olsun. Bu göbek düşmesi belirtileri nedir acaba? Karnının alt kısmı yani mide altı sürekli şiş. Yürürken kasların sanki çalışmıyor. Nefes almakta zorlanıyorum. Otururken veya yatarken sıkıntı yok gibi ama kalkınca karın kasları sanki çalışmıyor. Bu nefes darlığı yüzünden gitmediğim branş ve doktor kalmadı. Sadece helikobakteri çıktı ki o da nefes darlığı yapmıyor. Acaba diyorum göbek düşmesinden olabilir mi? Sizde de Nefes Darlığı oluyor muydu?

Kızlar ya ben bebeğin tırnaklarını törpüledim , bazen eldiveni çıkartıyorum oynasın diye. Demin ellerini gözüne soktu Allahım aklım çıktı bir müddet açamadı ağladı bayağı elim ayağıma dolandı; göz yaşı damlası sıktım emzirdim ayağımda salladım uyudu şimdi. Siz sürekli eldiven takıyor musunuz of ya:KK43:
Ben ilk 2 gun taktim eldiven 10 gündür eldivensiz. Tirnaklarini da hic kesmedik daha kiriliyor kendi. 40 i cikana kadar kesmeyecegimm

Eklentiler

• 17161309836348798064964899486853.jpg
    17161309836348798064964899486853.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 56
O bizde de oldu bi kaç gün sonra geçti hep bezi katlayıp bağladım göbek bağı düşmemiş gibi kurusun diye. 14.gün göbek bağı düştü sonra kabuk bağladı bugün 20.gün sabah kabuk ta düştü normale döndü göbeği
7.gununde gobek bagi düşmüş bez değiştirmek icin actigimda gördüm. Gobegi kendi kapanmis yapismis yani acmaya calismadim ben. Herhangi bir akinti vs olmadi şükür.

Kızlar ya ben bebeğin tırnaklarını törpüledim , bazen eldiveni çıkartıyorum oynasın diye. Demin ellerini gözüne soktu Allahım aklım çıktı bir müddet açamadı ağladı bayağı elim ayağıma dolandı; göz yaşı damlası sıktım emzirdim ayağımda salladım uyudu şimdi. Siz sürekli eldiven takıyor musunuz of ya:KK43:
Ben hiç kullanmadım. Çizse bile izi geçiyor

Ben sürekli takıyorum canım sadece emzirirken göğsüme dokunsun diye tek elini açıyorum, diğer türlü çok yüzüne götürüyor elini😞

Ben hiç eldiven takmadım canım hastanede odaya gelince çıkardım hemen etrafı tanısın ellesin diye, törpüledim ben de.

Kızlar ben silikon ucu bıraktım biliyosunuz. Normalde 20dk emerdi alt değiştirir bı 15-20dk daha emerdi. Silikonda sütü de görüyordum bitirmemiş oluyordu sütü çekiyordu yani. Şimdi silikonsuz direkt meme verince emme süresi azaldı. Sütü daha güzel alabildiği için mi yoksa silikonsuz yorulduğu için bırakıyor mu acaba dedim. Uyku süreci eskisi gibi. Uzun da uyuyor kısa da değişen bir şey olmadı. Böylece doyuyor demek ki diyorum ama daha kısa süre memede kalması düşündürdü beni 🙄

Benim en geç çarşamba olur gibi. O değil uyuyamıyorum kaç gündür tarih verilince kötüymüş.
Bende belirti de yok hiç oturur pozisyonda bekliyor biri gelsin de alsın diye babasına çekmiş 2 dk dönecek ona bile üşeniyor 😃
Üşengeç bıdık bizimkiler bence zaten 😂 Dimi gün belli olunca da zaman geçmiyor 🫣

Kızlar ben silikon ucu bıraktım biliyosunuz. Normalde 20dk emerdi alt değiştirir bı 15-20dk daha emerdi. Silikonda sütü de görüyordum bitirmemiş oluyordu sütü çekiyordu yani. Şimdi silikonsuz direkt meme verince emme süresi azaldı. Sütü daha güzel alabildiği için mi yoksa silikonsuz yorulduğu için bırakıyor mu acaba dedim. Uyku süreci eskisi gibi. Uzun da uyuyor kısa da değişen bir şey olmadı. Böylece doyuyor demek ki diyorum ama daha kısa süre memede kalması düşündürdü beni 🙄
Kaçıncı günde bıraktınız? Bir de nasıl bıraktınız 😌

X