Insanity Max30 günlüğüm

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
İş yeride hayatımızın bi parçası olcak o kadar :)
aynen öyle canım yoksa çekilmez, bak bi yandan döküman hazırlıyorum bi yandan mesajlara cevap veriyorum yosa hep iş iş nereye kadar :KK48:

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
aynen öyle canım yoksa çekilmez, bak bi yandan döküman hazırlıyorum bi yandan mesajlara cevap veriyorum yosa hep iş iş nereye kadar :KK48:
Marifetli hatunsun vesselam Maşallah kız :)
karnım acıkdı deli gibi, bide iştahsızlık var, sonunda deli gibi yemeklere saldırmakdan korkuyorum..şekerli şeyler yediğim için oldu, yemesem tok olurdum hala... Ne yesem ki , haşlanmış yumurta vardı bari normal bi kahvaltı gibi yapıyım...

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Marifetli hatunsun vesselam Maşallah kız :)
karnım acıkdı deli gibi, bide iştahsızlık var, sonunda deli gibi yemeklere saldırmakdan korkuyorum..şekerli şeyler yediğim için oldu, yemesem tok olurdum hala... Ne yesem ki , haşlanmış yumurta vardı bari normal bi kahvaltı gibi yapıyım...
kesinlikle k.hidrat çabuk acıktırıyor, bol protein al, kuru yemiş (ceviz,badem,fındık) ye, çiğ sebze ye(marul,semiz,dereotu,roka bol limonlu ohh misss)

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
sen böyle anlatinca eski işim geldi aklıma sabah 8buçuktan 5buçuk olana kadar bi yemek molasi hariç totom yer görmezdi koştur koştur calisirdim resmen
ayaka çalıştığım günler bende öyleyim canım,eve gidince pertim çıkıyo,masa başı rahat ohhh:KK48:

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
wc gitmek için bile izin gerekirdi ve kaytarma olarak görülürdü tabi iş yetişsin diye çok çok az su icerdim ve wc için 700m yol yürümek gerekirdi:-):-):-)
oo kötüymüş, özelde çalışmak ne zor demi, sen boşver orayı devlete atan

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Ayy bebişim gelmiş.. Kızz nerelerdeydin kaçak, insan bi niye yokdun yazar demi, o kadar msj attık nerdesin diye?? Söyle bakiim nerelerdeydin? Başladın mı sporuna kuzum??
Musafirim var teyzem geldi surekli bakamiyorum buraya dun basladim spira musait oldukca yapiyorum ama bu sefer sabah kalktigimda karnim cok acidi hic bukadar acimamisti yaa

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2145 gün geçti.