İnternette aldatan eş

Merhaba arkadaşlar lütfen bana akıl verin yada destek 🙏 4 senedir evliyim. Görücü üsulu ile evlendim. Eşim evliliğin başından beri internette kızlarla +18 mesajlaşıyor ilk başlarda ben bir şeyleri yanlış yapıyorum o yuzden yapıyor saniyordum çünkü 18 yaşım vardı Aklım ermiyordu buda hep özür dilerim bir daha olmayacak deyib. 3.4 ay iyi geçindikten sonra tekrar aynı şeyi tekrarliyordu. En son bir ay önce ayni şeyi yaptı ve şuan ben ALMANYADAN Azerbaycana geldim. Abim beni destekliyor ama annem mesajlaşma ile boşanılmaz diyor ama bu adam başkalarını arzuluyor. Ben yaklaşmazsam bana yaklaşmıyor. bir senedir aramızda cinsel ilişki yok. Bu aldatma değil de ne? Bir insan eşini nasıl özlemez, istemez ya? Benim gururum, kalbim bunu kaldırmıyor. Bir yaşında kızımız var. Annem düzelir yapma yuvanı yıkma diyor çocuga yazık diyor ama ben kesinlikle kararlıyım boşanmaya. Şuan herkes benim üstüme geliyor nasıl başa çıkıcam bilmiyorum. Eşimde boşanmak istemiyorum seni seviyorum birdaha olmayacak diye yeminler ediyor bıktım artık yeter biraz saygı duy düşünceme seni istemiyorum diyorum gene yaziyor.. Güzel şeyler duymaya ihtiyacım var kızlar🥹
Boşan hayatını bu adamla mahv etme.
Yenidende evlene bilirsin zamanı gelince doğru insanla tabi ki anneni dinleme bu hayat senin hayatın bazen anneler böyle söyleye söyle kızlarının hayatını mahv ediyorlar çocuk için evlilik sürdürülmez mutlu bir ortam yok çunki anne baba hep kavga içinde olacak o ortamda nasıl huzurla çocuk büyüsünki?Piskolojisi mahv olucak.
Kendine yeni bir hayat kur çalış çocugunla mutlu yaşa sana saygı duymayan bir adama ihtiyacın yok.

Beni ailem verdi.. Ve annem diyor ki şuan herkes öğrendi bir daha öyle birşey yapamaz dersini aldı. Eşimde bana diyor ki 30 yaşım oldu artık akıllandım. Kafayi yicem ben inanmıyorum ve istemiyorum beni zorluyorlar
Eşiniz ama defalarca yapmış. Özür dileyip dileyip tekrardan aynı hataya düşmüş. Sanırım sizi geçiştirmek,kandırmak için öyle diyor. Annenizin lafına dikkat etmeyin. O kendi dönemine göre düşünüyor birde el gün ne der kafasında olabilir. Sizin esiniz sizin hayatınız. Anneniz bile olsa herkes kapısını kapatınca o evde o pis adamla siz yaşıyorsunuz anneniz değil. Mutsuzsunuz ve asağılanıyorsunuz aldatiliyorsunuz bosanmayi iyice düşünün derim. Yinede kendi kararınızı verecek olan sizsiniz. Bu doğru bir evlilik değil. Ben annelerin böyle olmasına da üzülüyorum ve kızıyorum. Anneniz sizin mutsuz olduğunuzu aşağılandiginizi bile bile ne diye sizi hiç düşünmüyor. Dağ gibi arkanızda olması gerekirken. Anneniz düşman başına. Allah yardımcınız olsun bu surecinizde

Son düzenleme:
Boşan hayatını bu adamla mahv etme.
Yenidende evlene bilirsin zamanı gelince doğru insanla tabi ki anneni dinleme bu hayat senin hayatın bazen anneler böyle söyleye söyle kızlarının hayatını mahv ediyorlar çocuk için evlilik sürdürülmez mutlu bir ortam yok çunki anne baba hep kavga içinde olacak o ortamda nasıl huzurla çocuk büyüsünki?Piskolojisi mahv olucak.
Kendine yeni bir hayat kur çalış çocugunla mutlu yaşa sana saygı duymayan bir adama ihtiyacın yok.
Çok teşekkür ederim

Eşiniz ama defalarca yapmış. Özür dileyip dileyip tekrardan aynı hataya düşmüş. Sanırım sizi geçiştirmek,kandırmak için öyle diyor. Annenizin lafına dikkat etmeyin. O kendi dönemine göre düşünüyor birde el gün ne der kafasında olabilir. Sizin esiniz sizin hayatınız. Anneniz bile olsa herkes kapısını kapatınca o evde o pis adamla siz yaşıyorsunuz anneniz değil. Mutsuzsunuz ve asağılanıyorsunuz aldatiliyorsunuz bosanmayi iyice düşünün derim. Yinede kendi kararınızı verecek olan sizsiniz. Bu doğru bir evlilik değil. Ben annelerin böyle olmasına da üzülüyorum ve kızıyorum. Anneniz sizin mutsuz olduğunuzu aşağılandiginizi bile bile ne diye sizi hiç düşünmüyor. Dağ gibi arkanızda olması gerekirken. Anneniz düşman başına. Allah yardımcınız olsun bu surecinizde
Çok teşekkür ederim. Annemde kendi fikrimce haklı. Tek başına çocuk büyütmek zor diyor falann aman eski devir öyleydi simdi devir deyişdi

X