İşte alışveriş zamanı...

Eşinize iç çamaşır alınacak...

• Evet ben alırım, hiç sormam da şöyle mi olsun böylemi olsun diye !

OY: 103 51,8%
  • Evet ben alırım, ona danışırım nasıl bir iç çamaşır istediğini !

OY: 64 32,2%
  • Asla karışmam gider zevkine göre alır gelir !

OY: 36 18,1%
  • Annemizden kurtulamadık hala annesi giydiriyor : (

OY: 2 1,0%

• Ankete Katılan
    199
kesinkle sorma eşime nasıl bi çamasır istedıgıni zaten benım zevkime güvenir sorun yok yani:1closedeyes:

Evet ben alırım, ona danışırım nasıl bir iç çamaşır istediğini !

Ben seçip alsamda o giyer, zaten her konuda benim fikrime ve zevkime güvenir.
Ama ben de onun da fikirlerinin olduğunu savunurum. Bu nedenle mutlaka her konuda fikrini almaya çalışırım.
Çünkü sen getir paranı ben seni yönetirim gibi bir düşünceye mehal vermek istemem.
Zamanla sıkılabilir ben para mı kazanayım bizim hanım hiçbişeyi bana sormadan halletsin diye kızabilir.
Bu arada konu biraz dağaldı ama ben genel bir yorum yazmak istedim.

Kendi alir, arkadaslar en huysuz benim esimmi acep ne alsam bir sey bulur, halbuki cok isterdim ama aliyorum giymiyor ne alayim o zaman.

gider beğendiğimi alırım fikrini sorarım tabiki ama eğer cazip gelmezse ben yine bildiğimi okur istediğimi alır giydiririm :):)

(Eğer evli olsaydım ) Ne alacağım , kazık kadar adam , gitsin kendi çamaşırını kendisi alsın bana ne yahu ?

***NOT : Ben şimdiden böyle konuşunca , tabii ki evde kalırım kızlaaaar...:1yes2: :1yes2: :1yes2:

Kesinlikle ben alırım..Benim zevkime güvenir eşim..Sadece çamaşıra has değil tabi bu.Bütün kıyafetlerini de ben o almadan alıyorum.Zaten işi dolayısıyla alış verişe çıkma imkanı olmuyor..Dolayısıyla her ihtiyacını ben karşılıyorum :)) Hemde kendi zevkime göre hehe :)))

Ben alıyorum ve hiç de danışmıyorum , eşimde bazen bana alır birbirimizin zevklerine güveniyoruz. :asigim:

ben iç çaşırımı onun zevkine göre seçiyorsam oda elbette benim aldığımı giyecek

biz beraber alıyoruz kendisi alır o bana sorar hangisi diye eşimin zevkine de bayılırım:))

ben alırım oda kıyamdığından kullanmaz durur annesinin aldıkları daha basit olduğundan onları giyer.gecen sene yıl başında kırmızı bi baksır aldım diyee hiç giymediii duruyo ölee böylede değer verirr

ben alırımda sorarım hangisinden isityor die sonr aalırım beğenems kullanmas ne gerek var sorraım

iç çamaşırlarınıda bütün kıyafetlerinide genellikle ben alırım canım ya hiç sesini çıkarmaz ve giyer.

Evet ben alırım, hiç sormam da şöyle mi olsun böylemi olsun diye

X