internet mağdurları kocanız ne yapıyor saniye saniye öğrenin

Ben eşine çok güveneni biliyorumm bu sitedende çokk okuduklarımız var ben güvenmiyorum.

güvenmek güvenmemek kişilere kalmış bir şey ...eşime her konuda güvenirim ama bazı knularda güvenmem yapmaz diyemem sonuç itibariyle erkek ..zaafları var vs vs ama hiç bir şeyden şüphelenmiyorsam da böyle şeyler yapmam gerçekten yapmıyorsa ve eşim benım böyle birşey yaptıgımı öğrense ki eşim bilgisayar mühendisi anlamaması mümkün değil durup dururken güvensizlik çıkacak ortaya ama böyle bir şeylerde yapıyorsa zaten en kısa zamanda belli ederler kanımca o zamanda bakarım çaresine yani demek istediğim bu durup dururken suyu bulandırmanın anlamı yok

bana yapılmasını istemezdim, bu foruma yazdıklarımı okumasını istemem mesela. kötü bişey yazdığımdan mı hayır! sadece bu özelim benim. ya da kız arkadaşlarımla olan özel sohbetlerimizi de okumasını istemezdim zaten gerektiği kadarından bahsediyorum.
ee eşimin de böyle durumları olabilir, o kadar ayrıntılı görmek istemem.

ben bunun deneme sürümünü yükledim fakat nasıl nereden bakacağımı bulamadım bir türlü :KK43:

hadi bişeyler buldunuz,nolcak,gazete siteleri var,erotik siteler var,sosyal medya var,bir iletişim,bir merhaba yakaladınız,nolcak, bunu da merak ettim şimdi ben..

güvenmek güvenmemek kişilere kalmış bir şey ...eşime her konuda güvenirim ama bazı knularda güvenmem yapmaz diyemem sonuç itibariyle erkek ..zaafları var vs vs ama hiç bir şeyden şüphelenmiyorsam da böyle şeyler yapmam gerçekten yapmıyorsa ve eşim benım böyle birşey yaptıgımı öğrense ki eşim bilgisayar mühendisi anlamaması mümkün değil durup dururken güvensizlik çıkacak ortaya ama böyle bir şeylerde yapıyorsa zaten en kısa zamanda belli ederler kanımca o zamanda bakarım çaresine yani demek istediğim bu durup dururken suyu bulandırmanın anlamı yok

keşke durup dururken olsa şüphe adamın içini yer bitirir o yüzdenn yanii :/

İnşallah hayırlı olurr :)
Kaderde ne varsa o çekilirmiş Allah ne yazdı bende onu görücem iyi yada kötü bilmiyorum :/

benim şahsi fikrim eğer bişeyler görünce eşini boşayabilecek cesaretim varsa bakmalıyım böyle şeylere, yok huzurumu kaçırıp bide karşımdaki insanı kendimden soğutacaksam hiiçç girmem böyle işlere..

ilerde böyle birşey ypmam için birşeylerden süpheleniyor olmam lazım
durduk yere hadi eşimi takip ediyim demem

Programı Kurmadan Önce Eşlerimize Güvenmeyi Öğrenmeliyiz.. :KK42:
Ömür Boyu Programla Yaşayamayız..

Son düzenleme:
daha önce vukuatı yoksa böyle şeylere kalkışmayın öğrendi diyelim boşu boşuna ilişkiniz zedelenecek
diğer konuda öğrendikten sonra susup kalacaksanız hele hiç yüklemeyin

Herkesin kendi tercihi tabiki ama bana göre hiç etik değil.tabiki eşlerin birbirlerinden ayrı özel hayatı olamaz fakat bu kadar kontrolcü olmakla insan kendine zarar verir gibi geliyor bana,sürekli ay nereye girdi ay naptı kimle konuştu derken hiç güven kalmaz karşıdaki kişiye.ayrıca bende bilgisayar başındayım kendiminde bu tür izlenebileceğim düşüncesi bile beni delirtir.yetişkin bireyleriz sonuçta kimse böyle bir şeyi istemez açıkçası,ayrıca diyelim karşıdaki kişi hiçbir şey yapmadı ve bu programı farketti beter bir durum allah korusun.yapan arkadaşlara birşey diyemiyorum kendi tercihleri ama çok eksterm bir durum yoksa eşlerinin hareketlerinde tavsiye etmiyorum açıkçası.

şu mail ve face mesajlarınıda geri getiren bi program olsa ne güzel olur. haa yanlış anlamayın kendi mesjlarımı geri getiricem :KK1:

kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi kimseye yapmam. boynuna tasma takınca adam yapmaktan vaz mı geçecek? nette yapmaz dışarıda yapar. onu dedektif gibi takip edeceksem zaten güvenim yok demektir, güvenmediğim adamla hayat yolunda ne işim var? hanımlar kusura bakmayın ama saçmalıyorsunuz :KK43:((

sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum
ama bence de hiç doğru bişey değil
bana yapılsa çok kızarım affedemem bile
benim arkadaşlarımla özel konuştuğum konular oluyor
ve bunu ikimizden başkasının bilmesini istemiyoruz
tamam eşimden sakladığım için değil ama ark özel bi şey
bunu bu şekilde öğrenmesini istemem
ya da diyelim ki eşiniz size süpriz yapacak
günlrdir bunun için uğraşıyor
ve siz bu süprizi öğreniyorsunuz
süprizi bildikten sonra sizin için bi anlamı kalmaz heralde
belki ona çaktırmayacaksınız bildiğinizi rol yapacaksınız,habersiz davranacaksınız
ama bide eşinizin yerine koyun kendinizi resmen ne konuma düşeceksiniz bi düşünün
ayrıca size yapılan süprizin rahat rahat tadına varamayacaksınız
sonuçta bildiğiniz bişey pek değeri olmayacak büyüsü bozulacak
Güven olmadan evliliğin yürümeyeceği kanısındayım
bu konu yüzünden ilişkinizi zedeleyeceksiniz değer mi?

Son düzenleme:
kimi özel hayata saygısızlık demiş kimisi ayıp demiş herkesin görüşü ayrı ben bu konuyu polemik olsun diye açmadım burda birçok arkadaş internetle ilgili sıkıntılarını paylaştı insan bişeylerden şüpheleniorsa peşine düşmeli sonra dizinizi dövüp durursunuz evlilikte karı koca arasında özel hayat yoktur kocanızın özel hayatıda mahremide sizsinizdir zaten ben başkasının kocasının yada herhangi bir akrabamın arkadaşımın bilgisayarına kurmadım programı bazı arkadaşlar körü körüne yorum yapıor geçen gece uyandım saat 3 bi baktım eşim daha yatmamış hiç o saatlere kalmazdı salona gittim bilgisayarla uğraşıordu şüphelendim yattım geri yerime bişey sormadım ama kuşkulandım onunüzerine kurdum prgramı eleştiren arkadaşlar için yazıorum buraları ama bugün bişey öğrendim eşim facebook hesabımı kaldırdım demişti ama kullanıor üstelik ilişki durumunda da bişey yazmıor üstelik ikimizin hiç resmi yok iyi niyetli bi yaklaşım deil bence mesajlarında bişey yoktu ama benim tanımadığım bayanlar ekli doğumgünlerini falan kutlamış

Mesela,bunu öğrendikten sonra ne yaptın ?

ben kımseye tam anlamı ile güvenemem,her zaman bır pay bırakılmalı dıyorum..sonrasında ınsan çok fazla yıkılıyor çünkü..bence bu program gayet mantıklı,çünkü en çok aldatanlar hiç tahmın edılmeyen erkekler ve evlılıkler arasından çıkıyor :KK53:
enayı yerıne konulup son anda kapı onune konulmaktansa bişey varsa ogrenılmelı...zaten özel hayata gırmek olmuyor kı bu..arkadaşlık sıtesıne uyedır yada hıc tanımadıgınız bı ısımle konusmasını görmşsunuzdur ona bakrsınız,tüm msn konusmasına bakmaya gerek yokkı zaten..şüphe çeken yazılar okunur sadece ve bu yeterlı bence,hem özel hayata gırlmemiş olur hem enayı duruma düşülmez
dunya nasıl bır yer oldu çıktı,hergecen gun yenı bişey duyuyorum cıdden güvenmek zor:KK43:

Bencede eşinizin özel sınırlarına girmek ayıp bence. Evlide olsanız eşinizde sizinde sizden ayrı sınırları vardır. Size yapılması hoşunuza gidermi. Ayrıca ya istemediğin birşeyle karşılaşırsan üzülen taraf sen olursun.

eş üzerinde belki 1-2 gün denenebilir ancak bunu sürekliliğe yayarak, eşini takip eden bir birey olmak ve bunu bilerek yapmak çok acı bir durum.. emin olmadığın noktalarda eşinin yanında ol ve onu uzaktan izle, yanlış bir şey yapıyorsa muhakkak falso verecektir ki bunu anlayamamak mümkün değil.

bir çocuğum olursa onu bu tür bir programla izleme sorumluluğum olabilir, çünkü keşif esnasında olan her çocuğun istemeyeceğiniz şeyleri yapabilitesi yüksektir. tabiki çocuğunuz izlendiğinin farkında olmalı ve yapmaması gereken şeyleri başından bilmeli, çünkü çocuk da olsa o bir birey ve özel hayatına onun bilgisi olmadan müdahale etmemiz çok yanlış.
sıze sasırıyorum bu mantıga yanı.esın ozel hayatı sınırları olur saygı duyalaım olemı.esler arasında sınır mı olur ozelmı olur.senın kocan ewe gec gelse amaan kocamın ozel hayatı ben karısmammı dıceksın.yada esını baska bır kadınla gorsen aman ozel hayatı ben mudehale edemem sınırlarınamı dıceksın al buda ozel hayat.
Bu programı kurmayı düşündüğüm gün evliliğin özü benim için bitmiştir.
Güvenmediğim çocuk gibi programlar kurup kontrol ettiğim adamın gözümde zerre kadar değeri olmaz.

cok sacma bı yaklasım...

ben bole bı program kurmam.kurdurmam.esımın ne yaptıgını hep bılırım.kı hıc bıseyde yapmaz zaten.ama arkadasada kızamam eger bende bısyeelrden suphe duysam kurardım.

X