Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Bugun baslamak kismet olmadi ama dune kiyasla 1 net kilo vermisim dikkat ederek. Yarin artik baslicam insallah :) Senin nasil gitti canim ilk günün? ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendimden alinti yapmisim dalginlik ://

Gayet iyiydi sadece bir kaşık bulgur pilavi yedim fazladan :) sabah ve aksam spor yaptim gayet iyiydi umarım yarin başlayabilirsin :):)

Istedigin herhangi bir sebzeyi tuketebilirsin canim

On uc gunde verdim sorulari gormedim tatlim. Basladin mi

Kızlar iyi hoşda diyet bitince ne yapılacak, tamam yemeye vermeyiz kendimizi ama o kadar azki şu öğünler süre bitince normalden az yediğimiz besinler bile aldırmaz mı kilo, hani vücut buna alışınca. daha önce yapıp diyet sonrasını gözlemleyeniniz oldu mu

Acikcasi ben diyetten sonraki yeme aliskanligimi diyetle beraber degistirdim. Yani gunde 2 ogun yedim suyumu ictim sporumu yapmaya calistim ve aksam 7 den sonra birsey yemedim. Bu yuzden bunyem diyet bittikten sonra da 4 kilo daha verdi. Her diyette gecerli olan bir kuraldir bu ozellikle isvec gibi sok diyetlerde. Eger eski yeme aliskanliginiz devam ederse zaten kilo aliminiz artacaktir. Bu yuzden her yerde kilo verip sonra verdigi kilonun 2 katini alan insanlar var. Bundan once bende boyleydim. Diyet yapardim bitince oohh bayram geldi don eskiye derdim. Ama bu sefer radikal bir kararla yeme programimi degistirdim yulaf kepegi yedim yumurta yogurt sebze yedim he hic mi abur cubur yemedin dersen yedim yemedim desem yalan olur bol bol tatli mi da tuzlu mu da yedim. Yedikten sonra tartidaki o ibrenin oynamasi resmen basimi dondurdu. Onu gordukten sonra zaten istemesen de kendini frenliyorsun. Zaten 13 gunun sonunda sen istesende yiyemiyorsun. Ben 8. Gunden sonra ogunlerimi yemek dahi istemiyordum.kisacasi yeme aliskanligini degistirdikten sonra bir sorun kalmiyor. En azindan deneyimlemis biriyim :)

şimdiki yiyecek ölçülerimiz çok az ya, diyetten sonra da mı o miktarlarda yedin, ben en çok diyetten sonrası için korkuyorum

şimdiki yiyecek ölçülerimiz çok az ya, diyetten sonra da mı o miktarlarda yedin, ben en çok diyetten sonrası için korkuyorum

Diyet sonrasi yemeklere saldirmazsak ki midemizde kuculmus olur diye tahmin ediyorum. Diyeti ve saglikli yasami benimsersek bence kilo almak yerine verebiliriz bile canim...

Kahvaltim icin hayir diyetle alakasi yoktu. Herseyi yedim ekmek recel tereyag bal borek corek aklina gelebilecek herseyi sadece aksam yemeginde frenledim kendimi dolu bi kase corba ve salata ya da sebze ve salata gbi

On uc gunde verdim sorulari gormedim tatlim. Basladin mi

canm başlayamadm henz ama yemiyorum moralim iyi değil zaten o sebple yemiyorum
dün 2 tane börek yedm bir türk kahvesi bir de çay. suyuda doğru düzgün içmemişim
börek yedm ya şimdi mide küçülmez mi acaba yinede
yağlı sonuçta börek, az yesem de faydasız mı oldu şimdi =)

Son düzenleme:
Ilk gunumdeyim ogle yemeği ile aksam yemeğinin yerini degistrdm. Salata biftek yiyorum ama daha doğrusu o kadar fazla ki yiyemiyorum. 200 gram biftek diyip geçmeyin acayip fazla geldi. :)

Sana şöyle anlatiyim yemeyip yemeyip seker i alirsan yani karbonhidrat yani börek mesela vücudun ne yersen depo yapar yani az degil saglikli ama cok yesen daha mantikli diyet yapmiycaksan eger protein agirlikli beslen ve mutlaka bol su ic ama karbonhidratdan uzak dur :)

ayy ona çok çok razıyım. öyleyse iyi yani, dolu bir kase çorba ne demek, ohhh
yumurtayı severdim soğudum... ıspanaktan neferet ettim...

evet ben marketten alırken bir dilimini tarttırdım ona göre alacaktım, 90 gr geldi, yani iki dilim gerekiyor

Ispanak domates ve 2 kati yumurta yedim bakalim . Sinamekili kayisili form cayida içtim oh huzur :) buarada 1kilo azalmisim dunden bu yana

Tamam canım teşekk

Kizlar sporumu yaptim sabah kizarmis ekmek yerine yulaf yedim yesilcay ictim isvece devam herkese başarılı diyet günü diliyorumm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…