Insanity Max30 günlüğüm

tombul cilek

♥ minik sevgilim EYMEN'im :) ♥
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
Kızlar 3 gündür sporu yapamıyorum eşim ayağını kırdı benim mahkemem vardı izmirden babam geldi oğlum hastalandı derken ne spor ne diyet kaldı . O değilde şimdi hersey düzene girdi bu seferde kalkıpta max 30 yapasim gelmiyor :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2140 gün geçti.

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
Kızlar 3 gündür sporu yapamıyorum eşim ayağını kırdı benim mahkemem vardı izmirden babam geldi oğlum hastalandı derken ne spor ne diyet kaldı . O değilde şimdi hersey düzene girdi bu seferde kalkıpta max 30 yapasim gelmiyor :KK43:
öncelikle eşin ve çocuğun için geçmiş olsun canım mahkemende inşallah istediğin gibi gelmiştir ve baban da gelmiş gözün aydın.. biz kadınların psikolojik hali çok dalgali her an değişiyor bişeyi çok istiyoruz ertesi gün vazgeçiyoruz bi çok şey geçmiş başından o yüzden böyle olması normal isteğimizin tek geçmeyeceği şey güzel olmak fit olmak bence kendine zaman ver tekrar yapmak istersin ben de toparlanmaya çalışıyorum ama yaz geldi artık incecik giyinicez öyle düşün

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
31
yanlış yazmışim mahkemen inşallah istediğin gibi geçmistir olacaktı

130488

umutluu..
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
637
769
33
bende öle hissetti 5 günün ardından kendimi zorladım yaptım ve gerisi geldi isteğim geri geldi zorla kendini canım sadece 1 kere

tombul cilek

Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
öncelikle eşin ve çocuğun için geçmiş olsun canım mahkemende inşallah istediğin gibi gelmiştir ve baban da gelmiş gözün aydın.. biz kadınların psikolojik hali çok dalgali her an değişiyor bişeyi çok istiyoruz ertesi gün vazgeçiyoruz bi çok şey geçmiş başından o yüzden böyle olması normal isteğimizin tek geçmeyeceği şey güzel olmak fit olmak bence kendine zaman ver tekrar yapmak istersin ben de toparlanmaya çalışıyorum ama yaz geldi artık incecik giyinicez öyle düşün
Tsk ederim canım . Evet kafayı çok takmış durumdayım fit olmaya ama max 30 yapmaya ayaklarım geri gidiyor pazartesiye kadar kendime izin vericem ve kendimi ikna edip pazartesi başlıcam başlayabilirsemmm tabi bakicam

tombul cilek

Kayıtlı Üye
20 Kasım 2014
3.264
2.587
bende öle hissetti 5 günün ardından kendimi zorladım yaptım ve gerisi geldi isteğim geri geldi zorla kendini canım sadece 1 kere
Pazartesiye kadar izin vermek istiyorum kendime halada yapmasam yapamazsam zorlycam artık kendimi

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.176
image.jpeg Bugünkü sporumu sabah erken aç karnına yaptım aradan Zaman geçince özledim, TV izlerken boş durmayayım dedim ve trambolinime çıktım:))

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.176
Kızlar bişey farkettim uzunnn Bi süredir kullanmıyordum teambolinimi, aldığım Zaman'lar üstünde çok zıplayamıyordum bacaklarım yanıyordu resmen çpk zor geliyordu, Ayy 15 dk dır zıplıyorum banamısın demedi bacak kaslarım acayip olmuş ya:)))) bende farkediyordum dokununca ama şimdi tescillenmiş oldu :KK76:

AdrianaLove

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013
189
176
Ayy Adriana bebeğim kilon gayet fit boyuna göre Maşallah canımcıım ya..ama sporla vücut bambaşka oluyor değil mi, zayıf bile olsa insan spor sayesinde vücut hatları bambaşka oluyor ve sporu vazgeçilmez yapıyor.. Şekeri bırakma konusunda başarılı olursun inşallah tatlım, başarırsın sen bence gülüm :)

ay canım 53ün 50si yağ idi :-) şekillenmek çok güzel oluyor vallahi sporun içine bu kadar girmişken daha kolay kolay bırakmam herhalde zira rest günleri bile vicdan azabı oluyor spor yapmadım diye :)
yaklasık 2 hafta sekeri bıraktığım olmuştu sonra sınav falan stresiyle çikolata yemistim beni en zorlayacak zaman 2.haftanın sonu orayı atlattım mı 21 güne tamamlarım hatta bir ay bile yapabilirim :KK37:

ölçü sormuslardı hemen spora baslamadan alıp yazıyorum taze taze :)

bel:64
alt karın:80 (reglim yakın oldugundan karnım şişti biraz)
kalça:93

senin programın beslenmen nasıl gidiyor var mı ölçülerde kiloda degisiklikler :KK37:

begum75

65,4
Pro Üye
9 Mart 2012
22.659
74.714
Kızlar eve dönüyoruz inşallah yuppi yeahh :)) 13:45 uçağına binicez az sonra... İnşallah düzenimiz yerine gelecek hepberaber anacıklarım, pazar günü başlıyalım hep beraber inş, yetti garik tembellik, hadi canlanın pazar a hazır olun kızzlarr :) öptüm hepinizide ....
hayırlı yolculuklar,hastanız nasıl oldu iyidir inşallah?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :66.9 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.