Kadınlar kulübündeki yarı insan neden bu kadar kırıcı ve konuyu kötü yere vurmak zorunda kadın kadının düşmanidir değilmi bunu gösterdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski konunuzu bilmiyorum, ne derdiniz var yazdıklarınızdan da anlayamadım. Daha düzgün iki cümle kurmayı beceremeyen birisi buradaki kadınları da eleştirmesin bir zahmet. Belli işte cehalet seviyeniz. "Yarı insan" ifadesi ve hemen kolayca kurduğunuz "Kadın kadının düşmanı" cümlesi hayata bakış açınızı gösteriyor. Eminim az bile eleştiri gelmiştir, hakettiğiniz daha fazladır.

iyi de sen haksızdın. her ne olursa olsun evliyken eski sevgiliyle konuşmak hele de dertleşmek olmaz. bide küçük falan demişsin de sen kaç yaşındasın acaba? eşin de sen de küçüksünüz sanırım bu yaşlarda neden evlenilir ki anlamıyorum gerçekten.
telegram konusuna girmiyorum anlamadığım için.

Allah senin ne muradın varsa versin rabim seninle olsun her daim ayağına taş değmesin hatadan ders cikardim tedirgindim buraya yazdım herkeS çok kırıcı onu anladim
Burda insanlar birbirlerini tanımıyor haliyle kafasına göre yazıyor karşısındakine etkisi ne umrunda değil. Emin ol mükemmel kusursuzmuşcasına yazanlar neler yapmıştır ne hatalar yapmıştır ama burda yazmıyor işte.

Bundan sonra daha doğru adımlar atmaya bak. Allah bizleri doğru yoldan ayırmasın, yuvan daim olsun inşallah

Ne araması bacım 😂arama marama değil ben ona instgeramdan hesap açıp telegramina girebilir miyim erkek olarak birini işletme lazım +ben evlendim evliyim işte bu yardımı yaparmisin dedim iyi hoş yardım da eti sonra olay patladı hazmedememis bir köpek işte ne yapayım ben asla eşime ihanet etmedim edemem niyetim zere kadar o tarafa değildi ona rağmen vicdanim beynimi durdurdu şuan
Abi ne boş işlerdesiniz ya cidden bir iş bulun çalışın

Konular, üyeler ve yorumlar hakkında topik açmak yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X