İstanbul'da Fal - Falcılar

Cnm Instg ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimdi cnm hoca ozelden yazarmisin

Günün sonunda Zeynep Gamze Buket artık her kim olursa falı çıkan var mı? Anı bilen değil ama şunu dedi ve oldu diyecek olan var mı?
Buketin ilişkim konusunda ve ailemdeki bir kaç konuda öngörüleri tuttu yaşadım vadeleriyle. Gamze askeriye önünde kalabalık var ddı 2hafta icinde sehitlere saygı yürüyüşüne gittim. O sırada kime batırdıysam ilişkim konusunda vadeleri farklı ama ayni yorumlari yapmıştı 4 falciya baktirmistim bu arada(Buket, Gamze, Mehmet, Melek)

Valla hiç o hoca işlerine girmeyin bence. Ya para tuzağı yada kendilerine bağlayıp ömür boyu esaret ve kendilerine gelir. Aman dikkat. Artı okuma vs hep ayak hepsi rahman olmayan varlıkları kullanıp kader üzerinde oynama yapar bunun birçok bedeli olur. Sağlık, çok sevdiğin birinin ölümü vs......
Çünkü kural basit hayatta da böyle değil mi istediğin şeyler için mutlaka bedel ödersin. Yani bir artı ve bir eksi denge durumu.
Tıpkı inşirah suresi deki gibi. Her zorlukta bir kolaylık herkolaylıkts bir zorluk vardır.
Arkadaşlar siz siz olun sakın nefsinize kapılıp bu hoca işlerine girmeyin.
Not:
Tamam anladık ateşli hatunlarsınız ama ne yapalım. Sanki o kişilerden başka erkek yok mu. Biri olmaz ise bir diğeri olur

Ben bir ayı geçti üzerinden baktırmıştım da çok net de hatırlamıyorum bir kaç kelimesi aklımda işte.. Ankara'da vera ve melek diyorlar zaten yanlış duymadiysam ☺
cnm veranın çıkmazmış. demişlerdi. çümkü o da falcı falcı geziyormuş. o derece.

Benle enerjisi mi tuttu acaba uç noktaları söylemişti bana ve doğruydu geçmişin hepsi
valla ben ankaradayken öğrenciler hariç kimse beğenmezdi. yada ben fal gurmesi oldum ondan mı acaba?
açıçası beni her falcı kesmiyor.
valla ben de merakla şu nalan mı ?yoksa niko mu ?çıkacak. yoksa ikisi de patlayacak mı? merak ediyorum. bakalım belli olur. çünkü her ikisine de çok araştırıp gittim.

Enerji meselesine de inanıyorum ben ama genel manada fena değil gelecek konusunu bilemiyorum. Bende gelecekte Buket net cikariyo fakat artık çok baktirdim hem pahalı hem tüm enerjimi aldı biliyo herşeyimi. Bana yeni böyle tak tak herşeyi sayacak biri lazım daha çıkmadı denemiycem artık kimseyi kendime söz verdim en azından 3 haftam kaldı sözümün süresine

o bana da lazım. bak eğer nalan çıkarsa vede görebilir isek tabi .....
o telden bakıyormuş.şaşırdım .bakalım. benim işler çok uzun vade de en erkeni yaza.görürsek tabi.

o bana da lazım. bak eğer nalan çıkarsa vede görebilir isek tabi .....
o telden bakıyormuş.şaşırdım .bakalım. benim işler çok uzun vade de en erkeni yaza.görürsek tabi.
Tabi ki görebilirsek tabi ama çıkarsa yazarsın ve ben işlemdi sende büyü vardı bunları söylemeyecek birini istiyorum artık skldm bunlardan ve geçen biri yazdı ya öyle azıtıyorlar diye içimdeki hislere tercüman olmuş

bakalım.kısmet artık. çok övdüler ama????

Yakında biz falcı olacağız klasik cümleleri ezberledik Allah korusun ya tövbeler olsun hep şakasını yapıyorduk ama istemem yani fal parası yemek
olur mu olur. gide gide artık uzman olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…