Kafam karma karışık ikilemdeyim😞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba ben 24 yaşında yurt dışında annemle yaşıyorum babamla aram hiçbir zaman mükemmel olmadı küçükken annemi çok dövmesine rağmen ben onu hep çok sevdim babam sonuçta en sonunda 2 yıl önce beni yine evlatlıktan reddetti ve hiç görüşmedik. Sanırım bu yüzden veya değil belki bilmiyorum yaşı büyük insanlara karşı ilgim çok var asıl hikayem böyle başlıyor. İki yıl önce türkiyeden bana yıllardır yazan yaşıtım biriyle görüştüm ve çok ısrar etmesi üzerine şans verdim onu seviyorum ama deli dolu aşık olmadım herşey iyi giderken aramızda aileden dolayı bazı sorunlar yaşadık yine de devam ediyorduk ilişkimizde derken ben çalıştığım firmanın şefinin bana çok fazla ilgi gösterdiğini fark ettim benden 18 yaş büyük birisiydi bu tabi ilk zamanlar yaş farkının bu kadar çok olduğunu bilmiyorum ilgisi hoşuma gitti öyle diğer ilgilenen erkekler gibi değildi daha saf ve masumdu veya bana öyle geliyordu derken biz sevgili olduk bu kişi maalesef evli ve çocuklu aslında ben bi iki hafta konuşuruz zaten sonra o gider bende istemem diye düşünmüştüm ama bikaç hafta sonra tam bir yıl olacak bu süre zaafında birbirimize çok alıştık o beni görmeden birgün geçiremiyor günde en kötü 3-4 saat geçiriyoruz Yanyana Türkiye’deki sevgilimle karışık ergen ilişkisi yaşıyoruz ama bununla olgun ve daha heyecanlı tuhaf olan bazı hareketleri aynı babama benziyor asla babam gibi biriyle beraber olmam derken nedense hareketlerini hatta bazen kahkahasını bile benzetiyorum neyse çok konuştum yavaş yavaş sona geliyim biz yaşı büyük olan sevgilimle en başından birbirimizden asla bi beklentimiz olmayacak diye başladık ama o artık bana başka birinin dokunmasına asla tahammül edemeyeceğini söylüyor sadece benim ol başka kimseye ait olma diyor türkiyrye gitme o seni hak etmiyor zaten tartışmalarda bikaç kez sana hakaret etti ne halt olduğunu gösterdi tarzında şeyler söylüyor. Yani beni kimseyle paylaşmak istemiyor ben ondan hiçbir zaman aramızdaki yaş farkı da yüzünden boşanmasını istemedim beklentiye girmedim ama o artık giriyor hatta keşke senden bi çocuğum olsa seni seviyorum çünkü diyor. İyi bi insan herkes tarafından çok sevilen sayılan ve herkesin melek gibi gördüğü başı sıkışınca gittiği bi insan aslında ama kafam çok karışık bi yandan hayatımı önüm yüzünden mahvediyorum bi yandan da o benim evimmiş gibi hissediyorum koparmıyorum ondan onunlayken kendimi o kadsr güvende hissediyorum ki ne yapacağımı bilmiyorum lütfen ysrgılamadan yazın içinden çıkamadığım için tarafsız insanların fikrini almak istedim şimdiden teşekkürler.🙏🏻
Hanımefendi uzman bir psikiyatriden profesyonel destek alın bir an önce. Olgun erkeklerden hoşlanmayı çoktan geçmiş bu durum.

Bir taraftan yetişkin olamamış biriyle uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsunuz, bir tarafta evli barklı biriyle berabersiniz, normal değil bu.

Mermad yine sen misin? Düzenli olarak yaşı büyük evli erkek konusu açmasa olmaz çünkü. Banlanınca harman kalmıştır.

Yeni üyelerin sırf kaos için açtığı şu konuları ciddiye alamıyorum. Zaten geçmişte de birçoğu fake çıktı. Bu yüzden umarım forumda istediğin kaosu bulamazsın

Yaşlı erkek sevdası gerçek bence. Bazıları buruşuk sever 🧿

O kısmı en gerçek kısmı olabilir :KK49: Ama bu sefer istediği kaosu bulamamış yeni üye arkadaş silmiş konuyu :KK43: eskiden 5 dkda 3 sayfa yazılırdı bu tarz konulara artık kimse iplemiyor
Bu konuda üyelere kırgın olabilir..suçu biraz da kendimizde aramak lazım .
Çok mu sıkıcıyız? yeterince saf değil miyiz? neleri değiştirebilirz konuşmalıyız.

Psikolojik zayifliktan değil ki bu,düpedüz ahlaksızlık.
Ayrıca elin evli barkli adamına olur diyen kişidir bence suçlu olan.
Erkek her zaman erkek.
Bir kadın ; sen evlisin ,bu nasıl bir terbiyesizliktir diyemiyorsa,çok ısrarcı olduğunda suratına bir de tokat atamiyorsa ; suçlu olan o kadindir benim gözümde.
Kadın ile ilgili söylediklerinize katılıyorum ama erkek ile ilgili yorumunuz bana yanlış geldi. Ne demek erkek her zaman erkektir suçlu olan kadın? Erkek olunca ne yapsa mubah mı? Bence adam son derece ahlaksız. Kendinden 18yaş küçük babası ile sorunları olan birinin de zaafindan faydalanıyor.

Kadın ile ilgili söylediklerinize katılıyorum ama erkek ile ilgili yorumunuz bana yanlış geldi. Ne demek erkek her zaman erkektir suçlu olan kadın? Erkek olunca ne yapsa mubah mı? Bence adam son derece ahlaksız. Kendinden 18yaş küçük babası ile sorunları olan birinin de zaafindan faydalanıyor.
Adam saklasaydi,evli oldugunu soylemeseydi,üst düzey bir yalancı olsaydi belki size hak verirdim.
Şimdiki 18 denilen nesil benim gibi 30'larinin ortasında olanlara bile taş cikartiyor.
Kız gayet ne yaptığının farkında,erkek ise her daim erkek.
Hep ister,hep talep eder.
Mubah demiyorum,o sizin yorumunuz.
Ben son sözu her zaman kadin söyler diyorum.
Evli adama evet diyen bir kadın, 18 yaşında olsa bile ben bunu bir yasanmisliga, psikolojik bir buhrana yormam.
Masumlastirmam.

Adam saklasaydi,evli oldugunu soylemeseydi,üst düzey bir yalancı olsaydi belki size hak verirdim.
Şimdiki 18 denilen nesil benim gibi 30'larinin ortasında olanlara bile taş cikartiyor.
Kız gayet ne yaptığının farkında,erkek ise her daim erkek.
Hep ister,hep talep eder.
Mubah demiyorum,o sizin yorumunuz.
Ben son sözu her zaman kadin söyler diyorum.
Evli bir adama evet diyen bir kadın, 18 yaşında olsa bile ben bunu bir yasanmisliga, psikolojik birbuhrana yormam.
Masumlastirmam.
iyi de bu yorumunuz erkeği masumlaştırmıyor mu? yani ben bu adamın karısı olsam Allah göstermesin. ben kocamı suçlarım, kadından bana ne? Yani sizin yorumunuzdan "kadın ok demese hiç bir erkek karısını aldatamaz, kadın bulamadığı için" İyi de kadın istediği kadar ok desin adam olan aldatır mı? siz erkek her daim aldatmak ister diyorsunuz.

iyi de bu yorumunuz erkeği masumlaştırmıyor mu? yani ben bu adamın karısı olsam Allah göstermesin. ben kocamı suçlarım, kadından bana ne? Yani sizin yorumunuzdan "kadın ok demese hiç bir erkek karısını aldatamaz, kadın bulamadığı için" İyi de kadın istediği kadar ok desin adam olan aldatır mı? siz erkek her daim aldatmak ister diyorsunuz.
Hayır,masumlastirmiyor.
Siddet daha çok erkeklerde.
Tecavüze yeltenen,sarkıntılık yapan daha çok erkekler.
Ceza evlerinin çoğunluğu genel olarak erkek.
Misal ; genel evler,pavyonlar,gece kulüpleri
Sırf erkekler için..
Bir kadının erkeğe tecavüz etmeye yeltendigini duydunuz mu ?
Sokakta gezen bir adamı sırf giydiği kıyafet yüzünden laflariyla sozleriyle taciz eden kadinlara denk geldiniz mi ?
Belki 1000'de 1 olmuştur.
O yüzden erkeklerin çoğu kadınlar kadar saglikli düşünmez,hepsi olmasa bile geneli kusurludur.
Bu nedenledir ki kadının beyanı esastır,bir erkek isteme merasimi oldugunda kadının ayağına gider,diz çöker.
Hep son söz kadında biter..
Erkek masum değildir,cogu kusurludur,ek olarak penisleriyle dusunurler.
Bu yüzden kadın secici olmalı.

Psikolojik istismar yasiyorsun.
Kurban rolunden cik kendine gel, uhuu babam beni reddetti ona benzeyen adam bulduma falan gerek yok. Ulkenin yarisi babasindan memnun degil hepimiz metre olalim o zaman

O bonom ovommos gobo hossodoyorom
Hadi be ordan

Hayır,masumlastirmiyor.
Siddet daha çok erkeklerde.
Tecavüze yeltenen,sarkıntılık yapan daha çok erkekler.
Ceza evlerinin çoğunluğu genel olarak erkek.
Misal ; genel evler,pavyonlar,gece kulüpleri
Sırf erkekler için..
Bir kadının erkeğe tecavüz etmeye yeltendigini duydunuz mu ?
Sokakta gezen bir adamı sırf giydiği kıyafet yüzünden laflariyla sozleriyle taciz eden kadinlara denk geldiniz mi ?
Belki 1000'de 1 olmuştur.
O yüzden erkeklerin çoğu kadınlar kadar saglikli düşünmez,hepsi olmasa bile geneli kusurludur.
Bu nedenledir ki kadının beyanı esastır,bir erkek isteme merasimi oldugunda kadının ayağına gider,diz çöker.
Hep son söz kadında biter..
Erkek masum değildir,cogu kusurludur,ek olarak penisleriyle dusunurler.
Bu yüzden kadın secici olmalı.
Ya sapla samanı karıştırdınız, işi isteme merasimine bile bağladınız. Yok ben böyle çifte standarda karşıyım. Erkeğe şiddet uygulayan kadın da var, bal gibi var. İyi bir şey değil iki cinsiyet için de ama Avrupa'da kadınların gittiği erkeklerin striptiz yaptığı striptiz klüpleri de var. Erkeğe kusurlu diyorsunuz. Yani sizin gözünüzde erkekler erdem ve ahlak sahibi birer insan olamazlar, onlar kızgınlığa girmiş bir tür hayvan mıdır? Kadın için de erkek için de ahlaksızlıktır.

Ya sapla samanı karıştırdınız, işi isteme merasimine bile bağladınız. Yok ben böyle çifte standarda karşıyım. Erkeğe şiddet uygulayan kadın da var, bal gibi var. İyi bir şey değil iki cinsiyet için de ama Avrupa'da kadınların gittiği erkeklerin striptiz yaptığı striptiz klüpleri de var. Erkeğe kusurlu diyorsunuz. Yani sizin gözünüzde erkekler erdem ve ahlak sahibi birer insan olamazlar, onlar kızgınlığa girmiş bir tür hayvan mıdır? Kadın için de erkek için de ahlaksızlıktır.
Sapla saman yerli yerinde.
Umarım sizin başıniza gelmez diyeyim o halde.
Ayrıca karışıklık yok,ben istediğimi düşünürüm,siz de nasıl istiyorsanız öyle düşünen.
Hayvan demiyorum,kontrol konusunda kendilerini frenlemekten noksanlar diyorum.
Bu durumda da sağlıklı düşünen bir kadının tercihlerini iyi yapması gerek diyorum
Sonra konu açıp ağlıyorlar.
Sizin bu kadar gerilmenize gerek yok,benim sizin düşüncelerinizi değiştirmek gibi bir gayem de yok.
Ben Bu şekilde düşünüyorum,hatta benden alintilanmadiginda milletin yazdığına cevap bile vermiyorum.

Sapla saman yerli yerinde.
Umarım sizin başıniza gelmez diyeyim o halde.
Ayrıca karışıklık yok,ben istediğimi düşünürüm,siz de nasıl istiyorsanız öyle düşünen.
Hayvan demiyorum,kontrol konusunda kendilerini frenlemekten noksanlar diyorum.
Bu durumda da sağlıklı düşünen bir kadının tercihlerini iyi yapması gerek diyorum
Sonra konu açıp ağlıyorlar.
Sizin bu kadar gerilmenize gerek yok,benim sizin düşüncelerinizi değiştirmek gibi bir gayem de yok.
Ben Bu şekilde düşünüyorum,hatta benden alintilanmadiginda milletin yazdığına cevap bile vermiyorum.
Son kez alıntılıyorum. Düşünceme saygı duyduğunuz ve değiştirmeye çalışmadığınız için teşekkür ederim ama keşke ben sizin düşüncenizi değiştirebilseydim. Şöyle düşünün, hiçbirimizin başına gelmesin inşallah ama Allah göstermesin eşiniz sizi aldatsa siz "nefsine yenik düştü kendini frenleyemedi" mi diyeceksiniz? Yani ahlak niye var o zaman? vicdan niye var? Sadece kadın için mi var? Yani bakın kadın ile ilgili söylediklerinize katılıyorum ama aynı şey erkek için de geçerli, yapmayacak kardeşim.

Son kez alıntılıyorum. Düşünceme saygı duyduğunuz ve değiştirmeye çalışmadığınız için teşekkür ederim ama keşke ben sizin düşüncenizi değiştirebilseydim. Şöyle düşünün, hiçbirimizin başına gelmesin inşallah ama Allah göstermesin eşiniz sizi aldatsa siz "nefsine yenik düştü kendini frenleyemedi" mi diyeceksiniz? Yani ahlak niye var o zaman? vicdan niye var? Sadece kadın için mi var? Yani bakın kadın ile ilgili söylediklerinize katılıyorum ama aynı şey erkek için de geçerli, yapmayacak kardeşim.
Ben kadını erkekten bir tık üstün goruyorum.
Aldatan daha çok erkekler,ortalığı dağıtan,kumar alışkanlığı olan daha çok erkekler,şiddet gören çocuğuyla sokaklara atılanlar ise daha çok kadınlar.
Erkek yapsin demiyorum,yapacak olsa bile buna yeltense bile,ona gerekli cevabı verip seviyesini düşmeyen bir kadın olmalı karşısında..
Sadece bunu söylüyorum 🤷

Konuyu silmişsiniz ama alıntılardan okudum. Ahlaksızlığınıza kılıf uyduramayın eşim annesiz büyümüş, ben de babamı kaybettiğimde çocuktum henüz böyle sapkın ilişkiler yaşamadık. Psikiyatrist gibi kendi kendinizin teşhisini koymayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X