Kafama takılan bazı şeyler...

İnanarak ezberleyin ama, yalani soylerken buna ilk sizin inanmaniz gerekiyor 🙈
Şimdide kafama yeni bişey takıldı sizin sayenizde 😂
Acaba karşı taraf sorunlu dedim diye açık verdim diyemi gitti bu adam diyecegimde onu düşünen adam aynı soruyu 2.kez sormazdı sanırım ilkinde nasip olmadı demişim tekrar neyi sorguluyorsun sinir.. 😑

Şimdide kafama yeni bişey takıldı sizin sayenizde 😂
Acaba karşı taraf sorunlu dedim diye açık verdim diyemi gitti bu adam diyecegimde onu düşünen adam aynı soruyu 2.kez sormazdı sanırım ilkinde nasip olmadı demişim tekrar neyi sorguluyorsun sinir.. 😑
Lutfen obsesyona donmesin bu is, yatip uyumaya ne dersiniz :KK53: Yepyeni piril piril bir gune uyanirsiniz hem 🙈

Yeni tanışma evresinde mutlaka gelecek sorudur bu. “Çocuğunuz var mı? Yoksa neden 9 yılda yapmadınız?” Zaten siz bunun sebebini karşı tarafa izah ediyorsunuz anlaşılmayacak bir durum yok aslında. Kafaya takan olursa da sizinle ilgili duyguları yeterince yoğun değildir bunu kendine bahane yapıyordur.

Yeni tanışma evresinde mutlaka gelecek sorudur bu. “Çocuğunuz var mı? Yoksa neden 9 yılda yapmadınız?” Zaten siz bunun sebebini karşı tarafa izah ediyorsunuz anlaşılmayacak bir durum yok aslında. Kafaya takan olursa da sizinle ilgili duyguları yeterince yoğun değildir bunu kendine bahane yapıyordur.
Benim tavrımda söylediklerimde anlaşılmayacak birşey yok degilmi ? 😊

Karşı tarafın sağlık sorunu vardı demişsiniz daha ne kadar net olunabilirki? Hala aklında soru işareti kalıyorsa size güvenmiyordur. Yada yeterince ısınamamıştır bahane arıyordur.
Zaten toplam 10 günlük bir tanışıklık,
Güvenmeyebilir ama benide tanımaya çalışmadı zamanla anlardı o zaman 😊

tanışılan ortam önemli

yani bir arkadaş grubunda iş ortamında sosyal bir etkinlikte tanışır arkadaşlığı ilerletirsin o aşamada eskiden evli olduğun ve çocuğunun olmadığı konuşulur

ama 10 günlük tanıştığın adama eskiden evli olduğunu söyledi isen tanışıklık bir nevi görücü usulüdür o zaman da sizi siz olduğunuz için sevme durumu olmaz zira mantık evliliğidir konu

size birisi gelse tanışsanız 9 yıl evli kaldım dese siz de sorarsınız çocuğun var mı diye varsa kiminle kalıyor yaşı kaç diye

9 yıl evli kaldım çocuğum yok diyen adama ikinci soru da neden şeklindedir

yani olmamış mı, istememiş mi şeklinde

evlilik düşünüyorsan ve sen çocuk istiyorsan da bu sorunun cevabı önemlidir sen çocuk istemiyorsan da bu sorunun cevabı önemlidir

ben evlenirken acaba çocuğumuz olur mu diye düşünmedim

çocuk sahibi olmaya karar verdiğimizde eşime olamayacağını söylediler

şimdi 10 yıl evli kalıp çocuğu olmayan birisi ile evlenecek olsam sebebi ne diye sorarım ama hiç evlenmemiş birisine çocuğun olur mu olmaz mı acaba diye sormam

beni ben olduğum için ister mi sorusunun cevabı eşimin çocuğunun olmayacağını bilseydim de evlenirdim ama evlenmek amacı ile görüşüyor ve çocuk istiyorsam evlenmeyebilirdim zira karşımdakini kişilik olarak henüz tanımıyor olurdum

X