Kafa karisikligim

Babam keser beni haha
Az once kaldirmis engeli. Yaziyordu. Ben seni ilgi cekici bulmuyorum. Allah bilir anneanne donuyoa yatiyorsundur.sana jartiyer de yakismaz elma kadar suratin minik parmaklarin. Popon biraz guzel ama o da dar ve kucuk. Sen genc kiz gibisin.Az kadin ol. Kurusun. Kadin dedigin azicik kasli olur. Guclu olur. Spor yapmiyorsun.Kollarin ip gibi. 28 yasindasin ailenle yasiyorsun yazdi bel alti vurdu.

Sizin burada yazdiginiz yorumlari guzelce toparladim. Gonderdim.engelledim.
Al kiz bunu gönder senin icin çektim erkekim yaz agahahahh
nice-ass.jpg

Bir de cidden bu adamı tanımlarken Atatürkçü,solcu vs demeyin çünkü bu vb Kişiler kendi çarpık hayatlarını entegre edecek bir kılıf arıyorlar ve bu şekilde Atatürk milliyetçiliğinin adını karalıyorlar.
Bu adam için en ideal sıfat lümpen olur ancak.

Allah yardımcınız olsun.
fakat iyi erkekler kapılmış falan bunlar saçma şeyler, siz iyi olun ve Allah'tan iyiyi isteyin, elbet sizinde kısmetiniz sizn için biryerlerde bekliyordur.
Hatali olan bendim. Ben bosandigim icin zaten kendi yasitim birilerini nasilsa bulamayacagim. 17 yas farkini da bir sekilde kapatmaya calisirim diye dusundum. Karaktersizmis.
Bir gun iyi bir adam bana gelir de teklif eder ise ? Insanlik adina bencillik edip onu kendime saklamicam. Muzeye bagislicam

Hayatta hiç bir başarısı olmayan insanlar ancak bu kadar saldırır.
Muhtemelen evinde fazla eziliyor ailesinde yani.
Onlar saygıdeğer insanlar, ama bu yaşta kendisi bi b.ka yarayamamış.

Bi daha açmayın engelini çok terbiyesiz.

Cidden ben muhafazakar bir tipimdir ama anlattıklarına baktığımda bu kişinin solla veya Atatürkle alakası yok. Hasbelkader başarılı zengin bir babanın para zoruyla okutup bi baltaya sap olmasına uğraştığı ama başaramadığı ezik bir tip. Öğrendiği kelimeler paranın gücü sağolsun gezdiği gördüğü fazlalıklar seni etkilemesin. Mirasyedi avantacı bir tip ve beyimiz burnundan kıl aldırmıyor çok bir halt olsa Bilkent mezunu haliyle 2600 tl ye talim etmez. Demek ki kapasitede bir yer kadar. Sen onu boşver o birilerinin itelemesiyle aldığı bilgiler ortaya koyuyor sense alın teri emek var kendini onun yanında ezdirme.

Ben az önce ne okudum. Adam şu son ettiği hakaretleri etmeseymiş bile kibirli ve sıkıntılı bir tipmiş. Sadece ambalaj güzel diye, kriterlete uyuyor diye karakterini bilmediğini, size nasıl davrandığını umursamadığınız adamlarla hayaller kurmayın. Aynı evde yaşama onun bir insanı tanıma yöntemi olabilir ama siz bunu istemeyince sizi böyle aşağılayamaz, ben kötü niyeti olduğunu düşünürüm.

Neyse işte, adam kendinden soğutmak icin her şeyi yapmış, umarım çabuk atlatırsınız.

Bir keresinde ayakta vedalasirken ona sarildim. O ise benim kafami oksadi. Seninle bir ortama girsek dayin ya da abin sanarlar dedi.

O masmavi gozlerine bakip yumos yanaklarina bir opucuk kondurdim ve aglayarak gittim evime dogru.

Bir cocugu kaldiramam. Ustelik maddi acidan ayaklari yere saglam basan birini istiyorum. Cinsel anlamda bile beni mutlu edecegini sanmiyorum dedikten sonra işte biz boyle yazisip kavga etmeye o da beni asagilamaya basladi

4 yil oldu bosanali. Kimseyi sevemiyordum. Korkuyordum erkeklerden. Cok guzel kokuyordu.

Arabasindaydim. Metroya birakiyordu beni. Ben normalde cok dikkat ederim hatta irite olurum hapsirirken gurultulu bir sekilde hapsirip ortama mikroplarini sacan insanlar midemi bulandirir. Ben de hapsirdim ama hapsirigimi kismen tuttum. O anda cami acti benden tiksindigini hissettim.

Biliyorum denk degiliz ama seni seviyorum guzel adam dedim ona. Senden hicbir beklentim yok ben elmayi seviyorum diye elma da beni sevecek diye bir kaide yok. Bak 3 tane is gorusmesi ayarladim dedim

Kanada da abim var. Esini ikna edebilirse yanina gidicem. O da bana kanadali bir kadin bulacak bana sahip cikacak saglam karakterli bir kadin. Evlilik ile vatandaslik alicam dedi.

Ben buz gibi oldum.

Tabii mutluluk hakkindir dedim

Ben salagim. K.k da benden daha salak biri yoktur. Baskasi boyle bir konu acsa yerden yere vururdum yorumlarimla

Bir keresinde ayakta vedalasirken ona sarildim. O ise benim kafami oksadi. Seninle bir ortama girsek dayin ya da abin sanarlar dedi.

O masmavi gozlerine bakip yumos yanaklarina bir opucuk kondurdim ve aglayarak gittim evime dogru.

Bir cocugu kaldiramam. Ustelik maddi acidan ayaklari yere saglam basan birini istiyorum. Cinsel anlamda bile beni mutlu edecegini sanmiyorum dedikten sonra işte biz boyle yazisip kavga etmeye o da beni asagilamaya basladi

4 yil oldu bosanali. Kimseyi sevemiyordum. Korkuyordum erkeklerden. Cok guzel kokuyordu.

Arabasindaydim. Metroya birakiyordu beni. Ben normalde cok dikkat ederim hatta irite olurum hapsirirken gurultulu bir sekilde hapsirip ortama mikroplarini sacan insanlar midemi bulandirir. Ben de hapsirdim ama hapsirigimi kismen tuttum. O anda cami acti benden tiksindigini hissettim.

Biliyorum denk degiliz ama seni seviyorum guzel adam dedim ona. Senden hicbir beklentim yok ben elmayi seviyorum diye elma da beni sevecek diye bir kaide yok. Bak 3 tane is gorusmesi ayarladim dedim

Kanada da abim var. Esini ikna edebilirse yanina gidicem. O da bana kanadali bir kadin bulacak bana sahip cikacak saglam karakterli bir kadin. Evlilik ile vatandaslik alicam dedi.

Ben buz gibi oldum.

Tabii mutluluk hakkindir dedim

Ben salagim. K.k da benden daha salak biri yoktur. Baskasi boyle bir konu acsa yerden yere vururdum yorumlarimla
O birşey mi ben 3 yıl evli kaldım:KK70: :KK70:

X