İstenilmeyen gelin,dolandırılma hissi,aramızda avukat var mı yardım edin

Cewap verdim konuyu ben açtım yardım istiyorum siz neden istediğiniz yere çekiyosunuz anlamadım

Teşekkür ederim o zaman o gücü bulamadım sanırım kendimde çok dipte hissettim şimdi debeleniyorum içinde kaldım herseyin

Korktum sevdim ama çokta korktum ikinci olduğu için döneniyorum
mülkleriniz evlilik öncesi alınmış.hiç bir hak iddia edemez kanuna göre korkmayın.ama bu adam asla güvenilir değil.dikkatli olun kefil falan olmayın imzanızı da istediği bir yere sakın atmayın.hatta nüfus cüzdanınızı bile itinayla saklayın kredi kartlarınızı vs.burnuma iyi kokular gelmedi.allah yardımcınız olsun.

Aslında ailesi de yap dedi kendisi için bende bunu öne sürerek dedim hatta gittik ama kiMelik değişimi olmadığımdan yapılmadı bu haftasonu nöbetçi notere gidicez öyle dedi dediğiniz gibi vazgeçmezse
noterde sakın bir şey imzalamayın.sakın.

Teşekkür ederim o zaman o gücü bulamadım sanırım kendimde çok dipte hissettim şimdi debeleniyorum içinde kaldım herseyin
İçinde kalacak bir durum yok .. Kendi kendine zarar veriyorsun kendi kafanda büyütüyorsun... Boşanma davası açıp yoluna bakabilirsin... Senin özelini anlattığı kişiyi de şahit olarak gösterebilirsen hakim hemen Boşar sizi .. el alem ile lütfen yaşama . Ekmeğin suyun el alemden gelmiyor

Keske o korkuyla hareket etmeseydim diyorum hep bişeyleri kanıtlamakta istiyorum.çok sağolun yazan herkes bi şekilde yorul yaptı sağolsunlar konuşmak bişeyler rahatlatıyor insanı.aileme nasıl anlatıcam bilmiyorum

Kaç senelik evlisiniz?

Amin alla
Amin Allah razı olsun.dikkat etmey çalışıyorum çok sağolun

Sene soruyorum somut bir yıl. Evliliğin iptali diye bir kurum var boşanmadan daha hızlı sonuç alınıyor o yüzden soruyorum. Ay ağzınızdan sanki cımbızla laf alıyoruz.
Öyle bişey duydum ama boşanma olmalı dediler hayır sene olmadı o yüzden öyle dedim 7 ay oldu

Bacım sana fikir vermeye çalışıyoruz da sen işine gelene cevap veriyorsun. Kaç yaşındasın? Eşinle nerede tanıştınız?

Kaç yaşındasın? Eşin kaç yaşında? Nerede ve nasıl tanıştınız?

Konu sahibi sadece istediği sorulara cevap veriyor, konuyu anlamamız İçin açıklama yapmıyor, yönlendiriyor, konunun fake olduğuna inanıyorum

Hanımefendi bişeyler soruyorum cevap vermek bu kadar mı zor? Buradan belli konunuzun fake olduğu.
Bu ne şiddet bu celal arkadaş. Bu ne ısrar?
Nerde tanıştığının önemi nedir? Bu yüzden mi fake oluyor, üstelik cevap vermiş.

Bilemedim hani çevreden falan birimi yoksa kendimi fake tek bir yere takıldı

yok niye fake olsun çevrenizden de değildir.
ama bazen oluyor burada böyle birşey soruyorsun ısrarla cevap vermiyor konu sahibeleri o zaman şüphe uyandırıyor insanlarda. siz cevap vermişsiniz arkadaş görmemiş sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…