İstanbul'da Fal - Falcılar

imam 'ın hangi cafede baktığı kesin mi şimdi ve ücreti hakkında bilgisi olan varmı?
ben imama 2013 yılında baktırmıstım yıllar önce yine burdan tanıştığımız bir arkadaş grubu ile 5 /6 kişi gitmiştik. hala görüştüğümüzde esprisini yaparız imam imam diye o kadar kötü ki öyle böyle değil beni evlendirdi bir ay içinde yüzük falan bilmem ne diğer arkadaşlarıma aynı şekilde hepsi seviliyor sevgilileri dönecek falan.. tavsiyem baktırma

selam bende arıyorum Emreyi öğrenirseniz bilgi verirmisiniz teşekkürler

Günün sonunda Zeynep Gamze Buket artık her kim olursa falı çıkan var mı? Anı bilen değil ama şunu dedi ve oldu diyecek olan var mı?

Size bakmak istememis bana oyle guzel baktiki.ben baktirdigimda 2014tu taaa suani gördü suan exle yasadgm sikintili süreci bakmak isterse bakiyor çünkü uzerindekiler cok agar onun hatta bana kendi demisti kendimi yoramam herkese bakamam diye

olabilir belki bakmak istemedi. söyleseydi baktırmazdık aslında.

Günün sonunda Zeynep Gamze Buket artık her kim olursa falı çıkan var mı? Anı bilen değil ama şunu dedi ve oldu diyecek olan var mı?
Zeynep E kızdıgım için baktirmadim
Gamze anda fena değildi gelecek vadesini bekliyorum onun için bir sey diyemem ama çok kibardı
Buketin olacak dediği bazı şeyler oldu ama esas olmasını bekledigim şey için verdiği vade henüz dolmadı

Merhaba, vadeler tuttu mu merak ettim

Ayrıca gonca polat diye birine baktırdım. Anda iyiydi. Ancak anla ilgili söylediği bir şeyin doğru olup olmadığını anca gelecekte öğrenebilirim. Gelecek vadesi verdi. Tutarsa yazicam

Merhaba, vadeler tuttu mu merak ettim
Merhaba bununki alakalı daha sonra yazmıştım :)

Ama sanırım başka bi başlığa yazmışım onu :) vade olarak yesilcingene, Melisa, uyumsuz bir de 1-2 hafta sarkmayla Küba Esra bilmiş o dönemde.
Uyumsuza 5-6 hafta arayla fal baktırdım. İlk yazdığında olmayacak dedi, ikinci de olacak diyor. Emin olamadım. Siz de böyle tutarsızlığı olmuş muydu?

Ben zeynebe iki kere baktırdım tutarlıydı aynı şeyleri söyledi karşı tarafı olduğu gibi anlattı zaman vermedi olacak dediği şeyler var bekliycem bakalım olacakmı

Uyumsuza 5-6 hafta arayla fal baktırdım. İlk yazdığında olmayacak dedi, ikinci de olacak diyor. Emin olamadım. Siz de böyle tutarsızlığı olmuş muydu?
Bende öyle bir tutarsızlığı olmadı ama ilişki dinamiğini çok iyi bindi diyemeyeceğim. Gerçi falcılarda haklı bizimkini bilmesi için anca medyum olmaları gerekir Mesela sonrası için her şey çok aydınlık falan demiş ama biz kısa süre sonra yine gerildik sonra yine konuştuk sonra yine gerildik falan. Bayadır fal baktırmıyordum kimseye bi yaklaşık 2 hafta önce Zeynep’e baktırdım gerçekten en çok memnun kaldığım fal diyebilirim çok hızlı bi şekilde gerçekleşti bazı şeyler, yesilcingenenin ilk falı da öyleydi. Bir de dün binnazda Zişana baktırdım 150 tl biraz pahalı ama genel analiz olarak ben çok beğendim. Hiç bahsetmediğim durumlardan da bahsetmiş ve 15 dklık bi kayıt göndermiş baştan savma değildi.

zisan kim nerde bakiyor

zisan kim nerde bakiyor
Yazdım aslında Binnazda bakıyor diye :) Binnaz bir uygulama telefona indirip baktırıyorsunuz. Bence aciliyetiniz yoksa benim vademi bekleyebilirsiniz göndermeden. Yaklaşık 1 aylık bir vade verdi bana olumlu olursa yazarım buradan.

Sludem bulduğun hocanın iletişim bilgilerini bana da atar mısın lütfennnn birde gittiysen yorumlarınıda yazarsan memnun olurum sağol şimdiden :)
Instg .. orqya yazmani tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…