İzmirliler kulübü

Kızlar ben eş durumundan 4aydır izmirli oldum ilk 20 günde aşık oldum bu şehre ....ista dönme fikri bile rahatsız ediyor beni...:21::21::21::21::21:

izmir candırcannn....tek kusuru denızı gorup denıze gırememek bıde denız kenarlarında plajları olsa varya akın başlardı burayada...

aman tatlım şehirden denize girilmemesi daha iyi çok kargaşa olurdu sanki:) yakın yerler var girmek için en yakınları urla çeşmealtı çeşme aliağa foçadan başlıyo güzel sahillere doğru açılıyo:) eşinin işi içinmi burdaydınız

aman tatlım şehirden denize girilmemesi daha iyi çok kargaşa olurdu sanki:) yakın yerler var girmek için en yakınları urla çeşmealtı çeşme aliağa foçadan başlıyo güzel sahillere doğru açılıyo:) eşinin işi içinmi burdaydınız
eşim buralııııı es durumundan bende:))

güzel denizi, parlak güneşi, keskin rüzgarı, deli yağmuru, bir an sıcak bir an soğuk olabilen değişken insanlarıyla tatlı İzmirim benim.. :KK16:

ayrılalı bir hafta oldu hemen özledim..

İzmir demek ilk evim demek, ailem, çocukluğum.. İzmir iyidir ya candır.. Hala yazları iple çekmemi sağlar. Kışın Ankara'yı yazın da İzmir'i isterim. Kışları karı, soğuğu, gece pembe sarı gökyüzünü Ankara'da nasıl sonuna kadar hissediyorsan yazları da İzmir'de sıcağı, sarı turuncu günleri, terlemeyi, nemi hissedersin. İkisi de çok tatlıdır. İşte hayat dersin. En güzel yerlerde yaşıyorum çok şanslıyım dersin.

Baharları da İstanbul'da geçirirsen değme keyfine :KK16::KK16::KK16: senden huzurlusu olmaz :KK16::KK16:

merhaba :KK3: ben izmirli değiim, bakülüyüm. azeriyim. ama 2.5 yıldır izmirde yaşıyorum. :KK16: oğluşum izmirliii :emir_bebek:

Kızlar biliyorum konumuz değil ama sizlere danışmak istedim İZMİRDE oturuyorum bugün kentkartımı kaybednce iptal ettirdim içinde para var diye daha sonra kartı getirmişler ben bu kartı açtırabilir miyim yoksa yeniden mi çıkartıcam :KK43:

X