Kafam karma karışık ikilemdeyim😞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Metresliginizin 1. Yıl donumu kutlu olsun.
Ayrıca bunu iyi bir şeymiş gibi,çok normal birseymis gibi anlatmanız da baslibasina bir skandal.
2 hafta evli adamla görüşürüm sonra zaten o gider yahut sıkılırım diyerek milletin kocasını nasıl kabul edebiliyorsunuz ?
Nerede ahlak ve adab,yurtdışı olması bu değerlerden yoksun kılmaz ki sizi.
Burada yurtdisinda yasayan bir sürü kadın var,hangisi başkasının kocasina göz dikmiş acaba 🤔
AYnen ya igrenc otesi. Konu fake olsa bile var boyle kadinlar

Hayır herşeyi geçtim amca kendi çok düzgünmüş gibi delikanlıya laf atıyor .
Ulan kaç yaşına gelmişsin evli barklisin genç kizlarla takılıyorsun sen adam mısın da konuşuyorsun gerçekten had bilmemek işte buna denir bare sus ya .
Konu sahibi bu yorumumu yaşlı sevgiline göster bı kendine gelsin diyecem de herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez tabi🤣

Merhaba ben 24 yaşında yurt dışında annemle yaşıyorum babamla aram hiçbir zaman mükemmel olmadı küçükken annemi çok dövmesine rağmen ben onu hep çok sevdim babam sonuçta en sonunda 2 yıl önce beni yine evlatlıktan reddetti ve hiç görüşmedik. Sanırım bu yüzden veya değil belki bilmiyorum yaşı büyük insanlara karşı ilgim çok var asıl hikayem böyle başlıyor. İki yıl önce türkiyeden bana yıllardır yazan yaşıtım biriyle görüştüm ve çok ısrar etmesi üzerine şans verdim onu seviyorum ama deli dolu aşık olmadım herşey iyi giderken aramızda aileden dolayı bazı sorunlar yaşadık yine de devam ediyorduk ilişkimizde derken ben çalıştığım firmanın şefinin bana çok fazla ilgi gösterdiğini fark ettim benden 18 yaş büyük birisiydi bu tabi ilk zamanlar yaş farkının bu kadar çok olduğunu bilmiyorum ilgisi hoşuma gitti öyle diğer ilgilenen erkekler gibi değildi daha saf ve masumdu veya bana öyle geliyordu derken biz sevgili olduk bu kişi maalesef evli ve çocuklu aslında ben bi iki hafta konuşuruz zaten sonra o gider bende istemem diye düşünmüştüm ama bikaç hafta sonra tam bir yıl olacak bu süre zaafında birbirimize çok alıştık o beni görmeden birgün geçiremiyor günde en kötü 3-4 saat geçiriyoruz Yanyana Türkiye’deki sevgilimle karışık ergen ilişkisi yaşıyoruz ama bununla olgun ve daha heyecanlı tuhaf olan bazı hareketleri aynı babama benziyor asla babam gibi biriyle beraber olmam derken nedense hareketlerini hatta bazen kahkahasını bile benzetiyorum neyse çok konuştum yavaş yavaş sona geliyim biz yaşı büyük olan sevgilimle en başından birbirimizden asla bi beklentimiz olmayacak diye başladık ama o artık bana başka birinin dokunmasına asla tahammül edemeyeceğini söylüyor sadece benim ol başka kimseye ait olma diyor türkiyrye gitme o seni hak etmiyor zaten tartışmalarda bikaç kez sana hakaret etti ne halt olduğunu gösterdi tarzında şeyler söylüyor. Yani beni kimseyle paylaşmak istemiyor ben ondan hiçbir zaman aramızdaki yaş farkı da yüzünden boşanmasını istemedim beklentiye girmedim ama o artık giriyor hatta keşke senden bi çocuğum olsa seni seviyorum çünkü diyor. İyi bi insan herkes tarafından çok sevilen sayılan ve herkesin melek gibi gördüğü başı sıkışınca gittiği bi insan aslında ama kafam çok karışık bi yandan hayatımı önüm yüzünden mahvediyorum bi yandan da o benim evimmiş gibi hissediyorum koparmıyorum ondan onunlayken kendimi o kadsr güvende hissediyorum ki ne yapacağımı bilmiyorum lütfen ysrgılamadan yazın içinden çıkamadığım için tarafsız insanların fikrini almak istedim şimdiden teşekkürler.🙏🏻
Senin ki aşk değil sevgililik değil sen bayağı bayağı METRESSİN!!! Tüüüüh yazıklar olsun sana annecine çok acıdım seninle ilgili ne hayalleri vardı kim bilir ama kızı gitmiş götünde kılı ağarmış şeyi buruşmuş birine METRES olmuş. Yolum yol değil kızım senin valla bak Allah ıslah etsin seni terbiyesiz. Ya bir insanla beraberken olurken bile hitap etmesi lazım kız sen manyadın mı buruş buruş adamı götünde kılı ağarmış adamı ne yapacaksın ay bu ergenler beni öldürecek gerçekten senin gibisine y….k meraklısı derler ha.

İki erkek evli olan diğerini biliyor..
öncelikle babanıza bu saçma sapan hayatınızı bağlamayın ben babamı 3 yaşında kaybettim böyle bir sarmala girmekle bunun alakası yok..
18 yaş büyük evli olan şahıs aslında evliliğinde çok mutlu iş boşanmasına gelirse göreceksiniz ki asla sizin için yuvasını yıkmayacak yani siz metres olarak hayatında kalacaksınız.. bu da bir tercih tabii..
Diğerine yazık etmeyin en azından vakit kaybettirmeyin ona bence sizden kurtulsun bir önce yazık çocuğa..

Türkiyedeki sevgiliniz size hakaret etti diye ondan bir halt olmaz diyor ama kendisi evli ve çocuklu, sizi metres olarak görüyor da kendisinden bir halt olacağını mı düşünüyor? 🤣🤣

Merhaba ben 24 yaşında yurt dışında annemle yaşıyorum babamla aram hiçbir zaman mükemmel olmadı küçükken annemi çok dövmesine rağmen ben onu hep çok sevdim babam sonuçta en sonunda 2 yıl önce beni yine evlatlıktan reddetti ve hiç görüşmedik. Sanırım bu yüzden veya değil belki bilmiyorum yaşı büyük insanlara karşı ilgim çok var asıl hikayem böyle başlıyor. İki yıl önce türkiyeden bana yıllardır yazan yaşıtım biriyle görüştüm ve çok ısrar etmesi üzerine şans verdim onu seviyorum ama deli dolu aşık olmadım herşey iyi giderken aramızda aileden dolayı bazı sorunlar yaşadık yine de devam ediyorduk ilişkimizde derken ben çalıştığım firmanın şefinin bana çok fazla ilgi gösterdiğini fark ettim benden 18 yaş büyük birisiydi bu tabi ilk zamanlar yaş farkının bu kadar çok olduğunu bilmiyorum ilgisi hoşuma gitti öyle diğer ilgilenen erkekler gibi değildi daha saf ve masumdu veya bana öyle geliyordu derken biz sevgili olduk bu kişi maalesef evli ve çocuklu aslında ben bi iki hafta konuşuruz zaten sonra o gider bende istemem diye düşünmüştüm ama bikaç hafta sonra tam bir yıl olacak bu süre zaafında birbirimize çok alıştık o beni görmeden birgün geçiremiyor günde en kötü 3-4 saat geçiriyoruz Yanyana Türkiye’deki sevgilimle karışık ergen ilişkisi yaşıyoruz ama bununla olgun ve daha heyecanlı tuhaf olan bazı hareketleri aynı babama benziyor asla babam gibi biriyle beraber olmam derken nedense hareketlerini hatta bazen kahkahasını bile benzetiyorum neyse çok konuştum yavaş yavaş sona geliyim biz yaşı büyük olan sevgilimle en başından birbirimizden asla bi beklentimiz olmayacak diye başladık ama o artık bana başka birinin dokunmasına asla tahammül edemeyeceğini söylüyor sadece benim ol başka kimseye ait olma diyor türkiyrye gitme o seni hak etmiyor zaten tartışmalarda bikaç kez sana hakaret etti ne halt olduğunu gösterdi tarzında şeyler söylüyor. Yani beni kimseyle paylaşmak istemiyor ben ondan hiçbir zaman aramızdaki yaş farkı da yüzünden boşanmasını istemedim beklentiye girmedim ama o artık giriyor hatta keşke senden bi çocuğum olsa seni seviyorum çünkü diyor. İyi bi insan herkes tarafından çok sevilen sayılan ve herkesin melek gibi gördüğü başı sıkışınca gittiği bi insan aslında ama kafam çok karışık bi yandan hayatımı önüm yüzünden mahvediyorum bi yandan da o benim evimmiş gibi hissediyorum koparmıyorum ondan onunlayken kendimi o kadsr güvende hissediyorum ki ne yapacağımı bilmiyorum lütfen ysrgılamadan yazın içinden çıkamadığım için tarafsız insanların fikrini almak istedim şimdiden teşekkürler.🙏🏻
Sizden 18 yaş buyük adam saf ve masum öyle mi? Bu hikayede tek saf var saf da değil dümdüz salak o da sizsiniz. Adam sizi kullanıyor farkındamısınız? Madem kimsenin dokunmasına katlanamıyor, boşanmaya basmıyor mu kafası adi herifin. Derhal ondan uzaklaşın yaşıtınız olan insanlarla takılın.

Midem bulandı bu nasıl Bi karaktersizliktir insallah o kadin aldatıldığını öğrenirde adamın donuna kdr alır 5 kuruşsuz kalır bakalım o zaman aşkın kalcakmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X