İşi Bitince Enayi Yerine Koyan Arkadaş

Kınama gelmemesini

• mesaj atayım

OY: 19 35,2%
  • mail atayım

OY: 19 35,2%
  • yüzyüze söyleyeyim

OY: 16 29,6%

• Ankete Katılan
    54
  • Anket Kapalı .
Bence kendin konuş kınam aile arasında olacak de ne soğuk davran ne de sıcak. oda onu sildiğini anlamasın yoksa düşman olur sana ruh hastası bi kişiliğe sahip birine benziyo çünkü. ne de sıcak ol. Kisacasi mesafeli dur hep. canım kardeşim sen çok ama çok iyi birisin çok fedakarlık yapmışsın ama biz İnsanız bazen en cok yıllarca dost bildiklerimiz darbe vuruyo acıtıyor içimizi. anlayamıyoruz gec farkediyoruz bu benimde basima geldi. ne düşman gibi görünmek nede eskisi gibi olmak lazım. politik olmamız gerekiyo bu hayatta hep ben bunu hep düşündüm ama uygulayamadim. insallah seni zor duruma sokacak kadar kisiliksiz değildir

Bence kendin konuş kınam aile arasında olacak de ne soğuk davran ne de sıcak. oda onu sildiğini anlamasın yoksa düşman olur sana ruh hastası bi kişiliğe sahip birine benziyo çünkü. ne de sıcak ol. Kisacasi mesafeli dur hep. canım kardeşim sen çok ama çok iyi birisin çok fedakarlık yapmışsın ama biz İnsanız bazen en cok yıllarca dost bildiklerimiz darbe vuruyo acıtıyor içimizi. anlayamıyoruz gec farkediyoruz bu benimde basima geldi. ne düşman gibi görünmek nede eskisi gibi olmak lazım. politik olmamız gerekiyo bu hayatta hep ben bunu hep düşündüm ama uygulayamadim. insallah seni zor duruma sokacak kadar kisiliksiz değildir
O kıza karşı politik davranacak kadar bile sabrım kalmadı :KK43:

Canım bütün yazını okudum ve çok üzüldüm sana ama merak ettiğim bir şey var madem nişanlınız boşandığınızı biliyorsa siz neden onun üzüleceği bir şey olduğunu düşünüyorsunuz? Sakladığınız başka şeyler mi var? Onla da muhattap olma mesaj at geç en güzel gününde çevrende güzel ve sevdiğin insanlar olmalı.....

Canım bütün yazını okudum ve çok üzüldüm sana ama merak ettiğim bir şey var madem nişanlınız boşandığınızı biliyorsa siz neden onun üzüleceği bir şey olduğunu düşünüyorsunuz? Sakladığınız başka şeyler mi var? Onla da muhattap olma mesaj at geç en güzel gününde çevrende güzel ve sevdiğin insanlar olmalı.....
Nişanlımdan sakladığım hiç bir şey yok. Melek gibi bir insan. Ama sonuçta bir erkek, gururunun incineceği ya da kalbinin kırılacağı bir yorumu duyarsa boşanmamla ilgili üzülebilir.
Biliyorsunuz insanlar çok acımasız... kimse başınıza ne geldiğiyle hangi yollardan geçtiğinizle ilgilenmez.
Sadece can acıtıcı yorum yaparlar...

Nişanlım bekar
Asla bir gün olsun sakla demedi aksine ben bınları kendime dert ediyorum diye kızıyor.
Hala geleceğim diyormuş sabah geldim işte...
Ne yüzsüz ya
Çağırılmasam da geleceğim diyormuş deli olacağım
o küçük beyniyle sizi en mutlu gününüzde huzursuz etmek istiyor.

Kimsenin huzurunuzu bozmasına izin vermeyin ister arkadaş ister akraba ister kardeş olsun. Herkesin değeri hakettiği kadar. Net olun, kesip atın.

çağırılmasam da geleceğim mi diyormuş. bugün git yanına ayağını denk almasını yoksa eşiyle yaşadığı tüm özel şeyleri herkese anlatacağını söyle. yap bunu

Mail atmış bana, 5 dakika dışarıda konuşabilir miyiz diye... konuşmak istemiyorum :KK12:
Yüzünü bile görmek istemiyorum.
Cevap yazmadım :KK43:

Gun gelir devran döner o adamla onun sonu yok bence senin yasadiklarinin belki daha fazlasini yaşar allah büyük allaha havale et asla konusma okurken ben cok sinir oldum. hiç umursama güzel gunlerini mahvetmesine izin verme Ogün birdaha geri gelmiyecek.

Kesinlikle muhattap olma.
Olmadım zaten
Gun gelir devran döner o adamla onun sonu yok bence senin yasadiklarinin belki daha fazlasini yaşar allah büyük allaha havale et asla konusma okurken ben cok sinir oldum. hiç umursama güzel gunlerini mahvetmesine izin verme Ogün birdaha geri gelmiyecek.
Ben yine de kötü olmasını asla istemem. Bir yuva çok zor kuruluyor. Allah herkesin yuvasını korusun.
Ama benden de uzak olsun :KK43:
Çok üzdü beni, çok kırdı....

Deli etti beni yine bu sabah @gulendam_34 . Görsen suratıma bakmıyor selam vermek yok ama millete gideceğim diyormuş ki ben iş yerinde saklıyordum kıma yapacağımı aile arasından olacağı için.
İnsanlar bana karşı tepkili olsunlar diye uğraşıyor sanırım kendini cici kız gösterip...
Seni sinir etmek icin kinana gelmeyi planliyor ya da çok yüzsüz.Iyi niyetli olsa sizi görünce selam verirdi ve kendisini affettirmek icin her fedakarligi yapardi.Gelirse o yok gibi davranin ve yakinlarinizdan onu uzaklastirmalarini isteyin bence.Ama olay cikartirsa bilemem tabi o da var.Bence en mutlu gününüzde en sinir oldugunuz kisi olmamali.

Seni sinir etmek icin kinana gelmeyi planliyor ya da çok yüzsüz.Iyi niyetli olsa sizi görünce selam verirdi ve kendisini affettirmek icin her fedakarligi yapardi.Gelirse o yok gibi davranin ve yakinlarinizdan onu uzaklastirmalarini isteyin bence.Ama olay cikartirsa bilemem tabi o da var.Bence en mutlu gününüzde en sinir oldugunuz kisi olmamali.
Ben de aynısını düşünüyorum. O olmamalı. Zaten bu 2.evliliğim, o kadar çok uğraştım çabaladım ki huzuru bulabilmek için. Onun kaprisleri ve yüzsüzlüğü yüzünden üzülmek istemiyorum.

Ben de aynısını düşünüyorum. O olmamalı. Zaten bu 2.evliliğim, o kadar çok uğraştım çabaladım ki huzuru bulabilmek için. Onun kaprisleri ve yüzsüzlüğü yüzünden üzülmek istemiyorum.
nerden buldun bu dengesiz fesatı da bu kadar samimi oldun?
çirkefin tekiymiş.
ya kimseye bu kadar acıyıp taviz vermemek lazım.
bir iş arkadaşına sırlarını anlatmak gibi büyük bir gaflete düşmüşssün.
bir daha kesinlikle muhatap olma.
knama da başak birşeyime de asla gelmeyeceksin yaz geç.

X