Kafama takılan bazı şeyler...

Çevre farkı belkide.. Bilmiyorum nasıl davranacagımı,
Direk karşı tarafın sorunlu diye belirtmedim bugüne kadar ama tekrar aynı soruyu alınca söylemek zorunda hissettim bi yerde kendimide açıklamak durumundayım diye düşünüyorum.
Aslinda kimseye bir sey aciklamaniza gerek yok. Ustelik erkekler birbirlerini cok tutar, herhangi biri bir hemcinsi icin sorunlu lafi duyarsa sizin bosbogaz ve saygisiz oldugunuzu dusunup kosarak uzaklasir. En dogru cevap eski esinizin cocuk istemedigi olur, hatta ayrilmamizda en buyuk etkenlerden biri buydu, ikna edemedim dersiniz, herkes acisindan en dogru cevap bu bence ☺️

Allah başka dert vermesin. Kadın doğuma gidin gebe kalmakta hiçbir sorun yoktur yazısı alıp imzalatip tanıştığınız insanlara gösterin 😂 bence kafaya takmanız gereken tek şey: 9yill kötü giden evliliğin sonunda karşıma düzgün bir insan çıkacak mı acaba
Kafaya takacak konu sayısı çokta seçmece yaptım... 😊

Aslinda kimseye bir sey aciklamaniza gerek yok. Ustelik erkekler birbirlerini cok tutar, herhangi biri bir hemcinsi icin sorunlu lafi duyarsa sizin bosbogaz ve saygisiz oldugunuzu dusunup kosarak uzaklasir. En dogru cevap eski esinizin cocuk istemedigi olur, hatta ayrilmamizda en buyuk etkenlerden biri buydu, ikna edemedim dersiniz, herkes acisindan en dogru cevap bu bence ☺️
Söylediginiz mantıklı,
Ben hep dürüstlükten yanayım dogruyu söylemeyi tercih ederim ama bazen olmamak gerekiyor sanırım.

Düşünmüyordum ama düşünmeliyim sanırım.
Ya hayır tabıkı de.
Boyle biseye mecbur hissetme asla kendini.
Ben fikrini ogrenmek ıcın sordum.
Ben mesela istemem. Kı benım cocugum olmadı.bu saatten sonra nolur bilemem ama suan gorunen benım olmadıgı.
Kendını boyle biseye asla mecbur hissetme bence.

Ya hayır tabıkı de.
Boyle biseye mecbur hissetme asla kendini.
Ben fikrini ogrenmek ıcın sordum.
Ben mesela istemem. Kı benım cocugum olmadı.bu saatten sonra nolur bilemem ama suan gorunen benım olmadıgı.
Kendını boyle biseye asla mecbur hissetme bence.
Bilmiyorum ki çok üzgünüm yani biri gelip sana bi soruyla bütün herşeyini sorgulatıyor..

Istemedim sana ne be deseydiniz. Güzel giden evliliğim olsa zaten cocuk yapar burda senin saçma sorularina cevap vermezdim, her evliliğe cocuk getirmek mantıklı mı bir git ötede sor şu sorunu deseydiniz iyiydi.

Bilmiyorum ki çok üzgünüm yani biri gelip sana bi soruyla bütün herşeyini sorgulatıyor..
Ne munasebet bosversene.
Bana da hep cocugun olsa liseye gidecekti sımdı diyorlar Hahahahaha
Neden lise dedıgımde, arkadaslarınınkıler liseye gectı cevabı alıyorum kafalara bak.
Bu adam senden cocuk muhabbeti yuzunden mı ayrıldı?

Istemedim sana ne be deseydiniz. Güzel giden evliliğim olsa zaten cocuk yapar burda senin saçma sorularina cevap vermezdim, her evliliğe cocuk getirmek mantıklı mı bir git ötede sor şu sorunu deseydiniz iyiydi.
Keşke deseydim işte,
Galiba bundan sonraki cevabım istemedim yapmadım olacak..

X