İstenilmeyen gelin,dolandırılma hissi,aramızda avukat var mı yardım edin

Bir fakülteden mezun mu şuan dediği gibi bir işte çalışıyor mu bunları e devlet üzerinden öğrenebilirsiniz. SGK hizmet dökümü ve mezuniyet belgesi sorgulama seçeneklerinden.
Ek olarak birlikte geçirilen özel anları silah olarak kullanan sağda solda anlatan biri ile değil evlenmek aynı yolda yürümezdim.
Evlenince temizlendi mi herşey?
Şimdi ayrılmak isteseniz kim bilir neleri size karşı kullanır

Sonra da yapılıyormuş notere sorduk mutlu olcam derken düştüğüm durum beni çok üzüyor
adam gerçekten bahsettiğin gibi dolandırıcıysa sözleşme imzalayacağına mı inanıyosun gerçekten?

adam gerçekten bahsettiğin gibi dolandırıcıysa sözleşme imzalayacağına mı inanıyosun gerçekten?
Geçen hafta gittik ama kimlik değişmediği için olmadı bu ifadeyi ona karşı kullandım o yüzden inanacaksın bana dedi eğer yapmazsa devredicem

Geçen hafta gittik ama kimlik değişmediği için olmadı bu ifadeyi ona karşı kullandım o yüzden inanacaksın bana dedi eğer yapmazsa devredicem
Bacım sana fikir vermeye çalışıyoruz da sen işine gelene cevap veriyorsun. Kaç yaşındasın? Eşinle nerede tanıştınız?

Arkadaşım bak üçüncü defa soruyorum umarım bu defa cevap verirsin. Kaç yaşındasın, eşin kaç yaşında? Çalışıyor musun? Eşinle nerede tanıştınız?
Görmedim kusura bakmayın 30 oda 33 çalışıyorum çalıştığım yerde tanıştım

sen inanmamaya devam et bence ve üstüne olan mülkleri de ailene devret
en azından ailen yani senin kötülüğünü düşünmezler

Konu sahibi sadece istediği sorulara cevap veriyor, konuyu anlamamız İçin açıklama yapmıyor, yönlendiriyor, konunun fake olduğuna inanıyorum

E devletten kendiminkine baktım çıkmadı yanlış mı baktım acaba

Konu sahibi sadece istediği sorulara cevap veriyor, konuyu anlamamız İçin açıklama yapmıyor, yönlendiriyor, konunun fake olduğuna inanıyorum
Öyle olsa diğerlerine yazmam zatn soru soruyorum gördüğünüz gibi yardım istiyorum gerçekten tuhafsınız sorunuzu görmedim diye mi fake oldum

Öyle olsa diğerlerine yazmam zatn soru soruyorum gördüğünüz gibi yardım istiyorum gerçekten tuhafsınız sorunuzu görmedim diye mi fake oldum
Dört kere sordum bir daha soruyorum. Kaç yaşındasınız? Eşiniz kaç yaşında? Nerede ve nasıl tanıştınız? Ve evet konuyu istediğiniz şekilde çekmeye çalışarak gerçekliğinizi kaybediyorsunuz

Niye el âlem ne der diye korkuyorsun el âlem seninle mi yaşıyor çektiğin sıkıntıları biliyor mu ? Milletin dilinden neden bu kadar korkuyorsun ? 2 gün konuşurlar 3 gün başkasının dedikodusunu yaparlar..

Lütfen el âlem için yaşama kendin için yaşa Kendine saygın olsun elâlem için nefes alıp vermeyi bırak .....

Kurtar kendini pislik adamdan uzaklaştır hayatından yoksa iyice bataklığa düşüceksin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…