Kadınlar Kulübüne Özel Anket Yarışması

Kadınlar Kulübü Özel Anketİ

• 1. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 12 9,2%
  • 2. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 3 2,3%
  • 3. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 6 4,6%
  • 4. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 9 6,9%
  • 5. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 51 39,2%
  • 6. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 4 3,1%
  • 7. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 28 21,5%
  • 8. Kadınlar Kulübü Anketi

OY: 17 13,1%

• Ankete Katılan
    130
5.anketin soruları ve cevapları kafama daha çok yattı.Emeğinize sağlık..

Oy kullanmak için bekleyeceğim biraz daha , bir kaç kez okumak istiyorum, hepsi çok eğlenceli olmuş:))Daha zamanımız var değil mi? :))

Var var daha vakit..

23/04/2008 bir hafta sonra oy vermede son gündür arkadaşlar.

Çok güzel olmuş Şulecim senin ve tüm katılan arkadaşların ellerine,emeğine sağlık!a.s.
Şimdilik iki aday arasında kararsızım. Gece ortalık sakinken yine dönecem..:teytey:

oyum 5 numaraya
özellikle ariel reklamına bittim:roflol::roflol:
hala 8 numarayı bulamadım Çok üzgünüm çoook

valla hepsi süper olmuş çok komik ama oyum 7 numaralı ankete gitti helalli hoş olsun :)))):smiley-cool:

Şulecim başta sen olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşları kutlarım .Anket hazırlayan arkadaşlarda çok emek vermişler hepsi birbirinden güzel olmuş .Hakeden kazansın .Şimdiden başarılar .

Benim oyumda 7 ye gitti çok eğlendim okurken:roflol::roflol::roflol:

Şuleciğim bu gün doğum günün ayrıca açmış kutlamıştım ama birleştirilmiş buradan tekrar kutluyor seni öpüyorum belki duymayan arkadaşlarımız olabilir
Hepinizin emeklerine sağlık kolay gelsin kararımı veremedim az sonraaaa

7 numaraya gitti benim oyumda ama hakkını yememek lazım hepsi süper olmuş....

Sonuçlar ne kadar çabuk değişmiş dahada değişir diye umuyorum
23 nisana daha çok var herkese başarılar

ya benden başka sazan yok galiba ben başladım tüm anket sorularını yanıtlayıp cevap için şıkları yazmaya :roflol: meğer bu yarışmaymış dalga geçtim kendimle hatta diyorum ki cevapları nerde bunun sırnaşık şey kendimi kaptırmışım kişisel test falan zannedip puanlama yapacağım nerdeyse :roflol: neyseki sonunda anladım 5 numaralı anket hoşuma gitti,kim hazırladıysa yaratıcı espirili biri olsa gerek a.s.

benim oyum da 5 numaraya gitti, tarzı çok hoş, bana birini hatırlatıyor emme söylemem

hepsi güzel olmuş ama

5 numaraya bayıldım :roflol:

harika şeyler yazmış koptum resmen :roflol:

cmylmz halt etmiş valla. anam hepiniz mi stendapçı oldunuz :)). ne zeki hatunlarsınız siz böyle. ya bir önerim var. Bu yarışma kapanınca bu anketleri bir şekilde değerlendiremez miyiz? Hepsi ayrı ayrı güzel ne bilim. bir yarışma sayfasında kalıp gözlerden uzaklaşmasına içim elvermedi. Post it olarak sitenin orasına burasına yapıştıralım. Ayda bir herkese otomatik mail olarak yollayalım. cmylmz a yollayalım (telif hakkı alıp) o telekom reklamlarında kullansın sürekli görelim. Benim yaratıcılık burada bitti. Akıllarınıza sağlık hanımlar, bu yarışma cidden muhteşemdi

hepsi birbirinden zekice ....okurken bir taraftanda cevaplamaya çalışıyorum. (allahım ne saçma bir davranış.) lütfen birinci olan yapışkan ankette bir süre dursun...

bu arada 1 ve 5 arasında kararsızım...
katılan arkadaşları alkışlıyorum....

bu arada berşule'cim alkışların en büyüğü sana.....a.s.

bende 4 e verdimm hepside komikti anketlerinn bütün arkadaşları tebrik ederimmma.s.

X