İş yerinde birden bire dışlanmak

Valla bnde çok Takıntıliyim çok Alinganim ama kimse bnmle arkadaş olmuyor diye üzülmem sadece benimle uğraşmalarına ayağımi kaydirmaya çalışmalara üzülüyorum kimseyi memnun edemezsin işini yap gel derim
Aslında benimde aynı şekilde ne yapsam olmuyor. İnsanız ne olursa olsun insan düşünüyor, tek başına kalınca herkes yemeğe gidiyor sen tek başına mal gibi oturuyorsun siz siz olun, çizgilerinizi çekin, benim gibi çok güleryüzlü salak olmayın

Arkadaşlar merhaba birderdim var ve ne yapacağımı bilmiyorum yaklaşık 3 aydır kurumsal bir firmada çalışıyorum. İyide bir maaşla başladım. Başlarda herşey çok keyifliydi. Amirimlede aramız iyiydi kendiside bayan. Sonra birden bire benimşe aynı gün başlayan arkadaş benimle konuşmaz oldu; yani birileri olduğu zaman benimle konuşmamaya başladı. Bana gelicek mesela amirimin bilmesini istemiyor. Ne olduysa amirimde bana saldırmaya başladı. Sürekli sorun çıkarmaya sürekli bana bağırmaya başladı. Dedikodu hiç yapmadım. Gerçekten hiç0 olaylar benim dışımda gelişti. Maaşım gerçekten çok iyi şartlarımda öyle. Buradan çıkarsam böyle bir iş bulamam. Ama hem çok dışlandım hemde çok yalnızım. Yol gösterin ne yapmalıyım?
Kiskanmis olabilirler benim başıma da geldi gruplaşma oluyor arkadan konuşuyorlar bende girmiyorum aralarina kimseyle de konuşmadım kim ne anladiysa anlasin naptilarsa karşılığını verdim sonuçta ugrasamam

Samimi olarak şunu diyebilirim şimdiki aklım olsa işyerinde kimseyle samimi olmam.

Merhaba merhaba anca bu kadar.

Ne olduysa amirimde bana saldırmaya başladı. Sürekli sorun çıkarmaya sürekli bana bağırmaya başladı.

Suraya kadar olan olaylarda yapacaginiz bir sey yok zaten,
isteyen samimi olur, isteyen is disinda konusmaz, tercih meselesi.

Ama amiriniz de olsa, sirketin bizatihi sahibi de olsa kimse size saldiramaz, bagirip cagiramaz. Bu noktada unvaniniz ne olursa olsun karsinizdakinin haddini bildirin. Siz de bagirip cagirin bakalim ne oluyor.

Onun disindaki olaylar icin ben genelde pusuya yatmayi oneririm, bugun size boyle davranan, baska gun baskasi ile arasini bozar size ciceklerle gelir, bu isler hep boyledir. Kisi tutarsizsa hic bir haketine guvenilmez.

X