İşi Bitince Enayi Yerine Koyan Arkadaş

Kınama gelmemesini

• mesaj atayım

OY: 19 35,2%
  • mail atayım

OY: 19 35,2%
  • yüzyüze söyleyeyim

OY: 16 29,6%

• Ankete Katılan
    54
  • Anket Kapalı .

Böyle kişilere en iyi cevap umursamamak kaale almamak

Kınana gelse bile ona karşı soğuk dursan mesafeli olsan nasıl olur? Sıradan herhangi biriymiş gibi davransan.Senden yüz bulamayınca oda uzaklaşır.
Aile arasında bir organizasyon olacak gerçekten ve kuzenlerimle en yakın arkadaşlarımla... o sebeple katlanamayabilirim varlığına...

Ben daha fazla büyümesini ve uzamasını istemiyorum sadece

Bencede durduk yere hiç kimseye bir şey söyleme.Büyütme.O söylerse sende daha güzel malzemeler var .Biliyodur yani.Zaten iki haftan kalmış düğününe odaklan bence.En güzel günlerini şu kızı düşünerek harcama.

Aile arasında bir organizasyon olacak gerçekten ve kuzenlerimle en yakın arkadaşlarımla... o sebeple katlanamayabilirim varlığına...

Bir mesaj at ya da mail artık seninle arkadaş kalmak istemiyorum o yüzden kınama da gelmeni istemiyorum diye az ve öz mesaj at gitsin.Gelirde yüzsüzlük yaparsada umursamazsın.Soğuk davranırsın .

Çok kararsızım ne yapacağımla ilgili gelme diyeceğim ama nasıl?
Nasili mi var cizi ya? Hayret bir seysin. En son yasananlardan sonra senle arkadasligimi bitirdim. Etrafimda gormek istemiyorum. Bu kadar basit.
Sen yapamiyorsan ben senin yerine mail atayim mi fena döserim ama

Nasili mi var cizi ya? Hayret bir seysin. En son yasananlardan sonra senle arkadasligimi bitirdim. Etrafimda gormek istemiyorum. Bu kadar basit.
Sen yapamiyorsan ben senin yerine mail atayim mi fena döserim ama
Ahahahaha... Döşeme olayına çok güldüm:)
Arkadaşlığımı bitirdim diye dile getirmek çocukluk gibi geldi, onun yerine yemeklere beraber gitmiyorum artık, konuşmuyorum. Anlasın yani salak değil ya???
Cuma günü mail ya da mesaj atayım diyorum zaten o güne kadar yine bi ses çıkar kesin gibi geliyor... iş yerinden bir kız arkadaşım ki onu kardeş yerine koyarım kesin gelecek, ona bi şey kesin der gibi geliyor.

Kısa sürede yeni iş bulursun inş Canım benimde başıma çok geldi bu durum çok üzüldüm;(

Son düzenleme:
O zaman oyle yap bir daha da dayak yiyip sokaga bile atilsa asla karisma gorusme. Iyilikten maraz doguyor.

Kınanıza gelirse gelsin. Zaten kalabalık. Bir hoşgeldin dersiniz. Onun dışında mesafeli olursunuz kına gecesi.

Kınadan sonra da asla muhatap olmayın. Görüşelim derse musait degilim diyin. Mesaj atarsa cevap yazmayın pek. mümkün mertebe uzak durun.

Nisanlinizla mutlu olmaya odaklanın. Sadece kendi mutluluğunuzu düşünün.

Duygu hanım kocası tarafından yine aldatilacak. Sizin gibi bir dostu eşşekler gibi arayacak ama bulamayacak. Bekleyin ve görün.

Şu an aldatıldığıni unuttu mu sanıyorsunuz. İçini kemiriyor. Aldatılan kadın asla unutamaz ve asla mutlu olamaz.

bir iyilikten maraz dogar konusuna daha hoşgeldik. uzak uzak uzak dur. bundn snra yakinlasmasina izin werirsen butun suç senin, onun değil.

O zaman oyle yap bir daha da dayak yiyip sokaga bile atilsa asla karisma gorusme. Iyilikten maraz doguyor.
Asla ama asla görüşmeyeceğim onunla...
Unutmadığını biliyorum, kendine bir hayal dünyası kurma derdinde, o sebeple zaten bu hırçın tavrı...
Benden uzak olsun da yine de yuvasında huzur mutluluk olsun. Benim çok canım yandı, kimse benim gibi olsun istemem...

bir iyilikten maraz dogar konusuna daha hoşgeldik. uzak uzak uzak dur. bundn snra yakinlasmasina izin werirsen butun suç senin, onun değil.
Uzak duaracağım o kesin... kendi kendine o bitirdi ilişkimizi.. güvenir miyim ona, inanır öıyım bir daha... asla...

Her şeye rağmen dilerim ki mutlu olur ve benden uzak durur...

Kına için yerinizde olsam hiç aile içinde olacak falan demezdim, açık açık mutlu günümde seni görmek istemiyorum, gelme derdim. Yakın zamanda 4 yıldır dip dibe olduğumuz arkadaşımı tamamen silmiş bir insan olarak şunu çok iyi anladım ki, böyle insanlar asla nezaketten iyi niyetten anlamıyorlar. Anlık yanılsamalar sizde acabalar oluşturmasın. Ben de sizin gibi ilk büyük falsosunda gerçekleri görmüş ama sonrasındaki iyi haline bakıp devam etmiştim arkadaşlığıma, ne büyük hata yaptığımı aylar sonra anladım, o an tüm ilişkiyi yaptığı şeyi yüzüne pat pat vurarak bitirmek gerekiyormuş. Size söyleyeceğim iyi davranmayın, hak ettiği gibi davranın.

Ben yazmisim gibi geldi nerdeyse bire bir yaşadıklarımız. O kadar güzel anlatmışsiniz ki.

Ben yazmisim gibi geldi nerdeyse bire bir yaşadıklarımız. O kadar güzel anlatmışsiniz ki.

Yani gerçekten dediğiniz gibi ilk falsosunda göndermeliydin hayatımdan... kesinlikle haklısınız. Ben gurbet elde tek başıma kaldım diye acımıştım. Ama bunlara acınmazmış...

İlk buluştuğumuz gün söyledim, o kadar anlayışlı ki. Elbette nişanlım da ailesi de biliyor evlenilecek insandan saklanır mı bu
O zmn başkalarının ne düşündügüne takılıpta keyfini neşeni bozma. Seni kimse yargılayamaz. Heleki o kız asla. Bende evlendim ve ayrıldım bende senin gbi herkeze bi duvar ördüm zırgımı giydim. Sanki senin konunu okuyunca kendimi okumuş gbi oldum. O sebepten o arkadaş müsvettesiyle hiçmi hiç muhatap olma gelmekmi istiyo gelsin dügündede muhattap olma. Herkez yerini ve haddini bilecek bilmeli. Çalıştıgın yerdede kimseye açıklama yapmak zorundada degilsin. Hiçmi kimse yaşamıyo bunları. Herkez dönsün önce bi kendine baksın.

Kınaya gelme dersen boşandığını millete yayar diye mi korkuyorsun. Bence seni artık görmek istemiyorum, eğer hakkımda milletten tek kelime ettiğini duyarsan sana yemin ederim kocanın seni aldattığını dayak attığını yaşadığın herşeyi herkese anlatırım yaz

Allah'a havale ediyorum bu güzel günlerimi zehir ettiği için...

O seviyeye düşmeden halledebilirim umarım. Karşımda bir çirkef olduğunu geç gördüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…