Kadınlar kulübündeki yarı insan neden bu kadar kırıcı ve konuyu kötü yere vurmak zorunda kadın kadının düşmanidir değilmi bunu gösterdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem ortada ihanet vb sıkıntılı bir durum yok, her şeyi eşinize anlatın, yazışmalarınızı da gösterin olsun bitsin.
O benden gizledi herşeyi tek kelime anlatmadı bilmeme rağmen susuyorum benneden göstereyim güvenini sarsayim bana kumpas kurdu it çocuk amacı kötüydü şantaj yapri yapmadım diye üzerime bu kadar yurudu

Endişeleniyorum kendi kendime diyorum şuan kafamda neden bu kadar takıyorum beynimi yoruyorum yeter diyorum kötü birşey yapmadım gidip namusunu kirletmedim ne olursa olsun şerefimle şantaja düşmedim öyle düşünüyorum bebeğim
O zaman endişelenmene gerek yok eşine de duyarsa bu söylediklerini söylersin bebeğim

Ne alaka yani illa telegram bulup esinin eski sevgilisine yazman sart miydi? Baktin bulamadin niye eski sevgiline yaziyorsun mecbur musun sanki kiza yazdin da bir ise mi yaradi? Sacma sapan hayatlar yasayip gelip burdaki insanlara satasmayin. Once buyuyun olgunlasin oyle evlenin daha dogru duzgun yazmayi bile beceremiyorsunuz. Gidin egitin kendinizi.

Evli bir kadın veya erkeğin farketmez evliliğinde ilk problemde eski sevgilise "yardım" için koşması ve bunun herhangi bir yerde anlayış, ağlayacak omuz beklenmesi çok çok saçma.

Kadın kadının düşmanı mıdır bilmem ama burada aldatmaya benzeyen hiç bir şeyin alkışlandıgina daha denk gelmedim. Ne kadının ne erkeğin.

Bunu bekliyorsaniz daha çok beklersiniz.

İnsanın kankasi ,dostu, arkadaşı , akrabası olur sosyal medya hesaplarını ,numarasını kullanır.
ama eski sevgiliye yazmak. Komik.
Kimse de buna herhangi bir yerde (sadece burada değil) ya evet böyle şeyler olabilir demez. Çünkü absürt.

Siz en baştan sona hatalisiniz. Artık burda ben ne yaptım bana ne dediler uhuhuhuh diye ağlamayı bırakın.

yaptığınız hareketlerin sonuçlarına, nereye varacağına biraz kafa yorun. Kendinizi geliştirin. Kötü birine denk gelip başka tehditlere maruz kalmayın.

Burda kadın kadının düşmanıdır diye ağlayıp , eski sevgilinize bana böyle böyle dediler yardım et diye sizlanmayin mesela.

Evlilik böyle bir şey değil keşke bu olgunluğa varmadan evlenmeseydiniz karsılıklı olarak.Eşinize demediniz mi eski sevgilisine merhaba yazıp sildiğini gördüğünüzü.Neden böyle bir şey yaptığını sormadınız mı?

Tüm rehberim değil aşkosu iki kişi kaynim.ve ablam abim ben sonrasında sildim ve bende gözükmedi daha onda gözüküyor mu bilmiyorum hem oranı burami atmamisim ne diyorsa desin dicekse bende onun ölümünü getiririm en fazla,😂😂
Telegram tüm rehberi kaydediyor kuşko. benim fi tarihinde sildigim numaralar telegramda gorunuyor. Ölümünü mu getirirsin 😀 stalk yapmak için eski sevgiliye giden biri için fazla güven bunlar 😅

Sizin konunuzu bilmiyorum ama dün öneri isteyen ogretmen arkadaşa yapılan bazı yorumlar çok kiriciydi

Stalker gibi darladigin esinin eski sevgilisi de kadin senin ona yaptigin da kadina siddet degil mi?

Telegram tüm rehberi kaydediyor kuşko. benim fi tarihinde sildigim numaralar telegramda gorunuyor. Ölümünü mu getirirsin 😀 stalk yapmak için eski sevgiliye giden biri için fazla güven bunlar 😅
Bak ayarlar gizlilik ve güvenlik bölümüne gir asa inicen baya kişileri eşitle yi kapat hemen kişileri eşitle in üzerinde kişileri sil yazıyor on baş sonra esitlemeyi tekrar onayla sadece rehbreim olması gerekiyor deneyip gelirmisin rica etsem

İşte gerçekten öde öyleler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X