internet mağdurları kocanız ne yapıyor saniye saniye öğrenin

umutyok

yürüyorum düş bahçelernde
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2011
408
2
kızlar eşim bu ara nette fazlaca zaman geçiriyordu şüphelendim keyloger diye bi program var indirip kurdum saniye saniye girdiği yerler görüntülü ve yazılı olarak çıktı hatta facebook şifreside cidden müthiş 7 günlük deneme süresi kullanıorum eşim şimdilik temiz bakalım neler olcak

zanil

TATLI KOCAMMMMM
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
435
0
bunu duyunca benimde gözlerim açıldı :) ama öle olduğuna bakma biz kadınlar çok fenayız yaaaaa zorla kaşınıyoz valla bişiler bulmak için nasıl oluyomuş bu program:=))))))

hausfrau

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
1.396
13
yapmayin kizlar
size ayni sey yapils guzel olur mu
guvenin kocalariniza
eger birsey yapiyorsa nasil olsa falso verecek
bence ugrasmayin

inciava

herşeyimsin kuzum...
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2011
351
30
37
Bencede eşinizin özel sınırlarına girmek ayıp bence. Evlide olsanız eşinizde sizinde sizden ayrı sınırları vardır. Size yapılması hoşunuza gidermi. Ayrıca ya istemediğin birşeyle karşılaşırsan üzülen taraf sen olursun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1367 gün geçti.

neenone

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2008
1.917
217
Hoş değil, hatta bence saygısızlık. Yaptığı bir şey varsa zaten eninde sonunda ortaya çıkar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2185 gün geçti.

elele

canlarım benim....
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
1.627
4
yok yok bence çok iyi yapıyor:KK1:erkek milleti için takip etmiyor ilgilenmiyor süsü vereceksin ama gizliden takipte olacaksın!zira çoğu o kadar salakça hareket ediyor ki;hepsinin en iyi bildiği yöntem varsa konuştuğu biri onu erkek adıyla kaydetmek!iyi yapıyorsun bence bi suçu yoktur muhtelemen zavallı ev iş arası mekik dokuyordur ama ipleri gevşek bırakmamak gerek.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3261 gün geçti.

bahar2011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
29
9
mantıklı bende deneyeceğim, sırf oyun oynuyor biliyorum ama olsun arada kontrolden zarar gelmez

baybi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
289
1
ee nasıl yükledin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3040 gün geçti.

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.851
Benim bütün bilgisayarlarımda var. Annemlerin eve de kurdum, ergenus bir kardeşim var:) evet röntgenci gibi hissediyoruz kendimizi fakat eğer yanlış şeyler yapıyorsa önlem almakta yarar var.

somberness

Sabrın sonu selamet.
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
567
2
Çok enteresan.. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez böyle bişe.. Yapan olur yapmayan olur saygı duyarım ama hiç bana göre değil. Bana yapıldığını bilsem kıyameti koparırdım :KK1: Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma mantığı.. Paylaşım için teşekkürler.

utku

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
944
143
40
sımdı ben sunu anlamıyorum.esınız face yada msn vs vs. sıfrelerını sıze soylemıyormu.soylemıyorda nete bakarken ekran falan kapatıyosa suphelenmekte haklısınız.ben esımın tum sıfrelerını bılıyorum hatta face kapatmaz bıle kendımınkıne gırım derken onunkı acılır ıcımden soylenırım kapatsana sunu ugrastırıyosun benı dıye.tabı esımde benımkılerı bılır.allah kotu bısey yasatmasın arkadaslar yada suphelendırmesın ben neler yaparım bılmıyorum.ama ne netını nede tlf karıstırmadım sımdıye kadar ılgımı cekmıyor acıkcası ona hakaret edecekmısım gıbı gelıyor.yanı aslında erkekler kadınları boyle seyler yapmaya ıtıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2132 gün geçti.