Kadın parası yemeye çalışan erkekler

Zaman baya değişmiş ya..ben genç kızken yani taaaa.... yıllar önce erkekler kızlara asla para ödetmezlerdi yada benim flört ettiğim erkekler hep öyleydi bilemiyorum.Ama bir tane istisna çıkmıştı benim de 3.ve sonuncu buluşmamızdi yemeğe davet etti gittik neyse oturduk "ne yersin?"diye sormak yerine, "birşey yiyecek misin?"diye sorduğu için aç kalmıştım.
Kibarca "teşekkürler ben aç değilim,yemek davetlerine tok gelirim genelde"dedim ve o an kafamda bitirdim..)
Ama onun karşımda hiç utanmadan iştahla yemek yemesi hiç aklımdan çıkmadı uzun süre. .insan bi utanır ısrar eder filan..yok ya adam olmayan olmuyor iste..bak yine geldi gözümün önüne zıkkım yiyesi.. :işsiz:
Ne kadar zaman önceden bahsettin canım.. benim de bi beş sene öncesine kadar sevgililerim hep inanılmaz bonkör erkeklerdi.. bi suyu bile ödetmezlerdi.. işte öyle cömert erkeklerle olunca vakti zamanında ben öyle erkek seviyorum.. çünkü kadın cömert erkeğin yanında gerçekten kendini prenses gibi hissediyor.. bunun ne kadar mükemmel güven veren bi duygu olduğunu yaşamayanlar anlayamaz...sürekli ömrü boyunca erkeğe para yedirmiş olanlar anlayamaz yani..

Nedir bu para sevdası çok üzücü 😕kadın kocaya parayı veriyor maaşını,ama adam ev işine yardım etmiyor,kadın işi yaparsam kadın gibi davranırım değişirim diyor..ev işi yapan erkek istemsizce öyle mi olur sizce :KK43:
Tamamen çakallık, başka bir şey değil.

Biz de çalışıp, eve para getirince erkek gibi oluyoruz o zaman, bu ne çelişki.
Her halükarda meseleleri kendi lehine çevirmenin yolunu buluyorlar.

Bu işlerin beyni de yine çoğunlukla kadınlar.
Suçlu hemcinslerimiz, dik duruş olarak gördükleri, kadın ruhunu tatmin edecek fıtrata aykırı ve anneler de oğullarını öğütlüyor, yetiştiriyor.

Sistem her şekilde kadından başlıyor, yine kadın, kadını mağdur ediyor.

Suçlu hemcinslerimiz, dik duruş olarak gördükleri, kadın ruhunu tatmin edecek fıtrata aykırı ve anneler de oğullarını öğütlüyor, yetiştiriyor.

Ve işin sinirr bozucu kısmı şu: iyi bitti kariyerin ve işin olsa bile başka kadınlar bile senden evde tam bir ev hanımlığı bekliyor. Bari kadın kadına yapmasın bunu ya..onca sene emek verip okuyorsun ama kadınları bile senin el pratikliğine bakıyor..E erkek haydi haydi yapar o zaman...

Evet dik duruş güçlü olma maalesef çok üzücü durumlarda şu an..evet hayat paylaşmaktır ama sen güçlüsün al bu poşetleri de sen taşı dendiği zaman insan tuhaf oluyor..

Kadın kadına özellikle ev işlerinde kusur aramamalı, mesela ben zaten dışarıda çalışmışım eve yeni gelmişim,tabi iş yaparken uçarak hareket etmemem doğal,tüm gün yorulmuşum,erken kalkmışım,eve gelince neden birkaç dakikada mutfakta harikalar yapmıyorum değil mi? Kadının çalışması artık kabullenildi,yadırganmıyor bu durum ama aynı zamanda ev hanımlığı da beklenmesi beni üzüyor...

Zaman baya değişmiş ya..ben genç kızken yani taaaa.... yıllar önce erkekler kızlara asla para ödetmezlerdi yada benim flört ettiğim erkekler hep öyleydi bilemiyorum.Ama bir tane istisna çıkmıştı benim de 3.ve sonuncu buluşmamızdi yemeğe davet etti gittik neyse oturduk "ne yersin?"diye sormak yerine, "birşey yiyecek misin?"diye sorduğu için aç kalmıştım.
Kibarca "teşekkürler ben aç değilim,yemek davetlerine tok gelirim genelde"dedim ve o an kafamda bitirdim..)
Ama onun karşımda hiç utanmadan iştahla yemek yemesi hiç aklımdan çıkmadı uzun süre. .insan bi utanır ısrar eder filan..yok ya adam olmayan olmuyor iste..bak yine geldi gözümün önüne zıkkım yiyesi.. :işsiz:

Bn kendimi alıngan sanırdım ama sen benden de alıngan çıktın.

Gurur meselesi yapmışım demek o yıllarda,şimdiki halim olsa "davetine evet dediğime göre tabiki yiyecegim"der bir güzel yerdim.Olmazsa kendim öderdim yediklerimi..Ama gençlik iste safmışız biraz))

Gururlu olmamızdan kaynaklanıyor aslında alınganlığı mız..alıngan olmuyan lar pek mutlu 🦓🦓🦓

Gurur meselesi yapmışım demek o yıllarda,şimdiki halim olsa "davetine evet dediğime göre tabiki yiyecegim"der bir güzel yerdim.Olmazsa kendim öderdim yediklerimi..Ama gençlik iste safmışız biraz))
Vallahi geçen gün bir tiple buluştum işte çay kahve falan içtik.. en son hesap geldi ben beraber ödeyelim mi dedim her zaman öyle derim .. erkek kişisini dese beğenirsiniz Yoo ben öderim ama istiyorsan ödeyebilirsin dedi .. hesabı bana doğru uzattı falan ben de hm peki dedim ödedim .. Bir de pişkin pişkin diyor ki bazı kızların bu konuda tribi var saygı duymak lazım 😂😂 Eve dönünce de bir baktım bana mesaj atmış buluşmamız nasıl geçti umarım olumludır diye 🙄🙄

Vallahi geçen gün bir tiple buluştum işte çay kahve falan içtik.. en son hesap geldi ben beraber ödeyelim mi dedim her zaman öyle derim .. erkek kişisini dese beğenirsiniz Yoo ben öderim ama istiyorsan ödeyebilirsin dedi .. hesabı bana doğru uzattı falan ben de hm peki dedim ödedim .. Bir de pişkin pişkin diyor ki bazı kızların bu konuda tribi var saygı duymak lazım 😂😂 Eve dönünce de bir baktım bana mesaj atmış buluşmamız nasıl geçti umarım olumludır diye 🙄🙄

Ne yazdın sen peki:KK48:

Bu senlik Bir durum değil görücü usulü kız ararken dahi çalışıyormu diye soruyorlar maaşın varsa karta el koyuyor koca müsvetteleri bunlarda erkeğim diye geziyor işte benim babam annemden istemez kartını annem kafasına göre harcar ister biriktirir hatta çalışayım demiş emekli olduktan sonra çalıştırmamış o paranın bereketi olmaz diye nerde kaldı böyle erkekler şimdikiler alışmış kadın parası yemeye kene gibiler

İşte bir şeyler alıp sahilde oturmayı teklif etti ama o aldığımız şeyleri de bana ödetti.. İşte diyor ki şurada bir şeyler yiyelim ama benim üstümde nakit yok bir şeyler alalım ama benim üstümde nakit yok ..!!.Markette kasada arkama saklandı falan.Ödeme kısmına gelince Beyzadenin bir yandan telefonla konuşacağı falan tuttu!!.. normalde asla ödemem yani herif beni öyle bir tongaya düşürdü ki orada ..😂😂
Nakitim yok dediği an, canım benim işim var diyip gitseydiniz, siz de hem hazırlandım hem de gün boş geçmesin diye takılmışsınız.
Vakit geçirmek istemiyorsanız basıp gidin

Nakitim yok dediği an, canım benim işim var diyip gitseydiniz, siz de hem hazırlandım hem de gün boş geçmesin diye takılmışsınız.
Vakit geçirmek istemiyorsanız basıp gidin
Evet merkezi gezip fotoğraflarımı çektirmek istiyordum.. ben de öyle yaptım .. bir sürü fotoğrafımı çektirttim 😊

Vallahi hayatım bunlar hangi ara böyle ayıya bağladı hayret doğrusu 🤔
Benim geçmişteki sevgililerim çok bonkör erkeklerdi.. o yüzden bunlara hiç tahammül edemiyorum.. çünkü bu tiplere hiç alışkın değilim 🙄 eski sevgililerimin bonkörlüklerini anlatsam yeminle ağzınız açık kalır... öyle erkeklerdi..madem öyle neden ayrıldın diyenleriniz olacaktır... İşte maalesef bazı şeylerin kıymetini kaybedince anlıyoruz ... bileydim başıma gelecekleri bu tiplerle karşılaşacağımı ayrılır mıydım hiç 🙄

Yeri geldiğinde kadın erkek eşitliği diyoruz ama alman usulüne bile garip bir şeklide bakıyoruz.. nasıl bir zihniyetteyiz anlamadım.. samimiyete göre de anlık kimde varsa ödenir yani.. suistimal her iki taraf için de çok çirkin kadın erkek diye ayırmamak lazım..

X