Insanity Max30 günlüğüm

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 25
o program nasıl peki abla max kadar hızlımi hareketler aynı mi
Insanıty 2. Ayı kasdediyorsun sanırım Betülüm. Evet hızlı ve bir saat sürüyor ve ve daha çok üst bedeb çalıştırıyor. İlk ay daha çok bacak çalıştırıyor o yüzden yaparsam direk 2. Ayı yaparım inş. Sizde bu program sonrası çok rahat yaparsınız inş Insanıty i canım gözünüz hiçbirinden korkmasın bundan gayrı :)

Insanıty 2. Ayı kasdediyorsun sanırım Betülüm. Evet hızlı ve bir saat sürüyor ve ve daha çok üst bedeb çalıştırıyor. İlk ay daha çok bacak çalıştırıyor o yüzden yaparsam direk 2. Ayı yaparım inş. Sizde bu program sonrası çok rahat yaparsınız inş Insanıty i canım gözünüz hiçbirinden korkmasın bundan gayrı :)
kiloları aldığım gibi bir an önce vermek istiyorum yaa ;-( bu yarım saat az gibi geliyor gün içinde hareketsizim de :KK43: nasıl olacak bilmem

valla kızlar insanty max30 bir deneyim dedim
ilk 6 dk ya kadar dayanabildim
benim bünye bunu kaldırmaz anam.:KK43::KK43::KK43:
ben ipimi atlamaya devam edeyim
haftada 3 günde birer saatlik yürüyüş yaparsam ne mutlu bana:KK71::KK71::KK71:
size kolay gelsin canlar :KK73::KK73::KK73:
bu kadar çabuk pes etme kimse sonuna kadar yapamıyor zaten yavaş olanla devam et zaten yarım saatcik

valla kızlar insanty max30 bir deneyim dedim
ilk 6 dk ya kadar dayanabildim
benim bünye bunu kaldırmaz anam.:KK43::KK43::KK43:
ben ipimi atlamaya devam edeyim
haftada 3 günde birer saatlik yürüyüş yaparsam ne mutlu bana:KK71::KK71::KK71:
size kolay gelsin canlar :KK73::KK73::KK73:
Basit yapan kişiye uysaydın tatlım bide onların yaptığı sayıda yapman gerekmiyor. Bizde hala onların yarısına zor yetişiyoruz.. Hergün devam etsen kondüsyonun artardı kuzum .

P90x le 3 ün farkı ne, 1 ve 2 Side varmı acaba?
P90 var p90x den önce sonra p90x3 çıkmış.. P90x de ağırlık çalışması , barfiks çalışması falan var. Kardiolar bizimkine göre çok çok az. Kas yoğunluğunu arttırmak için daha çok bu program.

P90x3 de 4 tipi var hepsini araştırmadım ama lean mıydı neydi bayanlar için hazırlanmış, 30 dk sürüyor oda bizimkine göre daha basit ve p90 serilerinde 90 günde vücud değişimi garantisiveriyor, bizimkisi 60 gün daha kısa sürede daha etkili yani..

P90 var p90x den önce sonra p90x3 çıkmış.. P90x de ağırlık çalışması , barfiks çalışması falan var. Kardiolar bizimkine göre çok çok az. Kas yoğunluğunu arttırmak için daha çok bu program.

P90x3 de 4 tipi var hepsini araştırmadım ama lean mıydı neydi bayanlar için hazırlanmış, 30 dk sürüyor oda bizimkine göre daha basit ve p90 serilerinde 90 günde vücud değişimi garantisiveriyor, bizimkisi 60 gün daha kısa sürede daha etkili yani..
Anladım sen hangisini yapacaksın şimdi?

Canım o zaman sen Jıll 30 day ekle bırını sabah birinide akşam yap..
valla bilmiyorum ne eklemem lazım ama artık iskeletimi rahatlatmak istiyorum bir damacana suyu kapıdan mutfağa taşıyamazken iskeletim o yükü hergün taşıyor sporu bıraktığım an zaten fıtık aziyo bacaklar uyuşuyo bazen tutulup kalıyorum doktor kilo alma dediginde 56 kiloydum :KK43: birde hamile kalmamam lazım böyleyken sirt kaslarim kuvvetli olması lazım ama şimdilik şu sınav tüm beynimi oyalıyor vicdan azabi çekiyorum fazladan başka şeylere yönelince

X