İp Atlamak Zayıflatır mı?

canım öncelikle geçmiş olsun.....
hoş geldin aramıza.....
evet 50 den başlaman daha mantıklı.....
ben gaza geldim 2 gündür....200,300,400 derken bacaklarım ağrıyor....

Herkese iyi geceler:) Ben daha ip alamadim ama yarindan itibaren ipim olana kadar sanki varmis gibi ziplamaya karar verdim :) ancak bi sorum olacakti. Bu sayma isleminj bi aletle filan mi yapiyosunuz yoksa akildan mi sayiyosunuz? Hizli ziplama olurken saymaya bi yerden sonra yetisemez ki insan, diye dusunuyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese iyi geceler:) Ben daha ip alamadim ama yarindan itibaren ipim olana kadar sanki varmis gibi ziplamaya karar verdim :) ancak bi sorum olacakti. Bu sayma isleminj bi aletle filan mi yapiyosunuz yoksa akildan mi sayiyosunuz? Hizli ziplama olurken saymaya bi yerden sonra yetisemez ki insan, diye dusunuyorum:)

canım ben kendim sayoyorum....
ama aleti olan arkadaşlar varmı bilmiyorum...
eğer varsa bende ğrenmek isterim doğrusu......

canım ben kendim sayoyorum....
ama aleti olan arkadaşlar varmı bilmiyorum...
eğer varsa bende ğrenmek isterim doğrusu......

Anladim canim :) yanlis bilgi vermek istemiyorum ama sanki spor amacli sayacli ipler vardi diye bi yerden aklimda kalmis ama tam emin degilim. Bakalim ben de bi yontem bulacağım saymak icin :) insallah sizler kadar azimli olabilirim

Cnm sayaçlı ipler var. Bende spor merkezinden almıştım ama spor mağazalarında da bulabilirsin ben 15 tl'ye aldım ama böyle 3,5 gibi dükkanlardada çok ucuza gördüm.

Ve normal ipe göre kablo gibi birşey bu içide dolgulu sert helede zıplayama ayağına gelirsin kavuruyor :)

Hani küçükken şişleme derdikte deli gibi çevirirdik işte o acının aynısı :)

Konuyu buldum :)

Siz sizz burada gizli gizli ipmi atlıyorsunuz bakayım.. Hişşş komşu var aşağıda :)

Bende hergün 30 dk sporun peşine 200 ip atlıyordum. Dum diyorum çünki oğlumun okulu bitti ve ben yazın spora gidemeyeceğim. Şimdiden verdiğim 18 kilonun ikisinide geri aldım 3 ayda ne güzell :KK43:

Antrenör hergün atladığımız farkedince tebrik etmişti. İp tüm vücudu çalıştırır en çokta popoyu dikleştirir demişti. Ben omuzluyum helede omuzlarımın üst bedenimin memelerimin küçüldüğünü görünce çok mutlu oldum.

Sayaçlı iplerden mevcut yarın çıkayımda bahçeye 100 ile başlangıcı yapayım bakayım :)

Cnm sayaçlı ipler var. Bende spor merkezinden almıştım ama spor mağazalarında da bulabilirsin ben 15 tl'ye aldım ama böyle 3,5 gibi dükkanlardada çok ucuza gördüm.

Ve normal ipe göre kablo gibi birşey bu içide dolgulu sert helede zıplayama ayağına gelirsin kavuruyor :)

Hani küçükken şişleme derdikte deli gibi çevirirdik işte o acının aynısı :)

:)) gozum korktu simdi ama spor salonunda hocayla calisiyormuscasina, ziplamadan kaytaramayacagiz desene :)) hemen almaliyim o iplerden

:)) gozum korktu simdi ama spor salonunda hocayla calisiyormuscasina, ziplamadan kaytaramayacagiz desene :)) hemen almaliyim o iplerden

Ben tırsıyorum inan :)

O yüzden günlük 200'de ilk bir set 50 sonraki setleri 30'lu gidebiliyordum. Bacağımın ip hızından morardığını biliyorum :)

Bu şey gibi zayıfla şişko zayıfla zıpla hoplaa hadi bakalım benim ip bildiğin konuşuyor :KK70:

Ben tırsıyorum inan :)

O yüzden günlük 200'de ilk bir set 50 sonraki setleri 30'lu gidebiliyordum. Bacağımın ip hızından morardığını biliyorum :)

Bu şey gibi zayıfla şişko zayıfla zıpla hoplaa hadi bakalım benim ip bildiğin konuşuyor :KK70:

:)) evet evet benim ip yok daha ama su anda beni beklerken bana soylediklerini duyabiliyorum.. hadi koca popolu kaldir biraz kendini de basla artik.. hic usenmeden zipla bakalim...
Bu arada benim gogusler zaten kucucuk:KK43: korkarim atlamaya balsadiktan sonra hic kalmicak :KK43:(

:)) evet evet benim ip yok daha ama su anda beni beklerken bana soylediklerini duyabiliyorum.. hadi koca popolu kaldir biraz kendini de basla artik.. hic usenmeden zipla bakalim...
Bu arada benim gogusler zaten kucucuk:KK43: korkarim atlamaya balsadiktan sonra hic kalmicak :KK43:(

Memelerin küçülmesi sıkılığıyla alakalı cnm benim zaten 90 beden ve çokta sıkı olmayan göğüslerim vardı bayağı toparladım.

Şimdi sırttan 90 bedenim yine ama göğüsten 85 ..

Birde arkadaşlar sporcu sütyeni tavsiye etmiş hiç etmiyorum neden dersen benimkiler sporcu sütyeninde daha bir deli sallanıyorlar :)

Korkuyorum meme ayağıma takılacak düşeceğim :KK70:

canım helal olsun sana....
ay canım öğleden sonra her yerim ağrımaya başladı arkadaşlarla yemeğe gidecektik gitmedim valla.....
yarın iş var birde.....
sanırım vücudum iyice hantallaşmış.....
normal mi sence ağrı yaşamam....
bu akşam yapmayacağım....
yarın devam ederim.....
ama arttirmayacağım artık zamana ihtiyacım var.....:KK55::KK12:

tabii canım çok normal o ağrılar..
ben bu sabah bacağımda bir ağrıyla uyandım ki zıplamayı denedim ama olmadı bende o yüzden bugün 1 saat yürüyüş yaptım hareketsiz geçirmedim gene :KK1:

tabii canım çok normal o ağrılar..
ben bu sabah bacağımda bir ağrıyla uyandım ki zıplamayı denedim ama olmadı bende o yüzden bugün 1 saat yürüyüş yaptım hareketsiz geçirmedim gene :KK1:

süpersin canım bugün benm ağrılar yine aynı....
iş yerinde topallıyorum sanki.....:KK1:
bakalım minimumda sayıyı tutucam artık....:KK36:

süpersin canım bugün benm ağrılar yine aynı....
iş yerinde topallıyorum sanki.....:KK1:
bakalım minimumda sayıyı tutucam artık....:KK36:

olcak canım zamanla unutucaz ağrıları alışıcaz inşallah tam gaz devam :KK66:

Hoşbuldum teşekkürederim canım:KK3::KK3: 1 hafta sabah akşam 50 ile devam edeceğim
sonra artıracağım bu cuma farkı paylaşacağım :))

selam kızlar, ben de ip atlamaya karar verdim, hem göbeğim, hem göğüslerim küçülsün, selülit için de etkiliymiş. sayaçlı ipimin siparişini verdim. bi sitede buldum 3 liraya, kardeşimle kendime aldım, kargoyla 10 liraya mal oldu 2 sayaçlı ip bana. Çok severdim zaten çocukken ip atlamayı, ama evde atlayamam ben, komşuları rahatsız eder miyim, acaba balkonda mı atlasam?

selam kızlar, ben de ip atlamaya karar verdim, hem göbeğim, hem göğüslerim küçülsün, selülit için de etkiliymiş. sayaçlı ipimin siparişini verdim. bi sitede buldum 3 liraya, kardeşimle kendime aldım, kargoyla 10 liraya mal oldu 2 sayaçlı ip bana. Çok severdim zaten çocukken ip atlamayı, ama evde atlayamam ben, komşuları rahatsız eder miyim, acaba balkonda mı atlasam?

hoşgeldin canım aramıza..
apartmanda sorun olabilir sanki haklısın ben müstakil evdeyim istediğim gibi tepiniyorum :KK1: :KK53:

X