Kadın sığınma evi

Fsdv6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
4
4
Merhabalar lütfen cevap verin yardıma ihtiyacım var!!!

Ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim hiç bir gelirim veya malım yok yaşım reşit
Ailem yıllardır bir ailenin yapmayacagi ne varsa yapıyor şiddet kötü söz hatta bıçakla tehdite kadar her ne varsa
gecimimi karşılamıyorlar babam şizofren hastası deliriyor annem ilgisiz annelik yapmıyor benden büyük abim ablam yok
Ben artık dayanamıyorum ve kadın sığınma evine gitmek istiyorum ama benim olduğum yerde kadın sığınma evi yok
Ne yapabilirim nolur yardım edin deliriyorum kafayı yiyorum resmen artık dayanamıyorum canıma kıymayı düşünüyorum
Sosyal hizmetleri arasam bana yardım edebilir mi fikriniz var mı?

Bu istediğiniz TC hak ve ödevleri maddesinde mevcuttur eğitim hakkı konut hakkı korunma vb tüm haklar devlet tarafında ispatladığınız müddetçe size sağlanır babanız ve anneniz hakkında yapılacak ne varsa yapılır siz şikayetçi dahi olmasanız sizi korumakla mükellef kişi veya kişiler tarafından uğradığınız her türlü mağduriyetinizi göz önünde bulundurarak kamu davası adı altında bütün yapılması gerekenler yapılır kurtulduğunuza bakın lütfen hakkınızda hayırlısı olsun

Kamu spotu gibi konu olmuş. İnşallah hayatının kalanı geçeninden çok çok iyi olur. Yılma.

X