Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Kaan bey için ne desem az.1.5 yillik evliyim cocuk sahibi olmayi cok istiyorduk bir cok doktora göründüm yanlis teshis konuldu kaan beyi instagramda kesfettim iyikide kesfetmisim. O cok iyi bir doktor iyi ki var her zman dürüst acik sözlü işini severek yapan bir doktor onun sayesinde yaptığı tedavi sayesinde şuan hamileyim.. Allahima şükürler olsun rabbim herkese nasip etsin 😊

Kaan bey için ne desem az.1.5 yillik evliyim cocuk sahibi olmayi cok istiyorduk bir cok doktora göründüm yanlis teshis konuldu kaan beyi instagramda kesfettim iyikide kesfetmisim. O cok iyi bir doktor iyi ki var her zman dürüst acik sözlü işini severek yapan bir doktor onun sayesinde yaptığı tedavi sayesinde şuan hamileyim.. Allahima şükürler olsun rabbim herkese nasip etsin 😊
Merhaba ben de kaan beyin hastasiyim.sizin neydi sorununuz acaba🤲saglikla alin kollariniza insallah

Çocuğumuz olmuyordu aşılama yada tüp bebek uygulaması düşüncesi ile gittik. Kaan hocam öncelikle tüm test ve muayeneleri yaparak neden olmadığının üzerine gitti. Eşime vitamin takviyeleri ve bana uyguladığı başarılı histeroskopi ameliyatı sonrası doğal yolla hamile kaldım. Kimsenin dikkat etmeyeceği şeylere dikkat ederek bizi beklediğimiz mutluluğa kavuşturan doktor:)

Sabah haberlerde okudum şoklar içerisindeyim. onun sayesinde bebeğimiz oldu. Eşine ve kendisine rahmet diliyorum. Allah sabır versin.

Kaan beyin eşini ve kendini öldürmesine çok üzüldüm dışarıdan çok mutlu gözüken evlilikleri vardı sebep ne olursa olsun bir cana kıyılmamalı anlaşamıyorsan ayrılırsın geride gözü yaşlı insanlar ve küçük bir kız çocuğu kaldı annemi istiyorum diyordu haberlerde annesiz bıraktı minicik yavruyu :KK43:

Merhaba ,ben mayis ayinda ve haziran ayi basinda izmirde tup bebek icin doktor arastiririken paylasimini yaptiginiz hanimefendinin bu yazisini gormustum fakat olum-olumsuz pek cok kisi yorum yapmisti hatta ona ragmen kaan hoca ile israel aruh arasinda kalmis ve israel beyden randevu bile almistim...sonra yillardir gittigim jinekologumla tesadufen bir enfeksiyon sebebiyle gorustukten sonra israel beyin randevusunu iptal etmis kaan beyden randevu almistim...cok buyuk onyargiyla gittim klinigine cunku pek cok kisi ilgisiz kalabalik ,aksi ve dalgin demisti...bilmiyorum belki hanim efendiye nasil bir zamanda denk geldi bilemiyorum ama tam tersi bizim disimizda klinikte 2 cift daha vardi ve saatinden once aldilar bizi....yanimizda goturdugumuz tum tetkiklerimizi tek tek kontrol edip onundeki bize ayirdigi not defterineldeki sayfaya kayit etti...hikayemizi dinledi ve beni muayene etti regli oldugum icin folikul saydi ve o kadar sakin ve guler yuzluydu ki tum sorularimiza da cevap verdi hemsiresini de oturtup ne vitamin kullanacaksak tek tek yazdirdi hangi testlerimiz eksikse tektek not olarak yazip verdi...biz yarin 3. Gorusmeye godecegiz ...ben acele etmem dedi sorunun uzerine tek tek gidecehiz vucudu kendine getirecegiz oyle tup bebege gececegiz olacaksa ilk seferde olsun dedi ve acikcasi ben de esim de cok memnunuz suana kadar ...ilerde ne olur bilemem ama okudugum olumsuz yorumlardaki asik suratli olusu kalabalik olusu dalgin olusu bize suana kadar denk gelmedi...insallah saglikla isteyen herkesin bebegi olur...nerde oldgunun elbette bir onemi yok Allah ol der ve olur gerisi aracidir
Merhaba israel beyden neden vazgeçtiniz kendi jinekologunuzla konuştuktan sonra merak ettim doğrusu açıklar mısınız

Merhaba israel beyden neden vazgeçtiniz kendi jinekologunuzla konuştuktan sonra merak ettim doğrusu açıklar mısınız
Merhaba,Israel beydense Rahmetli kaan beyin daha yenilikci tedavi yontemleri bilgisi oldugunu ve daha ilgili oldugunu jinekologum soyleyince ,bir bildigi var deyip.iptal ettmistim...acikcasi hic pisman da olmadim...gercekten de Rahmetli kaan hoca cok ilgiliydi ve direk tedaviye baslamak yerine oncelikle esimle bana cesitli bitkisel kurler ve vitaminler onerdi...mesela gun icinde ev yapimi ve guneste kurutulmus domates salcasini 1 er kasik tuketin demisti...keciboynuzu unu,corek otu,kisnis.....gibi pek cok baharat kullandirmisti 3 ay boyunca sonra yumurta toplamaya gectik zaten transfere gerek kalmadan sukur dogal gebelik olustu...her şerde gercekten vardir bir hayir🤲

Merhaba,Israel beydense Rahmetli kaan beyin daha yenilikci tedavi yontemleri bilgisi oldugunu ve daha ilgili oldugunu jinekologum soyleyince ,bir bildigi var deyip.iptal ettmistim...acikcasi hic pisman da olmadim...gercekten de Rahmetli kaan hoca cok ilgiliydi ve direk tedaviye baslamak yerine oncelikle esimle bana cesitli bitkisel kurler ve vitaminler onerdi...mesela gun icinde ev yapimi ve guneste kurutulmus domates salcasini 1 er kasik tuketin demisti...keciboynuzu unu,corek otu,kisnis.....gibi pek cok baharat kullandirmisti 3 ay boyunca sonra yumurta toplamaya gectik zaten transfere gerek kalmadan sukur dogal gebelik olustu...her şerde gercekten vardir bir hayir🤲
Kesinlikle size katılıyorum kağan beyi ben de çok duymuştum ben ilk negatif denemem de tınaztepe de yaptırdığım esnada ama rakam yüksek diye gitmedim keşke de gitseymişim rahmetli olmasaydı düşündüğüm ilk doktordu biz de referans üzerine israel aruha gittik dediğiniz gibi gelenekçi bir bakış açısı var yeni gelişmeleri takip etmiyor, reklam yada para tuzağı görüyor ama izmirdeki en pahalı doktor kendisi bu arada ve hasta iletişimi çok düşük pek konuşmuyor bilgi vermeyi sevmiyor, devamlı sekteriyle muhattap oluyorsunuz kendisiyle değil bunun gibi farklı örnekler sayılır keşke kağan hoca ölmeseydi izmir öyle bir doktoru kaybetmeseydi 😞

Kesinlikle size katılıyorum kağan beyi ben de çok duymuştum ben ilk negatif denemem de tınaztepe de yaptırdığım esnada ama rakam yüksek diye gitmedim keşke de gitseymişim rahmetli olmasaydı düşündüğüm ilk doktordu biz de referans üzerine israel aruha gittik dediğiniz gibi gelenekçi bir bakış açısı var yeni gelişmeleri takip etmiyor, reklam yada para tuzağı görüyor ama izmirdeki en pahalı doktor kendisi bu arada ve hasta iletişimi çok düşük pek konuşmuyor bilgi vermeyi sevmiyor, devamlı sekteriyle muhattap oluyorsunuz kendisiyle değil bunun gibi farklı örnekler sayılır keşke kağan hoca ölmeseydi izmir öyle bir doktoru kaybetmeseydi 😞
Evet Malesef oyle bende kaan hocanin kisisel hatti da var ben direk kendisiyle de yazisiyordum ve cevap veriyordu...hakkini yiyemem ...yaptigi sey cok yanlisti ama bu doktor kimliginin de yanlis oldugunu gostermez ben cok memnun kaldim baya da ilgiliydi ...Allah rahmet etsin...size de onerim irenbede umit inceboz diye bir doktor var kaan hocadan sonra 3 arkadasim oraya gecmisti ve 3 u de gebe kaldi bilginiz olsun kendisi de cok detayci bir doktormus

Baka tavsiyelerde bulunmuş muydu acaba ?

canım seninle aynı sorunları yaşadım bende.daha sonra bi karar aldım ve eve pakete girmiş ürünleri sokmadım elimdn geldiği kadar.salça çok önemli demişti kaan bey ev yapımı ama. çok tükettim salça ve arı sütü kullandım.arı sütü saf haliyle değil anzer balı ile karışıktı küçük bi kavanoz 20gr arı sütü vardı içinde gerisi bal. tüp bebek hastaları günde 1 gram kullanacak ve asla saf haliyle değil diyordu aldığım yerdeki bayan.20 günde bitiriyordum. özellikle uyarmıştı sabah uyanır uyanmaz bir kaşık gece yatağa gireceğin anda bir kaşık yiyeceksin diye. kavanozu.aldığım yer bu konuda cok bilgiliydi ve gerçekten işe yaradı. 0,84 olan amh 1.80 oldu 3 ayda. ve 8 tane yumurta toplandı ilk defa 4 ü döllendi 18 temmuzda 2 tanesi transfer edildi çok şükür şu anda hamileyim.ben buralara gelmemi önce Rabbime sonra da arı sütüne borçlu olduğumu düşünüyorum.
Merhaba nereden almıştınız acaba arı sütünü

Herkese merhaba. Maalesef bu süreç zorlu ve yıpratıcı bir süreç o yüzden doğal olarak iyi bir doktorla bu süreci geçirmek istiyorsunuz. Benim Kaan hocayla tanışmama vesile olansa gene böyle zorlu bir süreçte teyze olmamı sağlaması :) Şimdi de sağolsun bize vesile oluyor. 2 aylık hamileyim :) çok şükür. Kaan hoca sabırla,inançla, doğru teşhisiyle benim hem hayata sağlıkla devam edebilmemi sağladı hem de anne olma yolunda bana eşlik ediyor. Sağolsun... 38 yaşındayım ilk tetkiklerin sonucunda Atipili hiperplazi tanısıyla beni ilgili bölüme yönlendirdi. Sabırla o süreci atlattıktan sonra tüp bebek hazırlıklarına başladık. Gereksiz hiç bir testi ne uyguladı ne de tavsiye etti. Aslında biz ilk transferde pozitif sonucu almıştık ama maalesef bebeğimiz devam edebilecek sağlığa sahip değilmiş... o da Allah'tan dedik ve tabi ki yılmadık, acele etmeden sabırla hocamızın doğru yönlendirmesi ile devam ettik. Bu arada zor kalınlaşan bir rahim duvarı durumum da vardı. Ama şimdi hepsi geride kaldı, bebeğimizin kalp atışları kulağımda, gözümün önünden pıt pıt atan kalbi hiç gitmiyor :)

Siz de şu zamanda güvenilir, işinin ehli, sabırlı, titiz bir doktora kendinizi emanet edecekseniz onlardan biri kesinlikle Kaan Hocadır. Benim yıldığım zamanlarda o yılmadı, inandı ve inandırdı, ona hep güvendik ve bizi hiç yanıltmadı.

Bu arada güleryüzlü ekibini de es geçmek olmaz...hepsine ayrı ayrı teşekkürler:)

Herkese Allah'tan bu zorlu yolda kolaylıklar ve şifalar dilerim ve Kaan Hocam'ım ayağına taş değmesin ki daha nicelerine vesile olsun...
Merhaba ben atipili hiperplazi teşhisi nedeniyle mesajınızı gördüm yazmak istedim. Öncelikle inşallah bebeğinizi kucağınıza sağlıkla almışsınızdır🙏 ben de 3 buçuk ay önce doğum yaptım. Hamileliğim doğal yollarla oluştu ama kanamalı ve zor bir hamilelikti. Sürekli progestan fitil, duphaston hap kullanmam gerekti. Doğum sonrası 3.ayda kanamalar başladı yeniden. Biyopsi yapıldı ve sonuç basit atipisiz endometrial hiperplazi çıktı. Kanamam maalesef hala var. Bugün biyopsi yapılalı ve kürtajla rahim temizleneli 10.gün. Benim atipisiz çıktığı için 6 ay kontrol edilecek denildi. Her ay tarlusal kullanacağım. Benim sorum şu ki kanamalar hiç geçmiyor mu? Bu rahim kalınlaşması nasıl düzelir biter? Ben de korkuyorum ya atipiye çevirirse diye.. Siz nasıl yaptınız bu süreçte nasıl atlattınız bu durumu?

X