Tüp Bebek Merkezleri İstanbul Pendik Medical Park Hastanesinde Tüp Bebek Tedavisi

Evet canım orda tüp bebek bölümü var. Doç. Dr. Serap Simavlı ya gidiyorum. Daha doğrsu bi kere gittim yeni başladım ben de daha ☺️ haftaya rahim filmi çekilcem sonra duruma göre bakcak bakalım ama sevdim doktorumu
Arkadasımda orda yaptırdı ikiz oldu cnm... Bir arkadasımında yumurta toplaması olacak simdi :).. Serap hanım cok ilgili ve tecrubeli Bi doktor..

Evet canım orda tüp bebek bölümü var. Doç. Dr. Serap Simavlı ya gidiyorum. Daha doğrsu bi kere gittim yeni başladım ben de daha ☺️ haftaya rahim filmi çekilcem sonra duruma göre bakcak bakalım ama sevdim doktorumu
Süreç nasıl ilerliyor filmden sonra tüp mü dedi? Baktım google dan baya iyi yorum var yurtdışında ataştırmalar yapmış ilgimi çekti, acaba görüşsem mi diye kafam karıştı 🙈
İlk görüşme ücreti alıyor mu, sonraki muayene ücretleri ne kadar?

Süreç nasıl ilerliyor filmden sonra tüp mü dedi? Baktım google dan baya iyi yorum var yurtdışında ataştırmalar yapmış ilgimi çekti, acaba görüşsem mi diye kafam karıştı 🙈
İlk görüşme ücreti alıyor mu, sonraki muayene ücretleri ne kadar?
İlk görüşme ücretsiz canım. Ben sordum rahim filminden sonra hemen tüp mü deniycez diye hayır sperminde durumuna göre klomen aşılama en son tüp deneriz dedi. Ayrıca beslenme vitamin vs de destekliyo ben de çok sevdim🥰

İlk görüşme ücretsiz canım. Ben sordum rahim filminden sonra hemen tüp mü deniycez diye hayır sperminde durumuna göre klomen aşılama en son tüp deneriz dedi. Ayrıca beslenme vitamin vs de destekliyo ben de çok sevdim🥰
İçine sinmesi sevmen çok önemli zaten, yüzyıl hastanesinden çok hoşlanmıyorum aslında ama görüşmeyi düşünebilirim belki. Peki Semra hocayla görüştün mü hiç yoksa direk oraya mı gittin?

İçine sinmesi sevmen çok önemli zaten, yüzyıl hastanesinden çok hoşlanmıyorum aslında ama görüşmeyi düşünebilirim belki. Peki Semra hocayla görüştün mü hiç yoksa direk oraya mı gittin?
Semra hocaya da gitcektim ama burası içime sinince hiç gitmedim.

Amin canm sen ne durumdasın daha önce hangi tedavi uyguladın klomen fln denedin mi
Ben film çekildim, polip çıkınca histeroskopi yapıldı. Şimdi regl bekliyorum yumurta çatlama falan önce onu deneyeceğiz. Değerler yüzünden aşılama hiç önerilmiyor, olmazsa artık tüp bebek ama umarım gerek kalmaz. 😔

Doktorla görüştüm, çok tatlı birisi olduğunu düşünüyorum. Farklı bir arayışa girmeyip kendisiyle devam edeceğim.
Hemen tüp bebek tedavisi sürecine girmiyoruz. Ama süreç hakkında söylediklerinden gözüme çarpanlar sperm ile dölleme konusunda 3 farklı yöntem kullanabilecekleriydi. Bunu kullansak iyi olur diye o zaman size dönüş yaparak bilgi veriyoruz dedi. Tam yöntem isimlerini şuan hatırlayamıyorum.
Ben şuan önce birkaç ilaç kullanıp rahim filmi çektireceğim ve çatlatma iğnesi ile önce normal yoldan deneyeceğiz. Eşimde vitamin kullanmaya devam edecek.
Fiyatla alakalı konustunuzmu canım

X