Insanity Max30 günlüğüm

canım kaç kiloydun hatırlamıyorum ama abartı çok kilon görünmüyor, biraz bel bölgeni inceltmen lazım ama onuda halledersin,vücut baya atletik,maşallah omuzlar geniş,bacaklar kaslı :nazar::KK9:
79 kiloyum hahaa:)))
Şu senin topikte Bi kız foto paylaşmış 54 kilo mu ne, Allah aşkına arada çok fark var mı ya??
Ben saf kas oldum galiba bacaklarım ronaldo bacağı oldu

Ben 510 ip atladım, yarında 700 Atlıcam inşallah..bir iki nefes arası hariç hiç durmadım bile, akşama da Zumba yapıcam.. Daha ne yapım yahuu ölüm mü :KK61:
naçizane tavsiyem bu kadar sporu bir dilim yaş kekle çöpe atma lütfen kendine süre ver mesela bu ay hiç tatlı yemeyeceğim hep yedim ne oldu biliyorum tadını nasılsa de 1mayista bir dilim pasta yicem de bak bu ay sonuna kadar nasıl fark görüyorsun. cidden o kadar emegi bir dilim kek götüruyo yapma bunu kendine bende çok feci bagimliyim acayip anlıyorum seni ama onlar olmadan da yaşayabiliriz

Yafrum bee :)) Maşallah kız göbeği biraz erittin mi fazla bir fazlalık kalmamış şekerim. Bence seninde ben gibi ödem tutan bir vücudun var.. Detokslar işe yarar inşallah.. Nasıl gidiyor hurma diyeti? Acıktın mı kız?
Ayyy sorma kız gözümün önünden dönerler pilavlar geçiyor bir de domates çorbası, biraz önce yedim ikinci öğünümü de... Gözlerimin önü kararıyor, başım dönüyordu ama şimdi geçti yiyince:))
Hani orucun ilk günlerinde olursun ya hafif te Bi baş ağrısı aynen öyleydim:))
Yalnız birde ben emziriyorum o yediğim hurmaları da oğluma süt olarak döndüyse ben hala açım

Şu senin topikte Bi kız foto paylaşmış 54 kilo mu ne, Allah aşkına arada çok fark var mı ya??

canım bütün olarak bakarsak,fark var elbette, senin omuzlar daha geniş,kalça kısmın daha dar,onda omuzlar dar değil ama çok genişte değil normal, bel bölgesi geniş,kalın biraz, sende daha ince,yandan ise onun popo daha ufak,ama bel kısmı kalın olduğundan basenlerle birleşince daha geniş durmuş, senin bel bölgen daha dar olduğundan basenlerin o kadar göze batmıyo

bide sen baya kaslısın, benim bir arkadaş var bir türlü 65 kiloyu göremedi, kası çok, vücuttaki yağ oranı %18 mi neydi,sende öyle kaslısın gibime geldi

Kuzum gördüm şimdi resmi, kız doğruya doğru şimdi kızın üst beden incecik gögüs bile azıcık .. Anam bizdeki sorun zaten bel göbek kalınlığı, ama o 54 kilo olsun o kadar fark anam.. Kız Seda biz 54 olsak iskelotor oluruz anam :) ama senin kilon 79 gibi değil 78 anca :KK70: şaka kız 65 gibi duruyosun bebeğim ..

canım bütün olarak bakarsak,fark var elbette, senin omuzlar daha geniş,kalça kısmın daha dar,onda omuzlar dar değil ama çok genişte değil normal, bel bölgesi geniş,kalın biraz, sende daha ince,yandan ise onun popo daha ufak,ama bel kısmı kalın olduğundan basenlerle birleşince daha geniş durmuş, senin bel bölgen daha dar olduğundan basenlerin o kadar göze batmıyo
Oyyy anamm o Nasıl Bi analizdi kız :KK70:

Kuzum gördüm şimdi resmi, kız doğruya doğru şimdi kızın üst beden incecik gögüs bile azıcık .. Anam bizdeki sorun zaten bel göbek kalınlığı, ama o 54 kilo olsun o kadar fark anam.. Kız Seda biz 54 olsak iskelotor oluruz anam :) ama senin kilon 79 gibi değil 78 anca :KK70: şaka kız 65 gibi duruyosun bebeğim ..
Yaa tabiiki fark olacak o kadar değil şimdi arada 25 kilo fark var ama demek istediğim o fark hiç 25 kilo gibi duruyor mu

image.png

Kızlar ahanda buda ben dermişim :))

Kız Seda şöyle bir göbek kası yapalım incecik olalım ayy :KK19: olur mu ki bizimde ??

Eki Görüntüle 1808363

Kızlar ahanda buda ben dermişim :))

Kız Seda şöyle bir göbek kası yapalım incecik olalım ayy :KK19: olur mu ki bizimde ??
Kızz deli misin şok geçiriyordum nerdeyse, öyle olsan valla oturur ağlardım be,valla yüreğime indirecen benim :confused:
İnşallah ben olana kadar çabalıcam, sporu sevdiğime göre sıkıntı yok yaparız kız ne olacak, zaten benimki yaklaştı ona az kaldı:KK70:

X