Insanity Max30 günlüğüm

kızlar bugün ilkgünü yaparak başladım bihaftayı kalan dört günde tamamlıycam inş. Bide ardından 8 dakikada karın kası programı var onu yaptım bunu daha önce deneyen var mı canlar
Spor severlerin hali bambaşka canım kız Maşallah sana Örnek olacaksın herkese bence sende.. Canım 8 dk olan Programın adı ne Max30 da mı var? Ben direk netten izlediğim için programı ona denk gelmedim. Ama ismini yaz döndüğümde bakarım. Insanıty de vardı Cardio abs ilk ay 15 dak haftada bir kez ekliyor, ikinci ay ise 45 dak Abs programı ekliyor haftada bir .. Max30 da hemen her programda karın çalıştırdığından eklememiş , demek ki isteğe bağlı bırakmış o programı, yapmanda bir sakınca olmaz , zaten 8 dakikalık birşey...

Eee anlatsana zorlanıyor musun, keyifli mi falan?? Aman sakatlanma konusuna dikkat et canım bebeğin var birde, Spor ayakkabını mutlaka giy canım

Iyi aksamlar bende size katilmak istiyorum
Tabi katıl canım, memnun oluruz.. Bekleriz her zaman canım. Soruların olursa sor, ben şimdi evimden uzakda misafirlikdeyim ama ilk sayfalarda açıklamalar çok. Arkadaşlarda yardımcı olur. Bu aralar sürekli yazamıyorum ama genede yardımcı oluruz tatlım.

Ee işde bende ilk önce doğru anlamışım, EĞİTİMCİ OLACAKSIN Süper kuzum. Artıkın çalıştırırsın bizide bebğim..
Ya o lapayı ben tuzsuz salata malzemeleriyle karışık yemişdim bi nevi kısır gibi hatta çok az tuz atmışdım amaaan deyip :) ilk gün dışında ikinci gün bende de pek fark olmamışdı.. Sırf lapa şeklinde yapabilir miyim bilmem ya ... Ama sen çok iyi kilo bermişsin bir günde gerçekden canım ya

Sağol Bebişim ben de seni bırakmam kız, başka şeyler yapsam da yazayımmı ki buraya, max yapmıyorum ama hergün en az 1 saat sporumu yapıyorum mutlaka

canım 8 dk olan max 30dan ayrı bişey youtubede var 8 dk karın kası diye çıkıyo.bugun tabata power yaptım harikaydı bi ara karın kaslarım uyuştu hissedemedim yerdeki hareketlerde bugun zorda olsa şınav çekebildiğimi gördüm çok iyi geldi bu max bana 30 dk olması ayrıca işimi kolaylaştırıyoo

Programı severek yapmak, işin en önemli kısmı, devamını getirmekde kolay oluyor böyle olunca tatlım. Tabata Power karın üst beden için süper bir çalışma, vücudu toparlama etki anlamında da çok hızlı neticeler veriyor. Bir ay sonraki görüntüne inanamıyacaksın.

Daha bu sabah üzerimi değiştirirken bacaklarımın kaslandığını, popomun kaslı sıkı kalkık ve toparlanmış olduğunu farkettim süper bi duygu yaa.. Sporsuz zayıflık ile spor yaparak zayıflamak arasında uçurumlar var. Ben geç farkettim. Sizler daha gençsiniz, kıymetini bilin sporun gerçekden, ve sürekli olsun hayatınızda canımcıım

Evet spor yapmak gibisi yok hele severek yapınca sabahlarıda ip atlıyodum ama ipim koptu ip alıp onada başlıycamm bide yemesemm ahhh

Evet spor yapmak gibisi yok hele severek yapınca sabahlarıda ip atlıyodum ama ipim koptu ip alıp onada başlıycamm bide yemesemm ahhh
Sana tavsiyem, Max30 sonrasında esneme pilates gibi bir program eklemen. Hem kaslarını uzatır, incelir ve sıkılaşırsın. Geri sayfalarda örnek esneme programı vardı canım. Sende önceden görmüşsündür. Yeme düzenini düzenlemen gerekir canım yoksa istenilen sonuçlara zor ulaşırız. Yüzde 60 beslenme yüzde 30 spor ile istediğimiz bedene kavuşabiliriz ancak tatlım.

Hosbuldum
Yok canım daha baslamadim da bi prgram oluşturmak istiyorum
Selam tatlım :) ilk sayfadan itibaren okursan az çok fikir sahibi olursun . Sormak istediklerini sorabilirsin çekinmeden canım.. Hadi bakalım senide Max30 cu görmek istiyoruz, hoşgeldin aramıza.. Kaç kilosun , problemli bölgen ya da hedef bölgen neresi? Biraz bahsetsene canım

canım peki bu esneme platesi ne işeyarıyo tam olarak ve kaç dk sürüyo

Ya kuzum şimdi bu programı da indiricem diye tuturursun, eşin sade seni değil topikce hepimizi topa koycak kızzz, Max30 u edinene kadar göbeğin çatladı bebişim ama helal olsun başardın pes etmedin yani kuzum :))
Dur adını bi bulayım tam yazıyım sana .. Geri sayfalardan bakmam lazım.. Esneme ve pilates, şişen kaslarımızı esnetip uzatıyor ve daha ince sıkı bir bedene sahip oluyor kişi. Tek başına zayıflatmıyor. Ancak zayıf olup, sıkılaşmak isteyenler tek başına yaparsa olumlu sonuçlar alır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…