Insanity Max30 günlüğüm

bende çok eksik hissediyorum girmeyince ama aksamlari eşim benimle ilgilen diyo :KK70: sizi kıskanıyormuş :p dil çıkarıp söylüyor böyle bende tamam diyorum ne deyim
Sorma ya iki akşamdır bende eşimden trip yiyorum, benimle ilgilenmiyorsun lafları başladı :) aman aman eşlerimizi ihmal etmiyelim, gündüz olduğu kadar.. Bende eşimin geceleride çalışır çalışma odasına geçer o vakitler bakıyorum, ama o çalışsada ben onla ilgileneyim hep arada laflıyalım istiyor işde :)

o bacaklardaki küçülme 2 günde olmamıştır aslında gitmeye başlıyor ama sonra bir anda göze görünür hale gelmeye başlıyor,hızlı platesten ötürü değil yaptığın sporlar + diyetlerden ötürü bence :))
Olabilir Begümüm, ama hızlı pilatesde acayip acımısdı, ona bağladım ama ne biliyim kız daha dün normaldi bugün hemen nasılda küçülmüş sanki içinde hava varda bi gecede inmiş gibi :)) ayy milletde yanlış anlıyacak anam, o kadar kötü değil tabii de işde ..

Sorma ya iki akşamdır bende eşimden trip yiyorum, benimle ilgilenmiyorsun lafları başladı :) aman aman eşlerimizi ihmal etmiyelim, gündüz olduğu kadar.. Bende eşimin geceleride çalışır çalışma odasına geçer o vakitler bakıyorum, ama o çalışsada ben onla ilgileneyim hep arada laflıyalım istiyor işde :)
Aman diyim eşleri ihmal etmek yok:KK20:
Onlar bizim canımız.:KK200::KK68::KK60:

Olabilir Begümüm, ama hızlı pilatesde acayip acımısdı, ona bağladım ama ne biliyim kız daha dün normaldi bugün hemen nasılda küçülmüş sanki içinde hava varda bi gecede inmiş gibi :)) ayy milletde yanlış anlıyacak anam, o kadar kötü değil tabii de işde ..

Kız aynı benimde hızlı platesten sonra totom ve ust bacaklarim çok ağrıdı ondan mı ki, fayda ediyo demek
:KK49::KK76:

İşte bana da öyle sırf kardio işe yaramıyor pek, böyle bölgesel karışık daha etkili oluyor... Sende de öyle olmuş :KK66:

Aman diyim eşleri ihmal etmek yok:KK20:
Onlar bizim canımız.:KK200::KK68::KK60:
Aynen kuzum aşklarımız onlar bitanemiz :)
Kız aynı benimde hızlı platesten sonra totom ve ust bacaklarim çok ağrıdı ondan mı ki, fayda ediyo demek
:KK49::KK76:
evet evet fayda ettiğini gösteriyor o canım :) sende etkilerini çok merak ediyorum kuzum bi süre sürekli devam etmeye çalış bakalım bacaklarını inceltecek mi??
İşte bana da öyle sırf kardio işe yaramıyor pek, böyle bölgesel karışık daha etkili oluyor... Sende de öyle olmuş :KK66:
iyide Seda pilates kardio değildi ki bebeğim bölgeseldi o :) niye o kadar eritti beni bilemedim yalnız kız :)) ha kız sonra anladım demek istediğini evet ya kardio ya bölgeselde ekleyince etkiledi herhal :)) kas yapaydı keşke :)) aslında devam etsem hem inceltir hem kas yapar da bugün öyle incelince panik oldum bakalım bi squat deniyeyim o nasıl olcak :)

Kızlar 2. Ay 2. Hafta 4. Gün MAX OUT STRENGHT tamamdır. Ardına program ekleyemedim namazım geç kalacakdı yoksa şekerlerim :) ama akşama squat eklemi düşünüyorum ağırlıklarla ..

Bende şincik 60 squat yaptım 4 kg ağırlıkla ( 2-2 ) ardından 20 şınav ancak çekebildim :) squatlarıda yüzde yüz yapamadım sanırım ama ilk gün idare etsin artık, dizlerime aşırı yüklenmek istemedim :)

bugunluk program tamam kardiyoyu yapmak yerine bugun yuruyus ve bisiklet surme yaptım yarın (yani bugun) yoga gunum onun aksamına bir kardiyo eklerim artık son ay 2.hafta ve sekersiz 17.gun
gariptir ki kısa bir seker ihtiyacı haricinde hic tatlıya istek duymadım abur cuburda cekmiyor canım sanırım saglıklı ne varsa tıka basa yedigimden doymusluk hissi engelliyor ya da artık hedef kilo vermek degil kas yapmak oldugu için diyet stresi yok ondan da olabilir tam gaz devam :)

bugunluk program tamam kardiyoyu yapmak yerine bugun yuruyus ve bisiklet surme yaptım yarın (yani bugun) yoga gunum onun aksamına bir kardiyo eklerim artık son ay 2.hafta ve sekersiz 17.gun
gariptir ki kısa bir seker ihtiyacı haricinde hic tatlıya istek duymadım abur cuburda cekmiyor canım sanırım saglıklı ne varsa tıka basa yedigimden doymusluk hissi engelliyor ya da artık hedef kilo vermek degil kas yapmak oldugu için diyet stresi yok ondan da olabilir tam gaz devam :)

Meyve' de yemiyor musun Adrianacığım ? Süper gidiyorsun canım ( az kalsın sana şekerim diycekdim vazgeçdim :)) )
Six Pack ler sende görünmüş müydü bebeğim ?

kandiliniz mübarek olsn kızlar benim bugun REST günüm dinlenicektim ama havayı güzel görünce evi şöle dip köşe bi temizliyim diyorum
Ayy ne güzel güneşli havaa , bizimkide resmen kanalık kış :KK43: neyse genede çok şükür Rabbime :)
Temizle anam yarın cumaTertemiz olsun.. İnsan evi temizken daha huzurlu oluyor.. Kolay gelsin bebeğim ..

Ha Efsa sana birşey söyleyecekdim, ben hızlı pilatesi bırakdım, bacaklarımı ve popomu çok inceltti iki günde , okumuşsundur heralde ama birlikde gidiyorduk ya ondan yazmak istedim sana .. Sende pilates faydalı oluyor mu?
Ben dün squat ekledim gece.. Bugün niyetliyim programı gündüz mü yoksa gece mi yaparım bilmiyorum ama sanırım gece yapıcam canım..

X