infacol damla

TULINK

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2012
21
0
yurtdışından(hollanda dan)1,5 ay önce yeğenimden istedim ancak gönderdi.ama artık bebeğim 3 aylık oldu gaz sıkıntısıda yok çok şükür.bu yüzden ihtiyacım kalmadı hiç kullanılmamış sadece karton kutusunu açıp prospektüsüne baktım.almak isteyen olursa satacağım.nette fiyatı 22 tl ben 17 tl ye satacağım.antalya dayım heryere kargolarım kargo ücreti alıcıya aittir.

İnfacol Damla | Eczaonline

Biocodex Infacol Damla 50 mL

gaz ağlatır, infacol rahatlatır.

Simetikon içerikli İnfacol, kolik ve spazm ağrılarını dindirmeye yardımcı olur.

İnfacol Oral Damla çocukların kolik ve gaz ağrılarını gidermeye, spazm ağrılarını dindirmeye ve gaz çıkarmasına yardımcı olur. Bebeğin gazını dindirdiği için, ağlamanın şiddeti ve yoğunluğu azalır. Doğal portakal aromalıdır ve doğumdan itibaren her yaşta kullanıma uygundur.

Her beslenme öncesi doğrudan verilir. Plastik damlalığı kullanım kolaylığı sağlar. Şeker, alkol veya renklendirici içermez. Simetikon içeren İnfacol Oral Damla 50ml olup,100 dozdur.

Her emzirmeden/öğünden önce bir adet dolu damlalık (0,5 ml), gerekli hallerde iki dolu damlalık kullanılabilir (1 ml). En iyi sonucu elde etmek için İnfacol Oral Damlayı birkaç gün süreyle kullanınız. Uzun süreli kullanımında gaz birikimi tamamen giderilebilir.

çok etkili bir damladır.. ama bence biraz daha düşür fiyatı, kargo ile internet fiyatına denk geliyor nerdeyse :KK34:

Merhaba U Ultraslan07b 3 kez kullandım suan ihtiyacım kalmadı 80 aldım 20TL bırakıyorum kargo size ait

Eklentiler

• 15989135736091127604463.jpg
    15989135736091127604463.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 162
X