İsveç Diyet Günlüğüm

Ben bugün ilk kez artı gördüm +100. 1800 daha vermek istiyorum, inşallah verebilirim 5 günde. Gerçekten sen iyi gidiyorsun, bence daha iki kilo gider senin. Sakın kaçamak yapma, yazık olmasın.
...
...

Tatlım kaçamak mı yaptın?? Artı çıkmış ya belki ondandır 2kg daha versek missss

Dün sadece iki zeytin yemiştim. İki çatal da peynir. Onların faturası sanırım.

Yok geçen hafta bitti. Bilmiyorum artık ama pes etmek yok tabi ki. Beş gün var diyebiliriz. İki olmasa da 1900 olsun :)

Selam kızlar bu diyeti 2 gün uyguladım pes ettim daha doğrusu regl dönemindeydim şeker krizine giriyordum ama 1 kilodan fazla bile vermiştim 2 günde şimdi tüm irademle tekrar ve azimli başlamak istiyorum ne var olan kilomu koruyabiliyorum ne de verebiliyorum şuan meslek sebebiyle iki haftalık eşimden uzaktayım ve döndüğümde Farkımı görmesini istiyorum yarın ilk günüm olucak iinşallah benimle başlayan arkadaşlarda bulurum kendime burda beraber ilerleriz

Bu diyeti uygulayan arkadaşlar kaç günde ne kadar kilo verdiniz deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? :)

Bu diyeti uygulayan arkadaşlar kaç günde ne kadar kilo verdiniz deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? :)
Benim 10. Günüm ve ikinci hafta bana pek yaramıyor. İlk yaptığımda da ikinci hafta verememiştim. 64.8 ile başladım. 61.7 yim. Hedefim 13 günde 5 kiloydu ama 4 kiloyu bile bulamayacağım sanırım. Toplamda 3100 gitti. Bu arada ikinci hafta yani 3-4 gündür sadece 200 vermişim.

Ortalama 5 kilo civarında veriliyor o zaman hanımlar Peki bu diyet bitince farklı bir diyetle devam etmeyi düşünüyor musunuz

Ortalama 5 kilo civarında veriliyor o zaman hanımlar Peki bu diyet bitince farklı bir diyetle devam etmeyi düşünüyor musunuz
Elma diyeti ile devam ederim 3 günlük, belki bir gün de deneme amaçlı leblebi diyeti yaparım, yoksa içimde kalacak, çok merak ediyorum gerçekten veriliyor mu

Merhaba, 13 günü tamamlayabildiniz mi acaba? Son durumu paylaşmamışsınız merak ettim kahvelihatun ben de bugün başladım da 13 günde toplam kaç kilo verdiniz acaba? İşe yaramıyorsa yapmıyayım boşuna 13 gün sonra arkadaşımın nişanı var 5-6 kilo versem en azından biraz rahat ederim

Herkese merhaba,
Bu maceraya ben de katıldım ve tam pes etmek uzere iken sizin yazilarinizi okumak beni tekrar motive etti, sagolun kizlar
Diyete 07.04 pazartesi gunu basladigimda 71kg idim. Bu sabah diyetin 4.gunune uyandigimda 69.5kg gordum. Daha onceleri normal diyetler yaptigimda haftada 2kgye yakin verirdim o yuzden bu kadar sıkı bir diyete ragmen sadece 1.5kg gitmis olmasi gozume az geliyor. Umarim ilerleyen gunlerde kilo kaybim artis gosterir. Hepinize diyetlerinizde basarilar.

Vee yeniden merhaba... yapamadığım 13günlük isveç diyetine tekrar başlamaya karar verim..
1.gün
Kilo:86.6

Haydiiiii 13 gün sadce... sonra sağlıklı beslenme bu sadce bir fişek benim için...

Vee yeniden merhaba... yapamadığım 13günlük isveç diyetine tekrar başlamaya karar verim..
1.gün
Kilo:86.6

Haydiiiii 13 gün sadce... sonra sağlıklı beslenme bu sadce bir fişek benim için...

Bende tüm malzemeleri aldım ve yarın başlayacağım. Dayanabilmeyi umuyorum. Bu süreçte kalori hesabı yaparak aldığım kaloriden fazlasını yakıp kalori açığı da bırakmayı düşünüyorum ki biraz daha etkili olur düşüncesindeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…