Anket İlk Çocuk Kime Benziyor ?

İlk Bebek Kime Benzer?

• Ankete Katılan
    153
iki tane oglum var
biri 5 yasinda ayni babasi ;hatta gorenler babasinin kopyasi diyorlar : ))
ikinci oglus 20 aylik O'da ben : )

benim kizim ikimizin karisigi... :)
babasina dabenziyor bana da.
ama ben kendim babanneme benziyormusum.

Direkt anne veya baba diye genellemek doğru olmaz bence de.
Şans, kısmet Allah bilir kime benzeyeceğini,

Ben ilk çocuğum ve annemin kopyasıyım..
Kız kardeşim halama benzer,
Erkek kardeşim de anneme benzediğinden bizi çok benzetirler.
Çoğunlukla annem baskın gelmiş, hepimizin göz rengi yeşil annemin ki gibi.. :KK51:

Eşimin tarafına bakınca 5 kardeşler hepsi de kayın validem, sanki baba ortada yokmuş o çocukları yaparken..:KK53:

Ben de hep ilk cocuk babaya benzer diye duydum ama Allah bagislarsa ultrasondaki goruntusune gore kızım bana benziyor:KK200: (ilk cocugumuz olacak insallah)

Aslında sadece anne veya babaya benziyor demek bence yanlış dogdukları zaman cok değişkenlik gösteriyorlar. Öylede oldu zaten zaman zaman abime benziyor, babannesi anneannesi.babasınada benzıyor . benım aynı bebeklik fotosuna bakınca fotokobi gibi ayırt edemıyor kimse. İlk cocugum erkek babası ile göçmen oldugumuz için klasik sarısın mavi gozlu ince dudaklı bi yapısı var her ikimizede benziyor. Babası ile de bırbırımıze benzerdik. Sımdı 2. Evliliğim bu eşimle yüz hatlarımız çok zıt ten rengimizde keza öyle o yüzden kime benzer bende merak ediyorum ( ve yine erkek cocugu beklıyorum) :))

Kafama takılan bir soru var kızlar, bir çok yerden duyduğum kadarıyla ilk çocuk babaya benzermiş. Benim henüz çocuğum yok. senağlama : Gebelik fobimi yenebilirsem olacak inşallah :çok üzgünüm: korunmayı bıraktım birkaç aydır.
Bu yaştan sonra olsa olsa ancak 1 tane bebeğim olur diyorum, o da babasına mı benzeyecek yanii :uhm: üff çok mu bencilim acaba bana benzesin istiyorum. Tamam baba da yakışıklı ama bana benzesin yaa
Sizin deneyiminiz benden fazla. Gerçekten kime benziyor ilk bebişleriniz :emir_bebek:
Bir de anket koydum hadi bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum
ben ilk çocuğum ve babaya benziyorum çocuğum olsa bana yada babaya benzesin ne fark eder evlat işte

Bizimkinin yüzü bana benziyor. Huylari biraz ben biraz babasi biraz halası. Normal olarak.

ben ilk çocuğum ve babaya benziyorum çocuğum olsa bana yada babaya benzesin ne fark eder evlat işte
Ben de tip olarak babama ve halama benziyorum ama anneme acayip benzetenler de cok. Ben anneme benzetemiyorum tipimi.
Huy olarak da herkesten almışım anne baba hala.

Kafama takılan bir soru var kızlar, bir çok yerden duyduğum kadarıyla ilk çocuk babaya benzermiş. Benim henüz çocuğum yok. senağlama : Gebelik fobimi yenebilirsem olacak inşallah :çok üzgünüm: korunmayı bıraktım birkaç aydır.
Bu yaştan sonra olsa olsa ancak 1 tane bebeğim olur diyorum, o da babasına mı benzeyecek yanii :uhm: üff çok mu bencilim acaba bana benzesin istiyorum. Tamam baba da yakışıklı ama bana benzesin yaa
Sizin deneyiminiz benden fazla. Gerçekten kime benziyor ilk bebişleriniz :emir_bebek:
Bir de anket koydum hadi bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum
Bende bana benzeyen istiyordum eşim esmer ben beyaz tenliyim kızımız bana benzese daha iyi olur diyordum ama eşimin kopyası ve o çocuğu o kadar içten seviyorsunuzki o çocuğa baktıkça bi de eşinizi bi daha seviyorsunuz bana benzemediği daha iyi olmuş dedim 😄

5 yaşındaki kızım ablama ve yeğenime benziyor 😳 koreliler gibi😬 gözleri çekik
Sadece çenesindeki gamzeyi eşimden almış
Şu an yenidoğan kızım da bize benzemiyor ilkinden daha farklı 😂
Zamanla belli olacak bakalım

X