Doğuma Hazırlık İPEK kızım için yaptığım tüm hazırlıklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
s6300476.jpg

ben de bir tane kendim yapayım dedim
evdeki takmadığım düz tacımı süsledim işte böle

ayy ayy ne kadar güzeller...sağlıkla güle güle giysin inşllhh...ne kadar marifetlisin canım ya maşallah

s6300488.jpg

hastanede giyeceğim muya terliklerim 15 ytl
s6300530.jpg
görümcemin diktirdiği battaniyeler
s6300534u.jpg
sonunda bebek şekerlerimi de bitirdim.60 adet yaptım.

Son düzenleme:
ellerine emeğine sağlık, ne kadar özenli güzel bir hazırlık bunlar, bayıldım resmen... Miniğinle mutlu huzurlu bir ömür dilerim sana... sağlıkla kucağına almak nasip olsun... Çok güzel hazırlık yapmışsın... :))

herşeyiniz çok güzel olmuş eline emeğine sağlık.
muyanın terlikleri geçen gün eczanede benimde dikkatimi çekdi ama ayaklar benim artık insan boyutundan çıkdıgı için olmadı :sinifsinif:
bütün lohusa gecliklerimi pijamamı çok özenerek aldım o canım cicilerin altına uyduruk bi terlik çok sinir oldum gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek gibi bişey kaydirigubbakcemile3

herşey çok güzel cnm sağlıkla kullansın ipek kızın
bende senin gibi biçok şeyini kendim yapmıştım hevesle yapıyor insan
bebk şekerlerimizde aynı renkler farklı sadece kendim yapmıştım bende
güzel günlerde dağıtın inşallah şekerlerinizi cnm,hayırlı doğumlar

çok beğemdim yaa ne kadar beceriklisiniz maşallah... Beşiğiniz ,şekerlerimiz müthiş olmuş. Bende kendim yapmak istiyorum şekerlerimi hamile değilim henüz ama neyse.. nerden aldınız aparatları..

ellerine emeğine sağlık, ne kadar özenli güzel bir hazırlık bunlar, bayıldım resmen... Miniğinle mutlu huzurlu bir ömür dilerim sana... sağlıkla kucağına almak nasip olsun... Çok güzel hazırlık yapmışsın... :))

herşeyiniz çok güzel olmuş eline emeğine sağlık.
muyanın terlikleri geçen gün eczanede benimde dikkatimi çekdi ama ayaklar benim artık insan boyutundan çıkdıgı için olmadı :sinifsinif:
bütün lohusa gecliklerimi pijamamı çok özenerek aldım o canım cicilerin altına uyduruk bi terlik çok sinir oldum gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek gibi bişey kaydirigubbakcemile3
canım iyi bişey almak istiyorsan
ben ceyodan beğenmiştim ama onun rahatlığı hiç bir şeyde yok
tavsiye ederim . ama fiyat olarak 45 ytlden başlıyor ama değer cnm

herşey çok güzel cnm sağlıkla kullansın ipek kızın
bende senin gibi biçok şeyini kendim yapmıştım hevesle yapıyor insan
bebk şekerlerimizde aynı renkler farklı sadece kendim yapmıştım bende
güzel günlerde dağıtın inşallah şekerlerinizi cnm,hayırlı doğumlar
saol bitanemopuyorumnanaktan
çok beğemdim yaa ne kadar beceriklisiniz maşallah... Beşiğiniz ,şekerlerimiz müthiş olmuş. Bende kendim yapmak istiyorum şekerlerimi hamile değilim henüz ama neyse.. nerden aldınız aparatları..

hepiniz saolun kıslar
inşallah daha da güselleri sizlerin olur
hazır almaktan çok kendi el emeğimi katmak istedim hep
ilk bebişim ya biraz da heves ediyorum işte
şimdiden aramızda sanki kızımız
heryerde onla ilgili şeyler görmek beni daha da çok heyecanlandırıyor
örgü örmesini bilmem ama kızım için en azında bir patik yapayım dedim
onu da bugün koyacam inşallah
ben bebek şekerleri ve kapı süsü için malzemelerini avrupa yakası eminönünden aldım
süslü bebe diye bir yer net siteside var bakarsınız olmadı.

s6300601.jpg

bu prensesime ilk kez ördüğüm karpuz dilimli patiği
biraz acemi işi oldu ama en azından kendi ellerimle kızıma bir şey örmüş olayım dedim

ayyyyyyyyy karazeytınncim ne kadar tatlı olmuşlarrrrr..allahımm miniğini içinde hayal edemiyorum...harıka olmuş..ellerıne sağlık....

ayyy bunlar cok tatlı hele besige bittim ben yaaa insanın bebek olası gelirr valla
Allah anneli babalı bir ömür saglıkla büyümesini nasip etsin İnşallah hepsii cokkk güsellerrrr bahtınıda böyle güsel etsin Rabbimm bebeginin

X