İnsanlar cok çirkin

sizin gibi insanlara gervek hayatta sinir oluyorum .gercek fikrini belirtmeyip hoslanmadigi seye hayir diyemeyip sonra surat asan insanalar .
keske basta annende gelsin demeseydiniz veya kv ile kinusmadan sonra esinize açıkça bu durum yuzunden annenle gezmeye gitmek istemiyorum deseydiniz .
esiniz sacmalamis ama sizde cok mantikli davranmiyorsunuz ...

Kaynananın beni mi engelledin demesi çok patavatsizca. Bende olsam samimi hissedemem. Ayrıca mükemmel insan yoktur,hiçbirimiz mükemmel değiliz. Kocanız da değil. O yuzden isteklerinizi belirtin. Bu ailede yaşamış insan bazı şeyleri göremeyebilir. Siz anlatıcaksiniz.
Kırık omurga ile is yapmazdım şahsen, gerekirse kocamla kavga eder gelmelerine engel olurdum. Hi illa gelirlerse de hic bi iş yapamazdım muhtemelen o ağrı ile nasil yaptınız?sasirdim. Kendinizi bu kadar yormayin.
Gezme hususunda eşiniz asiri tepki vermiş iptal etmek isteyen kendisi, size niye patlıyor ki?

Fedakarlık yaptığınız için değil, fedakarlık yaptığınızı sanarak istediğiniz şeyi söyleyebileceğinizi zannettiğiniz için kötü olmuşsunuz.
Empati gibi bir yeteneğiniz yok galiba. "Onlar gelince zaten keyifli olmayacaktı" dediğinizde eşinizin "haklısın balım her ortamın içine ediyorlar zaten. İyi ki iptal ettik, keyfimizi kaçırırlardı" diyeceğini falan mı sanmıştınız?

Eşiniz iyi ki geliştirmiş kendisini. Geliştirmiş haliyle bile "eşimin omurgası kırık misafir kabul edemiyoruz" diyeceği yerde, kırık omurgayla günde 3 öğün yemek yapıp 8 posta çamaşır yıkamanızı izlemiş. Kendini geliştirmemiş olsa "leğenle dereye in orada yıka" derdi herhalde.

Bu arada siz de çok iyi geliştirmişsiniz kendinizi. Eşinize "hastayım ben kimseye hizmet edemem, gelmeyin de. Diyemiyorsan da sen tek başına hizmet edersin" demek yerine "annen işime karışmasın" demişsiniz.
Öyle bir kendini geliştirmek ki çamaşır yıkamak=kadın işi gibi bir düşünceniz var.

Eşinizin ailesi gerçekten kadını köle gibi gören insanlar olabilirler ama karı-koca olarak sizin de bir farkınız yok. Neyinizi onlardan bu kadar üstün veya farklı gördünüz anlamadım.
Eminim kayınvalideniz de kocasından 1 gram iş bölümü istemeden kocasının ailesi için günde 8 defa çamaşır yıkardı.

Konu dışı, bu mevsimde nereye gidiliyor tatile? Tatil deyince daha sıcak havalar aklımıza geliyor sanırım.

Konuya yorum yapmıştım ama detayları kaçırmışım fikrim karıştı Yorumumun arkasında duramadım. Biraz daha okuyayım diyor yorumuma son veriyorum

Son düzenleme:
Çok iyiniyetlisin

Ben olsam görümceyi istemezdim mesela baş başa olacağız ne gerek var derdim

Ya da Kv yi istemezdim.

Eşiniz sizi denemiş sanki iptal edelim mi derken

Bence mesafe koyun hepsiyle aranıza belli ki iyiliğinizi anlamıyorlar.

Evet benim konuya yaptığın yorumlarin sebebi simdi belli oldu kaynana nefretinmis olay ama ben böyle degilim işte onun annesine karşı hiç istememezlik yapmadım elimden geleni yaptım her anlamda karşılığında da bekledigim zor bir zamanda aynı muamele idi bunu anlaman oldukca zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…