İntihara ramak kala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hayattan verilen iyi örnekler benim başıma gelmiyor..gelmeyecek..

Gelecek. İyi şeyler istiyorsanız bulacaksınız. Yorgunsunuz. Ümidiniz yok. Ümit yerine umudunuz olsun zaten, ümit söner. :)

Umudunuzu kime bağlamanız gerektiğini de bence siz biliyorsunuz, mesajlarınızdan öyle anladım. :) Yapabilme konusunda da sıkıntı çekiyor olabilirsiniz, o da normal. Mesaj kutum açık, istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Kurtulacaksınız.

Profilimdeki yaşımı bir türlü düzeltemiyorum kayıt olduğumda 32 yaşındaydım. 1 ay sonra 33 olacağım.

Annem yıkılmış durumda. Babamın şekerini zor düşürüyorum benimle kalıyor.

Görücüler dedi ki onlar altın gibi insanlar ailevi meseleleriniz anlaşamamanız bizi bağlamaz. Lütfen bizi aramayın.

Görücüler dedemin ve babaannemin 40 yıldan fazla dostlukları vardı ailecek sülalecek severdik şoka girdik bu tavırları karşısında.
Bu kadar dramı anlamıyorum. Alt tarafı boşanacaksınız ayol, ailecek kırıldınız geçtiniz. Ben köylük yerdeyim resmen, burda bile kimse kimsenin umrunda değil o kadar, korkmayın 2.defa boşandınız diye kimse yemez sizi. Adliyede çalışıyorum, şu g.t kadar yerde millet birbirine giriyor, evleniyor boşanıyor bilmem napıyor ohooo. Sizi cıkcıklayanlar elleri arkalarında neler döndürüyorlar haberiniz yok.

Kız 32 yaş yaşlı mıııı:) benim arkadasım üniversite pkurken evlendi 1 yıl sonra boşandı.baya ilaç falan kullanıyordu kötüydü aradan bir kaç sene geçti uzaktan akrabası ile evlendi az zaman sonra yine boşandı. Sonra hem çalıstı hem resim, dans gibi hobiler edindi. Bir süre sonra birisiyle hem de çok hos birisiyle sevgili oldu. Yakında evlenirler. Çok mutlu suan 31 yaşında o da. Hayat yakaladığın yerden başlar bunu unutma. Belki de senin hayatın asıl simdi baslıyordur. Hepimizin öldüm bittim zamanları oluyor. Benim de oldu. Ama yine de ayağa kalkıp devam ediyoruz işte. Güneşli havada yüzümüzün ısınması hissi için bile hayat yaşamaya değer.

hayattan verilen iyi örnekler benim başıma gelmiyor..gelmeyecek..sabahleyin evde sinir krizi geçirdim çocukluk albümünü attım. Yapmamalıydım yanlıştı yaptığım ama zihnimdeki sesleri susturamadım..mahkemede aleyhime delil olarak kullanılır belki..

az önce karşı komşum söyledi..kayınvalidem aramış kendisini hala evde miyim diye
bu kadından iğreniyorum
Çocukluk albümünün neyini kullanacaklar iyi misiniz? Neden kendinizden bu kadar utanıyorsunuz?

2.evliliğim kahroluyorum mahvoldum ben
psikiyatriste gittim 1 hafta önce Lustral ve zestat diye ilaç verdi ama sakinleşemiyorum sersem gibiyim uyamıyorum yemek yıyemıyorum su bile içsem içimde durmuyor
İlaç tedavileri en erken 20. Günden sonra fayda etmeye başlıyor.ilaç içtim yarın iyileştim diye bir şey yok. Zamanla iyi gelecek sakın bırakmayın. Doktorunuzla irtivatı kesmeyin. İlacın sizdeki etki yan etkilerini 20. Gün olunca doktorunuzla konuşun. İyi gelmezse ilaç değiştirir. Ve illaki size iyi gelecek ilaç bulunur. Biraz sabredin. Bu arada şerefsiz eşiniz için depresyona girdinizse yazık ediyorsunuz kendinize. 5. Evliliğim olsa fark etmez böyle eşi boşar eş ailesinin de boşanırken canına okurdum.

Hayatım lütfen ama ya. Allah aşkına kendine gel. Daha 33 yaşındasın. Ben 40 yaşından önce anne olmayı düşünmüyorum. Ayrıca şu an bir ilüzyonun içindesin kalk bi sirkelen. Kurtuldum diye sevineceğine şu ağladığına bak yav. Derhal iyi bir avukat bul göster onlara gününü

Arkadaşımın ağabeyi polis..onların kayıtları sağlamdır.
İnsan değilmiş..2 yılımı aldı hayallerimi umutlarımı çaldı
hanımefendi
polisin ayrı bir üniversite kaydı yok
devlet ne tarihe kadar merkezi kayıtları götürmüşse onu kullanıyorlar -ki zaten hangi tarihe kadar olan kayıtların sistemde bulunduğunu bilmiyorum. benim lise kaydım var ortaokul yok mesela. belki geriye doğru git gide daha fazla kaydı giriyorlardır isteme onu da bilmiyorum. sadece mezun olanları giriyor da olabilirler.

ayrıca bunu kocanız duyarsa ailede başka da polis yoksa direkt onun baktığın anlar ve bu yaptığı suç!
polis de olsa kimse kimsenin kaydına bakamaz. görevi kötüye kullanmaktan görevden direkt atıyorlar, bunu da bilmiyorsunuzdur siz şimdi.

hakikaten ne daracık dünyada ne daracık bir kafayla yaşıyorsunuz
siz bu kafayla bu kocayı çok bile bulmuşsunuz.

söyleyeceklerim bu kadar.

Nesi komik geldi anlamadım. :)
Paylaştım çünkü şifanın kaynağını biliyorum. Lütfen yazdıklarımı siz de dikkate alın, sevgiler. 😊
Diğer 3.999 din mensupları da şifanın kendilerinde olduğunu söylüyor. Size özel bir durum yok yani. Kolu bacağı kırılan doktora hastaneye gidiyor değil mi tedavi için? Şifacınıza söyleyin konu sahibinden çok daha zor durumda olanlar var. Bi zahmet onlara el atsın, yapabiliyorsa şıp diye çözsün dertlerini. Burada dini konular yorumlar yasak gidin başka yerde satın pardon yapın misyonerliğinizi.

Diğer 3.999 din mensupları da şifanın kendilerinde olduğunu söylüyor. Size özel bir durum yok yani. Kolu bacağı kırılan doktora hastaneye gidiyor değil mi tedavi için? Şifacınıza söyleyin konu sahibinden çok daha zor durumda olanlar var. Bi zahmet onlara el atsın, yapabiliyorsa şıp diye çözsün dertlerini. Burada dini konular yorumlar yasak gidin başka yerde satın pardon yapın misyonerliğinizi.
Kendiniz sorabilirsiniz ne öğrenmek istiyorsanız. Aracısız. Sevgiler.

Profilimdeki yaşımı bir türlü düzeltemiyorum kayıt olduğumda 32 yaşındaydım. 1 ay sonra 33 olacağım.

Annem yıkılmış durumda. Babamın şekerini zor düşürüyorum benimle kalıyor.

Görücüler dedi ki onlar altın gibi insanlar ailevi meseleleriniz anlaşamamanız bizi bağlamaz. Lütfen bizi aramayın.

Görücüler dedemin ve babaannemin 40 yıldan fazla dostlukları vardı ailecek sülalecek severdik şoka girdik bu tavırları karşısında.
Canım neden bir avukatla görüşmüyorsun hemen ? Bak çok pişman olursun. Kadınlar sanıyor ki ne asil Kadın hiçbir şey istemeden boşandı diyecekler arkasından. Vallahi billahi öyle bir şey yok bu cümleyi kuran tek bir adam olmadı dünya üzerinde ve kıyamete kadar da olmayacak.
Süründürsene yav mahkeme kapılarında

Terk fiilinin boşanmayı temin edebilmesi için en az 6 ay sürmesi gerekir. Bu süre dolmadıkça terke dayanılarak boşanma davası açılamaz, dikkat edin.
Terk kusur oranını arttırır. Boşanma sebebi terk olmayacak evlilik birliğinin temelinden sarsılması olacak. Terk de kusur oranını arttıracak. Böylece tazminat alacak. O yüzden ihtar terk nedeniyle ihtar çekmesi alacağı tazminatı arttıracak.

Gelecek. İyi şeyler istiyorsanız bulacaksınız. Yorgunsunuz. Ümidiniz yok. Ümit yerine umudunuz olsun zaten, ümit söner. :)

Umudunuzu kime bağlamanız gerektiğini de bence siz biliyorsunuz, mesajlarınızdan öyle anladım. :) Yapabilme konusunda da sıkıntı çekiyor olabilirsiniz, o da normal. Mesaj kutum açık, istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Kurtulacaksınız.
Annesi kanser babası da şeker hastasıymış. Siz ve şifacınız bir el atın da kurtuluversinler.
Kadının kafası zaten olmuş bir milyon, intihara teşebbüs etmiş sağlıklı düşünemiyor. Ne kolay bir av değil mi sizin için?

Canım neden bir avukatla görüşmüyorsun hemen ? Bak çok pişman olursun. Kadınlar sanıyor ki ne asil Kadın hiçbir şey istemeden boşandı diyecekler arkasından. Vallahi billahi öyle bir şey yok bu cümleyi kuran tek bir adam olmadı dünya üzerinde ve kıyamete kadar da olmayacak.
Süründürsene yav mahkeme kapılarında
Daha 12 gün oldu evden gideli. 3 tane avukatla görüştüm
Bu konuda da annemle uzlaşamıyorum. Çok kararsızım.

Annem gururlu olmamı, hiçbirşey talep etmememi, herşeyi bırakıp ailemin bulunduğu şehre geri dönmemi istiyor ancak avukatım diyor ki evi terk edersem altın v.s değil talep etmek, ben kusurlu olurmuşum ve tazminat ödermişim.

Bu adamın ve rezil ailesinin yaptıkları yanına kar kalmamalı. Ancak altınlar onun işyerindeki ofisindeki kasada. Bende sadece 2 bilezik ve kolye bileklik var.

İşin maddiyatında değilim onun üç kuruşuna da muhtaç değilim..hayatım kaydı 2.kez boşanıyorum ona bunu ödetmek istiyorum

Daha 12 gün oldu evden gideli. 3 tane avukatla görüştüm
Bu konuda da annemle uzlaşamıyorum. Çok kararsızım.

Annem gururlu olmamı, hiçbirşey talep etmememi, herşeyi bırakıp ailemin bulunduğu şehre geri dönmemi istiyor ancak avukatım diyor ki evi terk edersem altın v.s değil talep etmek, ben kusurlu olurmuşum ve tazminat ödermişim.

Bu adamın ve rezil ailesinin yaptıkları yanına kar kalmamalı. Ancak altınlar onun işyerindeki ofisindeki kasada. Bende sadece 2 bilezik ve kolye bileklik var.

İşin maddiyatında değilim onun üç kuruşuna da muhtaç değilim..hayatım kaydı 2.kez boşanıyorum ona bunu ödetmek istiyorum
Anneniz hasta, sağlıklı düşünemiyor. Sizin sizden başka kimseniz yok şu an, babanız bile sizden önce bayılıp ayılıyor. Silkelenin. Kendinize gelin. O evde hasta kaynanaya bakmaya razı olun diye tutuyorlar sizi, insan boşayacağı kadını evinde tutar mı? Ölüp gebermeyi bırakın, o babanız da aklını başına alsın, bayılacak zaman değil.

ablanız 3.kez mutlu olmuş olabilir ama sosyaldir çevresi geniştir güzeldir de

benim albenim yok

yaşım 33 olacak diyorum nasıl hamile kalabilirim ki bu yaştan sonra

ortalama güzelliğin altında olan biriyle dahası 2 kere boşanmış biriyle hangi erkek evlenir?

ben kendime ve aileme söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım diye

ölümü düşünmediğim tek saat yok

Kusura bakmayın ama düşünce yapınız çok berbat. Bilinçaltınızda boşanan kadınları çok farklı konumlamışsınız. Siz bu şekilde düşündüğünüz için herkes böyle düşünüyor sanıyorsunuz.. Kadını erkeği yok, insan anlaşamıyorsa 100 kez de boşanır. Boşanmak hiç kimseyi "evlenilmeye layık değil" durumuna sokmaz. Ablam 1.50 boyunda bir kadın, ne güzelliği ? Tek artısı boşandığı için kendisini aşağı/düşük/eksik görmüyor, çünkü öyle değil. Saçma sapan insanların kahrını çekip çekip ben ölmek istiyorum çünkü boşanamam çünkü sonra beni kimse almaz diye ağlanıyorsunuz. 33 yaş da bir şey değil, gerçekten zihin yapınız feci bozulmuş. 36 yaşındayım daha yeni yeni karar veriyorum bebek yapmaya. Çevremdeki tüm arkadaşlarım da 30 küsür yaşında anne oldu. Bir arkadaşım 42 yaşında gayet doğal yollarla bebek sahibi oldu. Önce şu kafanızı değiştirin, sonra da hayatınızı. Depresyonda falan değilsiniz siz, dediğim gibi zihniniz aşırı bulanık.

Çocukluk albümünün neyini kullanacaklar iyi misiniz? Neden kendinizden bu kadar utanıyorsunuz?

Sadece çocukluk albümünü değil, yurtdışından getirdiği hediyelik buzdolabı magnetleri, italyadan aldığı kemer cüzdan anahtarlık atkı takım bir kutu vardı bir de iki ayakkabısını sabahleyin kriz geçirdim çöpe attım
çekmecede doğalgaz sözleşmesini gördüm onu da attım

evden çıkarken kayınpederim ve o evin fotoğraflarını çektiler ve defolup gittiler

herşeyi kırıp dökmek parçalamak istiyorum

eşyalarını eve geldiğinde bulamayınca mahkemede aleyhime kullanabilir diye babam azarlayıp duruyor şimdi

nefes alamıyorum daralıyorum

Anneniz hasta, sağlıklı düşünemiyor. Sizin sizden başka kimseniz yok şu an, babanız bile sizden önce bayılıp ayılıyor. Silkelenin. Kendinize gelin. O evde hasta kaynanaya bakmaya razı olun diye tutuyorlar sizi, insan boşayacağı kadını evinde tutar mı? Ölüp gebermeyi bırakın, o babanız da aklını başına alsın, bayılacak zaman değil.

O beyinsiz kocamla çalışıyorduk beni yanında sigortalı gösteriyordu
dün ptt kargoyla ihtarname geldi neymiş 14-15-16 kasım da habersiz işe gelmemişim işten çıkarmış
bunu da avukatıma sordum
eğer şikayet edersem aramızda muvazaalı işlem oldugu ıcın ona yuklu mıktarda ceza gelır ama benim de sigorta primlerim silinirmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X