kaçıncı günlük bu ben bile saymadım!!!

melikea123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
1.982
63
günlük başlığımdada olduğu gibi kaçıncı günlüğüm inanın ben saymadım:2:
önceden üni hazırlık dönemindeydim o zaman pek konsantre olamadım ondan sonra üniversiteye başladım evet bu şişman halimle ve okuldaki kızların yarısı manken gibi emin olabilirsiniz utanır oldum halimden:26: şuan sanırım düşünsem bile diyet yapmama engel bulamıyorum o yüzdenn sıkı bir diyete başlıyorum bu sefer burda kendime söz veriyorum vize final dışındada hergün buraya yazacağımm

günlük başlığımdada olduğu gibi kaçıncı günlüğüm inanın ben saymadım:2:
önceden üni hazırlık dönemindeydim o zaman pek konsantre olamadım ondan sonra üniversiteye başladım evet bu şişman halimle ve okuldaki kızların yarısı manken gibi emin olabilirsiniz utanır oldum halimden:26: şuan sanırım düşünsem bile diyet yapmama engel bulamıyorum o yüzdenn sıkı bir diyete başlıyorum bu sefer burda kendime söz veriyorum vize final dışındada hergün buraya yazacağımm

bende başladım hiç aç kalmadan devam ediıyrm bakalım..1 haftada 1 kilo verdm inş böyle devam eder:KK9:

şimdi okuldan gelebildim gün boyu
1 limonlu soda
1 tanede ufak çikolata yedim(kriz gibi bir şey gedi ne yapacağımı bilemedim çok olmadım böyle bir gözüm dündü bildiğiniz)

Merhaba gunlugum :) okula gec kaldigim icin bugun bir sey yiyemedim diyette oldugum mantiginida bir turlu oturtamiyorum pazartesi tartilcam bakalim sonuc ne olacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugünde diyetime uymaya çalıştım yarın karataya başlayacağım araştırmalarım gereği onu etkili ve sağlıklı buldum inşallah hayırlı olur :)

bugün çok güzel bir uyku çektim zorla uyandırdılar kahvaltı diye kahvaltıda ise
çok çok az sucuklu yumurta
yine azıcık peynir
ve
1 bardak şekersiz çay

diyetim çok güzel gidiyorrr:KK16::KK16::KK16:
şimdi bir kepekli sandviç ekmeğinden yağsız tost yapım
1 domates
1 salatalık
1 kase yoğurt( içinde nane ve reyhan var)
1 fincan şekesiz çay içtim

akşam çok az yagda kızarmış 2 adet ufak tavuk göğüs
salata
yemekten 2 3 saat sonrada 1 elma

merhaba günlüğüm :)
bugün yediklerim
sabah(9.00):1 kepekli sandviç ekmeğinden tost
1 fincan kahve

öğlen(12.00): 1 limonlu eti form ve 1 bardak şekersiz çay

sonraa

saat 15.00 da 3 tane minicik içli köfte
1 kase yoğur(reyhan ve nane katılmış)
1 tane piliç kebap (markettean aldım annem şehir dışında bende derslerden bir de çalıştığım için yemeğe pek vakit ayıramıyorum şuan babişle biraz hazır yemek zorunda kalıyoruz:)yediklerim zaten ufaklar bu yüzden çok ta aykırı yediğimi düşünmüyorum)

itiraf edeyim ara sıra yazmayı unutuyorum :)
bugün neler yedim:
sabah 8.00:1 kepekli ekmekten sandviç yanında meyvesuyu
12.00: yaım limonlu etiform
sekersiz çay
16.30: yoğurtla garnitürü karıştırdım (çokta güzel oldu birtek nane ve reyhan koydum başka bir şey koymadım)
18.00: 4 kaşık tavuklu mantar
1 dilim kepek ekmepi

uzun zamandır yazamıyorum okuldu işti çok üst üsye geldi tabii diyeti bozmuyorum eve bisiklet aldım hatta bugün geldi sporumuda öyle halledicemm :)

bilenler veya eski konuşarımı hatırlayanlar bilirler hiçbir diyette tutunamadım hepsini denemeye kalktım ama yapamadım o yüzden 1 aydır siteye girmeyipo bir düzen oturtmaya çalıştım daha doğrusu 6 nisanda 98 kilo ile başladım suan 90 kiloya indim bu sıra içerisinde besin takviyeleri de aldım isim vermeyeceğim burada reklam olmaması açısından bundan sonra olabildiğince düzenli paylaşım yapacağım hemde resimli:)

bilenler veya eski konuşarımı hatırlayanlar bilirler hiçbir diyette tutunamadım hepsini denemeye kalktım ama yapamadım o yüzden 1 aydır siteye girmeyipo bir düzen oturtmaya çalıştım daha doğrusu 6 nisanda 98 kilo ile başladım suan 90 kiloya indim bu sıra içerisinde besin takviyeleri de aldım isim vermeyeceğim burada reklam olmaması açısından bundan sonra olabildiğince düzenli paylaşım yapacağım hemde resimli:)

kolay gelsin canım bende 98 kiloyla başladım iinan çok iyi anlıyorum seni
çok zor bu kiloları taşımak
ama 98 kilodan 90 kiloya 1 buçuk ayda çok vermişsin canım
aç kalmamaya dikkat et sonra verdiğin kiloları ikiye katlayarak alma
ayda en fazla 4 kilo ideali :KK34:

kolay gelsin canım bende 98 kiloyla başladım iinan çok iyi anlıyorum seni
çok zor bu kiloları taşımak
ama 98 kilodan 90 kiloya 1 buçuk ayda çok vermişsin canım
aç kalmamaya dikkat et sonra verdiğin kiloları ikiye katlayarak alma
ayda en fazla 4 kilo ideali :KK34:

inanırmısın hiç aç kalmadım her şeyide yedimm inceldimde fotoğraf paylaşıcam bugün yarın bende snei çokk iyi anlıyorumm artık sabretmeyi öğrendimm kararlıyım şimdi :)

diyetinde istikrarlı gidiyorsun bu son günlüğün olacağa benziyor canım takipteyim:KK34:

X