Doğuma Hazırlık İPEK kızım için yaptığım tüm hazırlıklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
s6300395.jpg
son halleri:))))
s6300383.jpg

şeker sepetim nasıl . kendim yaptım sadece beşiği hazır

karazeytin teşekkür ederim yarıdmların için , o zaman ben bi 20 haftalıok olmayı bekliyim sen böyle ekliyorsun ya maşallah benim içim eriyor sanki zaman hiç gecmiyor

karazeytin hepsii hayırlı uğurlu olsun...hepsi çok güzel..en güzel günlerde kullanmayı nasip etsin rabbim...resim nasıl eklenıo..bana da bi öğret ben de paylaşmak istiyorum aldıklarımı:)

karazeytin teşekkür ederim yarıdmların için , o zaman ben bi 20 haftalıok olmayı bekliyim sen böyle ekliyorsun ya maşallah benim içim eriyor sanki zaman hiç gecmiyor

ilk zamanlar maalesef öle cnm
ama sonra bir geçiyor ki sorma
sağlık olsunda yeter cnm.herşeyi zamanı geldiğinde yaparsın

karazeytin hepsii hayırlı uğurlu olsun...hepsi çok güzel..en güzel günlerde kullanmayı nasip etsin rabbim...resim nasıl eklenıo..bana da bi öğret ben de paylaşmak istiyorum aldıklarımı:)

amin cnm.
http://imageshack.us/
cnm bu siteye gir resize imaje bölümünden640*480 işaretle
sonra browse denen yeri tıkla hemen yukarda sağda
bilgisayarından bul resmi tıkla sonrastar upload denen yeri tıkla ve bekle
resim yüklenince karşına bir link gelecek yukarda büyük harflerle direk link yazar onu kopyala ve bize mesaj yazdığın yere gel.
yukardaki yazı tipi seçme yerinde sarı kutu içerinde dağ resmi var
onu tıkla ve yapıştır de.okeye bastığın zaman
mesaj bölümüne kaydolmuş olur ve kaydet diyip bize bir gönder
bu şekilde bir dene olmazsa özelden yaz yine yardımcı olurum sana cnm
hadi bekliyorum senin de resimlerini

aay süperler maşallahhhhh
darısı bizlerin başınaaa demi scubacımmm nasıl buldum seni amaaaa:)))))))))

ImageShack® - Image Hosting
cnm bu siteye gir resize imaje bölümünden640*480 işaretle
sonra browse denen yeri tıkla hemen yukarda sağda
bilgisayarından bul resmi tıkla sonrastar upload denen yeri tıkla ve bekle
resim yüklenince karşına bir link gelecek yukarda büyük harflerle direk link yazar onu kopyala ve bize mesaj yazdığın yere gel.
yukardaki yazı tipi seçme yerinde sarı kutu içerinde dağ resmi var
onu tıkla ve yapıştır de.okeye bastığın zaman
mesaj bölümüne kaydolmuş olur ve kaydet diyip bize bir gönder
bu şekilde bir dene olmazsa özelden yaz yine yardımcı olurum sana cnm
hadi bekliyorum senin de resimlerini[/QUOTE]

ayyy zeytncimm pek karışık görünüo..inşllhh yapabilirim..:Saruboceq:yarın yüklemeyi düşünüyorum:)
kafamçokkarıştı

hepsi birbirinde n güzel cnm allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin inşallah bide çok uygun almışsın şu havuzlu hanı bende çok merak ettim doğrusu burda herşey 2 -3 katı

hepsi birbirinde n güzel cnm allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin inşallah bide çok uygun almışsın şu havuzlu hanı bende çok merak ettim doğrusu burda herşey 2 -3 katı

saol cnm.ama sen de istanbuldasın.valla ben anadolu yakdasından gittim oaraya
ve değer tavsiye ederim eminönünde.ihtiyaç noktasında gidebilirsin

herşeyiniz çok güzel çok cici olmuş canım iyi günlerde kullanın inşallah.. ayrıca maşallah çok beceriklisin ve zevklisin :nazar:

birde benim sormak istediğim bişewy vardı. bende kelebekli bebek şekerinden yapacaktım netten sipariş vericem o yüzden kelebekler nasıl tutturuluyor tutturma yeri varmı mıknatısı arkasına silikonlamı yapıştırıyoruz . birde senin aldığın yer epey hesaplıymış internet sitesi varmı biliyormusun ?

s6300432.jpg
evde giyeceğim terlik-altı kaymaz
s6300434.jpg
evde giyeceğim başka bir terlik.altı kaymaz rahatlıkdan dolayı aldım gezerin-5 ytl
s6300435p.jpg
son ayımda sığarsam tabi hastanede giyeceğim pijama takımı-gerçi emzirme olayı zor olur ama beğendim ve ucuzdu da
s6300436.jpg
bunu da giyebilirim belkim yarı düğmeli.olmadı evlerde giyerim

maaşallah İpek hanım pek şanslı. annesi pek marifetli. Allah sağlık ve mutlulukla kızına giydirmek nasip etsin. :nazar:

X