Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Kaan bey için ne desem az.1.5 yillik evliyim cocuk sahibi olmayi cok istiyorduk bir cok doktora göründüm yanlis teshis konuldu kaan beyi instagramda kesfettim iyikide kesfetmisim. O cok iyi bir doktor iyi ki var her zman dürüst acik sözlü işini severek yapan bir doktor onun sayesinde yaptığı tedavi sayesinde şuan hamileyim.. Allahima şükürler olsun rabbim herkese nasip etsin

Merhaba ben de kaan beyin hastasiyim.sizin neydi sorununuz acabasaglikla alin kollariniza insallah

Çocuğumuz olmuyordu aşılama yada tüp bebek uygulaması düşüncesi ile gittik. Kaan hocam öncelikle tüm test ve muayeneleri yaparak neden olmadığının üzerine gitti. Eşime vitamin takviyeleri ve bana uyguladığı başarılı histeroskopi ameliyatı sonrası doğal yolla hamile kaldım. Kimsenin dikkat etmeyeceği şeylere dikkat ederek bizi beklediğimiz mutluluğa kavuşturan doktor:)

Sabah haberlerde okudum şoklar içerisindeyim. onun sayesinde bebeğimiz oldu. Eşine ve kendisine rahmet diliyorum. Allah sabır versin.

Kaan beyin eşini ve kendini öldürmesine çok üzüldüm dışarıdan çok mutlu gözüken evlilikleri vardı sebep ne olursa olsun bir cana kıyılmamalı anlaşamıyorsan ayrılırsın geride gözü yaşlı insanlar ve küçük bir kız çocuğu kaldı annemi istiyorum diyordu haberlerde annesiz bıraktı minicik yavruyu

Merhaba israel beyden neden vazgeçtiniz kendi jinekologunuzla konuştuktan sonra merak ettim doğrusu açıklar mısınız

Merhaba israel beyden neden vazgeçtiniz kendi jinekologunuzla konuştuktan sonra merak ettim doğrusu açıklar mısınız
Merhaba,Israel beydense Rahmetli kaan beyin daha yenilikci tedavi yontemleri bilgisi oldugunu ve daha ilgili oldugunu jinekologum soyleyince ,bir bildigi var deyip.iptal ettmistim...acikcasi hic pisman da olmadim...gercekten de Rahmetli kaan hoca cok ilgiliydi ve direk tedaviye baslamak yerine oncelikle esimle bana cesitli bitkisel kurler ve vitaminler onerdi...mesela gun icinde ev yapimi ve guneste kurutulmus domates salcasini 1 er kasik tuketin demisti...keciboynuzu unu,corek otu,kisnis.....gibi pek cok baharat kullandirmisti 3 ay boyunca sonra yumurta toplamaya gectik zaten transfere gerek kalmadan sukur dogal gebelik olustu...her şerde gercekten vardir bir hayir

Kesinlikle size katılıyorum kağan beyi ben de çok duymuştum ben ilk negatif denemem de tınaztepe de yaptırdığım esnada ama rakam yüksek diye gitmedim keşke de gitseymişim rahmetli olmasaydı düşündüğüm ilk doktordu biz de referans üzerine israel aruha gittik dediğiniz gibi gelenekçi bir bakış açısı var yeni gelişmeleri takip etmiyor, reklam yada para tuzağı görüyor ama izmirdeki en pahalı doktor kendisi bu arada ve hasta iletişimi çok düşük pek konuşmuyor bilgi vermeyi sevmiyor, devamlı sekteriyle muhattap oluyorsunuz kendisiyle değil bunun gibi farklı örnekler sayılır keşke kağan hoca ölmeseydi izmir öyle bir doktoru kaybetmeseydi

Evet Malesef oyle bende kaan hocanin kisisel hatti da var ben direk kendisiyle de yazisiyordum ve cevap veriyordu...hakkini yiyemem ...yaptigi sey cok yanlisti ama bu doktor kimliginin de yanlis oldugunu gostermez ben cok memnun kaldim baya da ilgiliydi ...Allah rahmet etsin...size de onerim irenbede umit inceboz diye bir doktor var kaan hocadan sonra 3 arkadasim oraya gecmisti ve 3 u de gebe kaldi bilginiz olsun kendisi de cok detayci bir doktormus

Baka tavsiyelerde bulunmuş muydu acaba ?

Merhaba nereden almıştınız acaba arı sütünü

Merhaba ben atipili hiperplazi teşhisi nedeniyle mesajınızı gördüm yazmak istedim. Öncelikle inşallah bebeğinizi kucağınıza sağlıkla almışsınızdır ben de 3 buçuk ay önce doğum yaptım. Hamileliğim doğal yollarla oluştu ama kanamalı ve zor bir hamilelikti. Sürekli progestan fitil, duphaston hap kullanmam gerekti. Doğum sonrası 3.ayda kanamalar başladı yeniden. Biyopsi yapıldı ve sonuç basit atipisiz endometrial hiperplazi çıktı. Kanamam maalesef hala var. Bugün biyopsi yapılalı ve kürtajla rahim temizleneli 10.gün. Benim atipisiz çıktığı için 6 ay kontrol edilecek denildi. Her ay tarlusal kullanacağım. Benim sorum şu ki kanamalar hiç geçmiyor mu? Bu rahim kalınlaşması nasıl düzelir biter? Ben de korkuyorum ya atipiye çevirirse diye.. Siz nasıl yaptınız bu süreçte nasıl atlattınız bu durumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…