İntihara ramak kala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir mesajınızda Tanrı beni duymuyor gibi bir şey yazmışsınız.
Tanrı sizi duyuyor, görüyor ve çok seviyor.

Nereden biliyorum biliyor musunuz, ben intiharın eşiğindeyken o beni kurtardı.

İsa Mesih imanlısı olup olmadığınızı bilmiyorum ama O'ndan şifa isteyin. Sizi yanıtlayacaktır.

-Şimdiye dek benim adımla bir şey dilemediniz. Dileyin, alacaksınız. Öyle ki, sevinciniz tam olsun.

-Hiç kaygılanmayın; her konudaki dileklerinizi, Tanrı'ya dua edip yalvararak şükranla bildirin. O zaman Tanrı'nın her kavrayışı aşan esenliği Mesih İsa aracılığıyla yüreklerinizi ve düşüncelerinizi koruyacaktır.

-Ama Tanrınız RAB'bi arayacaksınız. Bütün yüreğinizle, bütün canınızla ararsanız, O'nu bulacaksınız.

Şifayı Rab'den isteyin. O sizi seviyor. Lütfen yüreğinizde ne varsa ona götürün. Başkaları size der güçlü ol bırakma kendini diye falan ama insanız. Sınırlıyız. Rab'be ihtiyacımız var. Artık yaşamak istemediğim noktada yalnızca O'nunla konuştum. Rab İsa bana şifa verdi. 3 ay önce de iman ettim. Rab'bi arayın, O uzakta değil.

Yüreğinizde ne varsa, nasıl konuşmak istiyorsanız ona götürün. O'nu tanımak istiyorsanız O size kendini tanıtacaktır zaten. Unutmayın, Rab iyidir. Kötülük iblistendir. Bu yüzden konuşun, nasıl istiyorsanız. Yeter ki ilişkiniz olsun. :) Esenlikler. 🙏🏻❤️
Ay yok artık bir Hristiyan misyoner eksikti :KK70:

kayserili kendisi ancak deist olduğunu söyler hacı-hoca değil annesi ve kızkardeşi dindar kindar
Ha deist olunca uçmuyoruz?
makineciler neyse de tekstilciler daha kötü

ve bu adam bana makine mühendisi olduğunu söylemişti

yüzme kursundan tanıdığım bir hocam var..onun agabeyi ankara'da polis...bir şekilde el altından bilgilerine baktık..benim mesela tüm aile bilgilerim diplomam v.s sistemde gözüküyor ama onda okuduğu özel kolejde son bulmuş yani lise mezunu gözüküyor

bunun da şokunu atlatamadık babamla ve görücüler de bizimle konuşmak istemediklerini söyleyip yüzümüze telefonu kapadılar

whatsuptan yazdım ona sen kimsin gerçekten diye

engellemiş beni bir daha yazma diye
Bunlar o hasta kaynanaya bakmaya razı edene kadar durmayacaklar. Zar zor bulmuşlar bir kurban, bırakmak istemeyecekler.

Ha deist olunca uçmuyoruz?

Bunlar o hasta kaynanaya bakmaya razı edene kadar durmayacaklar. Zar zor bulmuşlar bir kurban, bırakmak istemeyecekler.
yalnız bir tek bana değil eşimin 3 dayısının eşine de yani 3 yengesine de aynı eziyetler yapılmış ve yapılıyor tabii onlar yaşça annemden bile büyükler

kayserili kendisi ancak deist olduğunu söyler hacı-hoca değil annesi ve kızkardeşi dindar kindar

makineciler neyse de tekstilciler daha kötü

ve bu adam bana makine mühendisi olduğunu söylemişti

yüzme kursundan tanıdığım bir hocam var..onun agabeyi ankara'da polis...bir şekilde el altından bilgilerine baktık..benim mesela tüm aile bilgilerim diplomam v.s sistemde gözüküyor ama onda okuduğu özel kolejde son bulmuş yani lise mezunu gözüküyor

bunun da şokunu atlatamadık babamla ve görücüler de bizimle konuşmak istemediklerini söyleyip yüzümüze telefonu kapadılar

whatsuptan yazdım ona sen kimsin gerçekten diye

engellemiş beni bir daha yazma diye
Yuh yani makine mühendisi de değil yalan söylemiş ve lise mezunu. Bakalım daha neler çıkacak :işsiz:

Gaz aldıkça senaryo yazıyorsun belki de bilemedim.

Ben eşimi sevmiyorum artık tiksiniyorum kendimden de ona dokunduğum için..benim kahrolduğum konu 2 kere boşanmak..yeniden yuva kuramayacak anne olamayacak durumda kalmak
2.kez yıkım yaşamak

Doğrudur muhakkak herkesin imtihanı farklıdır saygı duyuyorum size de herkese de ancak işte 2.kez boşanmayı kendime yakıştıramadım bu yıkımı nasıl ne şekilde atlatacağım bilemiyorum
hefff
ister uc kere evlenir bosanirim ister bes kere ister yedi kere yahu!
amma takmissiniz cidden de kendi kendinizi bunalima surukluyorsunuz.
severim evlenirim anlasamam bosanirim
severim birlikte yasarim anlasamam ayrilirim
her sey punduna uydurulur, yeter ki akil sagligi can sagligi olsun.
evet her biri centik atiyor insanin ruhuna kalbine ama yeter daa!
.. benim elletirim bag benim belletirim arkadasim kimin ne haddine laf etmek, soz soylemek!?
kurban olsunlar, herkes kendi kapisinin onunu supursun ayol!
bir zaman sonra yeni biri karsiniza cikar, hic ummadiginiz sekilde her sey yoluna girer bir bakmissiniz hop sevgili bir bakmissiniz hop ayni ev yahut evlilik teklifi ve mutluluk!
kim garantisini verebilir olmayacaginin?
ya da bambaska bir is teklifi, bambaska bir ulke, yeni deneyimler, yeni yemekler yeni kulturler, yeni mutluluklar heyecanlar.
yapmayin artik, su bosanma isini de siz onayak olun derim beklemeyin bence.
yoksa boyle gitmez bekleye bekleye.

Ben anne olmak istiyordum..artık yaşım 33 ve hiçkimse 2 evlilik yapmış kadını istemez hayatım bitti
Asla oyle bir sey yok!! lutfen kendinize gelin hemen bir psiko terapiye baslayin size iyi gelecek birileri var mi ? Aileden arkadas eski bir dost vs vs yoksa da sorun degil soylemesi cok kolay biliyorum yapmasi eminim cok zor suan. Can olduktan sonra duzelmeyecek hic bir sey yok. Derin bir nefesle banyoya girin oz bakiminizi yapin Guzel bir muzik acin aglamak istiyorsaniz aglayin.
Kocaniz koca degil, aileside normal degil 2. Evlilik olmus ne olmus yani isterse 10. Evlilik olsun daha yasinjz genc 40 inda anne olan milyonca insan var bu insanlara en buyuk cezayi iyi olarak en buyuk intikami kullerinizden yeniden dogarak yaparsiniz kalkin giyinin kusanin bosanma davasi icin avukat bulun hadlerini bildirin cekismeli sekilde hakkinjz neyse soke soke alin.
45 yasindaki adam evde anasinin evinde yemek yiyip orada uyuya kaliyor bunlarin hepsini mahkemede dile getirin.

Herpes icin korkmayin bende ve esimde de var bebegimde dogdu saglikla cok sukur herhangi bir olumsuzluk yasamadim. Vucutlarimiz antikorla dolu yilda 1-2 kez cikar 2 gunde gecer buyutmeyin can cikmadikcak hic bir seyi buyutmeyin.

Kız daha çok gençsin ne intiharı.

Bizim bi tanıdık 3 kere evlendi üçünde de düğün yaptı biz de her düğününe gidip oynadık yahu ne var bunda? Olmuyorsa ömrünü heba etmenin ne anlamı var?

Terapiye devam et, ilaçlarını düzenli kullan her şey yoluna girecek. İntihar düşüncelerini doktorunla paylaş mutlaka.

Bir mesajınızda Tanrı beni duymuyor gibi bir şey yazmışsınız.
Tanrı sizi duyuyor, görüyor ve çok seviyor.

Nereden biliyorum biliyor musunuz, ben intiharın eşiğindeyken o beni kurtardı.

İsa Mesih imanlısı olup olmadığınızı bilmiyorum ama O'ndan şifa isteyin. Sizi yanıtlayacaktır.

-Şimdiye dek benim adımla bir şey dilemediniz. Dileyin, alacaksınız. Öyle ki, sevinciniz tam olsun.

-Hiç kaygılanmayın; her konudaki dileklerinizi, Tanrı'ya dua edip yalvararak şükranla bildirin. O zaman Tanrı'nın her kavrayışı aşan esenliği Mesih İsa aracılığıyla yüreklerinizi ve düşüncelerinizi koruyacaktır.

-Ama Tanrınız RAB'bi arayacaksınız. Bütün yüreğinizle, bütün canınızla ararsanız, O'nu bulacaksınız.

Şifayı Rab'den isteyin. O sizi seviyor. Lütfen yüreğinizde ne varsa ona götürün. Başkaları size der güçlü ol bırakma kendini diye falan ama insanız. Sınırlıyız. Rab'be ihtiyacımız var. Artık yaşamak istemediğim noktada yalnızca O'nunla konuştum. Rab İsa bana şifa verdi. 3 ay önce de iman ettim. Rab'bi arayın, O uzakta değil.

Yüreğinizde ne varsa, nasıl konuşmak istiyorsanız ona götürün. O'nu tanımak istiyorsanız O size kendini tanıtacaktır zaten. Unutmayın, Rab iyidir. Kötülük iblistendir. Bu yüzden konuşun, nasıl istiyorsanız. Yeter ki ilişkiniz olsun. :) Esenlikler. 🙏🏻❤️
Ne zamana dek, ya RAB,
Sonsuza dek mi beni unutacaksın?
Ne zamana dek yüzünü benden gizleyeceksin?
Ne zamana dek içimde tasa,
Yüreğimde hep keder olacak?
Ne zamana dek düşmanım bana üstün çıkacak?

ve sizin isa mesihiniz haçtayken eli eli şevaktani yani baba beni neden terk ettin diye Tanrı'ya yalvardı.

Tanrı'ya kaç gece yalvardım biliyor musunuz? Ben bunları hak etmedim. Hem de hiç.

pardon da neyden bıktı bunaldı acaba?

5 haziran'da evlendim. Bu tarihten beri adam evde yok..totalde 1 ay felan evli kaldık..

Dayısı vefat etti..vay ki ne vay 1 ay yas tuttular. Nasıl desem..63 yaşında adam vefat etti kayınvalidem hastaneyi ayağa kaldırdı..hastanenin kamelyasında ellerini dizlerine vura vura ağladı

Eşim yasta olduğunu söyledi 2.5 ay dokunmadı bana

yani nasıl desem nasıl anlatsam bilemiyorum abartıyorum zannediyorsunuz ama..dayısının vefatından 1 hafta sonra büyük adaya gittik diye kayınvalidem kıyameti kopardı

Eşim için öncelik kendi kök ailesiydi (anne tarafı yani baba tarafıyla görüştürmüyor kayınvalidem)
Sizin tabirinizle beyinsiz kocanız sizin içinde bulunduğunuz bu ruh halınızden bunalmış olabilir
Kişisel bakımınızı bile yapmıyor intihar planları yapıyorsunuz kusura bakmayın ama herkes böyle birinin karşısında normal kalamaz

Sadece kendinizi değil babanızı kanser hastası annenizdir üzüyor yıpratıyorsunuz

İlla evli olmak zorunda değilsiniz koca herşey değil evlilik herşey değil

nasıl desem..onlar boşanmamak için eziyetleri doğal karşılıyor ve cevap vermiyorlar
onların da psikolojileri sağlam değil

kayınvalidemin amcasının kızı emekli bir bankacı. O bile beni uyarmıştı ama ben nasılsa kayınvalidemden uzakta olacağım diye üzerine düşmemiştim

kök ailesine ve sülalesine düşkünlüğü yüzünden evliliğim bitti

beni hiç sevmemiş

ben kendimi kullandırmışım tam bir gerizekalıymışım

Herifte herpes de varmış galiba, konu sahibi ilaç bulmuş evde. Pissslik. Herpes erkeklerde çok sorun değil ama kadını rahim ağzı kanseri yapıyor.
Tam emin olmadiginiz konuslarda boyle konusmayin. Herpesin kitabini yazarim yabanci kaynaklar turkce dahil olmak uzere. Rahim agzi kanserine sebebiyet verme ihtimali olan sey hpv yani sigillerdir herpes degil.

Ne zamana dek, ya RAB,
Sonsuza dek mi beni unutacaksın?
Ne zamana dek yüzünü benden gizleyeceksin?
Ne zamana dek içimde tasa,
Yüreğimde hep keder olacak?
Ne zamana dek düşmanım bana üstün çıkacak?

ve sizin isa mesihiniz haçtayken eli eli şevaktani yani baba beni neden terk ettin diye Tanrı'ya yalvardı.

Tanrı'ya kaç gece yalvardım biliyor musunuz? Ben bunları hak etmedim. Hem de hiç.
Herkes kendisini özel zanneder dünyada acı çeken milyonlarca insan var

isyan etmek size birşey kazandırmaz tıpkı intihar etmek gibi sonucu baştan belli yenilgi

Siz kazanmak başarmak istiyorsanız öncelikle işe hayatınızdaki gereksizleri çıkarmakla başlayın

Zor zamanınızda yanınızda olmayan sizden geçmiştir çoktan

Kagıttaki imza ✍🏼 sadece silin gitsin

Hiç bir şey için geç değil

İnsan dünyaya bir defa geliyor neden böyle güzel bir şansı ellerinizle itiyorsunuz

Sizin tabirinizle beyinsiz kocanız sizin içinde bulunduğunuz bu ruh halınızden bunalmış olabilir
Kişisel bakımınızı bile yapmıyor intihar planları yapıyorsunuz kusura bakmayın ama herkes böyle birinin karşısında normal kalamaz

Sadece kendinizi değil babanızı kanser hastası annenizdir üzüyor yıpratıyorsunuz

İlla evli olmak zorunda değilsiniz koca herşey değil evlilik herşey değil
''sizin tabirinizle beyinsiz kocanız sizin içinde bulunduğunuz ruh halinizden bunalmış olabilir''

psikiyatristim kocama ''anneniz ile eşinizi görüştürmeyin. Anneniz eşinizin sinirlerini harap etmiş. Dengeyi sağlamak sizin göreviniz.'' dedi.

Bu ruh halinde olmamın sebebi annesiydi. Ben uzak kalmak istedikçe olayların merkezine çekildim de çekildim.

Ailemle görüşmezsen annem istediği zaman ve istediği süre boyunca bizde kalamayacaksa seni boşarım dedi ve dediğini yapıyor

Tam emin olmadiginiz konuslarda boyle konusmayin. Herpesin kitabini yazarim yabanci kaynaklar turkce dahil olmak uzere. Rahim agzi kanserine sebebiyet verme ihtimali olan sey hpv yani sigillerdir herpes degil.
Herpes olduğunu bilmiyorum
İlacın içinden çıkan kağıtta prospektusunda böyle yazıyordu
ilacın resmini v.s gönderebilirim isterseniz

Tamam yazın kitabını. Siz yazın biz okuyalım. Mesele o değil, adam 50 sine kadar vur patlasın çal oynasın hayat yaşayıp elinin kiri olsun, kadın 1 kere evlendi diye ayıplı mal muamelesi görsün. Sırf bu bile yeterince beynimi döndürdü, hiç kusura bakmayın, ders çekecek halim yok. Bi dert o olsun, gerisi hallolur.

bu sabah banyo dolabında ''asiviral'' isimli ilaç krem buldum. Bu kremi banyo dolabının en arkasına koymuş saklamış. Tüp kremin yarısından fazlası kullanılmış. Kullanma talimatında ''herpes'' için kullanıldığı yazıyor. Herpes denen uçuk cinsel yolla bulaşan hastalık değil miydi? eşimle 5 aylık evliyiz ve toplamda 3 kez birlikte olduk benim zorumla. Tv karşısında uyuyakalırdı..annesinde yemek yer bazen orada uyurdu.

Ben evli gibi değildim köşebaşı yastığı gibi o yurtdışında fuarlarda olacaktı ben de evde şizofren tedavisi gören kayınvalideme bakacakmışım

2.evliliğimdi dayanamıyorum tutunamıyorum bu Hayata
İkinci evlilik diye evlilik olmayan bu şeyi çekmek kendinizi neden mecbur bırakacaktınız ki?
İlk evliliğini neden bitti bilemiyorum ama bence eski hayatınıza dönün bakın. 5 ay önce de siz vardınız şimdi de. Evlilik insana değer katan bir mesel değil. Siz değişmediğini sürece karşınıza da böyle garip tipler çıkacak.

''sizin tabirinizle beyinsiz kocanız sizin içinde bulunduğunuz ruh halinizden bunalmış olabilir''

psikiyatristim kocama ''anneniz ile eşinizi görüştürmeyin. Anneniz eşinizin sinirlerini harap etmiş. Dengeyi sağlamak sizin göreviniz.'' dedi.

Bu ruh halinde olmamın sebebi annesiydi. Ben uzak kalmak istedikçe olayların merkezine çekildim de çekildim.

Ailemle görüşmezsen annem istediği zaman ve istediği süre boyunca bizde kalamayacaksa seni boşarım dedi ve dediğini yapıyor
Seni boşarım kelimesini ona yedirirdim ben o zahmet etmeden ben vururdum tekmeyi

Boşanın hanımefendi zaten sizinki evlilik değil zira evlilik bu değil

nasıl desem..onlar boşanmamak için eziyetleri doğal karşılıyor ve cevap vermiyorlar
onların da psikolojileri sağlam değil

kayınvalidemin amcasının kızı emekli bir bankacı. O bile beni uyarmıştı ama ben nasılsa kayınvalidemden uzakta olacağım diye üzerine düşmemiştim

kök ailesine ve sülalesine düşkünlüğü yüzünden evliliğim bitti

beni hiç sevmemiş

ben kendimi kullandırmışım tam bir gerizekalıymışım
İşte size de onu kabul ettirmeye çalışıyorlar şu an. Ailenin hizmetçisi, şamar oğlanı olun. Değer görmek, sevilmek neyinize onlara göre. 7 den 70 e aynı düşünüyorlar, kendilerinden önemlisi yok onlar için. Kurtulun bu aileden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X