kafam karısık bana bir yardım edin :(

Hoşlanıp hoşlanmamak mesele değil aslında. Cinsel çekim bambaşka bişey. O konuda sıkıntı yok bence. Ayrılması iyi olmuş, zira cool kadını oynamaya çalışırken devreleri yanmış gibi geldi bana.

tamam mesele hoşlanıp hoşlanmaması değil ama konu sahibinin ilk yazdığı konuya bak ve yorumlara orda gelecekle ilgili düşünceleri olduğundan bahsedip sonraki mesajları tam tersi olunca ondan dedim.

başlarda hoşlanıp gelecek düşüncesi olmuş şuan hoşlanmıyorum daha pilav yapıcak zamanın çokk deyince bende

her ikise hoşlanmayıp sadece cinsellik için birlikteler o zaman bu demekki duygusallık yoksa ayrılıkta daha kolay olur.

en azından kandırılmamış olur.demek istedim...

Hoşlanıp hoşlanmamak mesele değil aslında. Cinsel çekim bambaşka bişey. O konuda sıkıntı yok bence. Ayrılması iyi olmuş, zira cool kadını oynamaya çalışırken devreleri yanmış gibi geldi bana.

cool değilim oynamaya çalışmıyorum, devrelerim yanmadı.

Burada yazılanları aynen yansıtmışsın erkek arkadaşına.. Ve yine demişsin ki yap demiyorum yapmada demiyorum.. Yani sen kesin ve net değilsin adama karşı.. Adamda senin bu rahatlığından yola çıkarak sana öyle rahat bi cevap vermiş ki hiç şaşırmadım.. Bence sen kendini topla biraz.. Ne istediğine karar ver canım.. Böyle kendini yıpratırsın.. Benden küçük bi tavsiye.. :KK19:

yani konu sahibi arkadaş kendini modern rahat kendine öz güveni olan birini gösterip aslında tam tersini yapıyor

eger öyle bir kadın olsaydın buraya bu konuyu açmazdın ve o kadın fotolarını sorun dahi etmezdin...

kendimi et parçaşı gibi görmüyor deyip acaba bu adam sadece benle cinsellik için mi görüşüyor demezdin...

cool değilim oynamaya çalışmıyorum, devrelerim yanmadı.
Yani konuda o kadar çok birbiryle zıt durum var ki, ya devreler yanmış yanlış işlemler yürütülüyor, ya da kişiliğin oturmamış ne yapacağını nasıl davranacağını bilmiyorsun. Ha bir seçenek daha var burda yarım yamalak ya da biraz abartarak anlatıyorsun tutarsız oluyor.

Ayrılık sebebi ne peki?
Bana bunu biri sorsa ağzının payını verirdim muhtemelen. O yüzden tuhaf geldi.

canım benim ayrılık sebebi bu adam sadece benle cinsellik içim mi birlikte beni kandırıyor mu bu adamla geleceğim olur mu

bu adam beni seviyor sa o zaman neden bu kadar takipçisi var ve bu kadınlar yani takipçi kadınlar açık saçık

ayrılık sebebi bunlar

Ciddi bi iliski istemedigini soyleyip adamin istedigini zaten vermissin ta basinda adamlar bunu istiyor zaten ciddi olmayalim ama herseyi yasayalim kafasindalar cogu oyle malesef

yani konu sahibi arkadaş kendini modern rahat kendine öz güveni olan birini gösterip aslında tam tersini yapıyor

eger öyle bir kadın olsaydın buraya bu konuyu açmazdın ve o kadın fotolarını sorun dahi etmezdin...

kendimi et parçaşı gibi görmüyor deyip acaba bu adam sadece benle cinsellik için mi görüşüyor demezdin...

Hay klavyeni öpeyim depresifim ben yazmaya üşenmiştim.
canım benim ayrılık sebebi bu adam sadece benle cinsellik içim mi birlikte beni kandırıyor mu bu adamla geleceğim olur mu

bu adam beni seviyor sa o zaman neden bu kadar takipçisi var ve bu kadınlar yani takipçi kadınlar açık saçık

ayrılık sebebi bunlar

Baştan sona dengesiz hareketler bunlar...

"Ben öyle kıskanç, kısıtlayan bir kadın olmadım olamam. Bunu yapan kadınları aciz ve kendine güvensiz bulurum" deyip de instagram da beğendiği fotoğraflar için açıklama beklemek de çok çelişkili olmuş..
aldatmamak aldatılmamak uzerine bir anlaşmamız var. begenmesi değil mevzu takip etmesi edilmesi. sormaya hakkım vardı bu hakkı bana kendi verdi.

aldatmamak aldatılmamak uzerine bir anlaşmamız var. begenmesi değil mevzu takip etmesi edilmesi. sormaya hakkım vardı bu hakkı bana kendi verdi.

tamam, takip edip- edilince ne olacak ki? sizin anlaşmanız aldatmamak- aldatılmamak üzerine, takip edilmek aldatılmak mı size göre?

Cinsellik yaşaman kimsenin eleştireceği bir konu değil, ama keşke bu kadar acele etmemiş olsaydın. 2. hafta çok erken değil mi? Bence çok büyük beklentiler içerisine girme.

Hay klavyeni öpeyim depresifim ben yazmaya üşenmiştim.

Baştan sona dengesiz hareketler bunlar...

insanları tanımadan hüküm vermeyin derim. yargılamayın. yasanmışlıklardan geçilen dönemlerden haberiniz yok. nasıl bir hayat yasadım nasıl bir hayat yasıyorum. nasıl bir kadınım. cevremde kimler var neler gördğüm görüyorum bilmiyorsunuz. neden buraya yazdım bilmiyorsunuz. susun bence.

Kimin ne yasadigini kendi bilir haklisin ama dikkatli olman lazimdi cok erken yasanmis bazi seyler bence

insanları tanımadan hüküm vermeyin derim. yargılamayın. yasanmışlıklardan geçilen dönemlerden haberiniz yok. nasıl bir hayat yasadım nasıl bir hayat yasıyorum. nasıl bir kadınım. cevremde kimler var neler gördğüm görüyorum bilmiyorsunuz. neden buraya yazdım bilmiyorsunuz. susun bence.
Ups, sakin ol şampiyon. Konuna göre yorum yapıyoruz. Ne yazdıysan onları irdeliyoruz. Burası böyle bir mecra, yapacak bişey yok. Sana dengesizsin demedim, dengesiz hareketler bunlar dedim. O yaşanmışlıklar var ya işte sen gidiyorken biz dönüyorduk o yolları cicim. Sana bir tavsiye kimseye sus deme, itici oluyor. Konu açıyorsan gelen cevaplara, eleştirilere katlanacaksın.

konu sahibinden azarlanma pahasına mini bir çıkarım yapacağım..

sevgili konu sahibi, çok ama çok travmatik bir olay yaşamışsın geçmişte.. şu an 25 yaşındaysan o zamanlar 20 li yaşların başındaymışsın.. nişandan dönmek hele hele düğüne 14 gün gibi bir süre kala her şeyi yıkmak çok zor bir olay.. ondan sonra kendine bir kalkan yapmışsın, ama ne yazık ki o kalkan sana göre değil..

instagram gibi son derece basit bir application'ı kafaya takmak, sizin kalkan yaptığınız kişiye göre son derece basit bir hareket olmalıyken gerçek Reluctant için bu bir sorun.. umarım bir an önce büründüğünüz kimlikten kendi öz kimliğinize geçiş yaparsınız..

bu yorum tamamen mesajınızdan çıkan sonuç..

X