Kafasında neler dönüyor..

Ne boş yapmışsın ya kocişmiş pembişmiş. Ben daha flörtten sevgili aşamasına bile geçmiyorum göeüştüklerimle doğru düzgün içime sinmiyorsa. Hem ne zannediyorsun görüştük geldi diye hadee evlilik falan mı? Tayin durumlarını ona göre ayarlayıp 2-3 sene yan yana geçirmek niyetindeydik zaten. Aklıma yatan bir insan bulduktan sonra 3-5 seneymiş hiç önemli değil sevgili olarak vakit geçirmek daha güzel bu yaşlarda. O da senin arkadaşın. Çok güzel seçmişsin arkadaşını dikkat et o olup gitme.

Olabiliyormuş demek ki. Sürekli dip dibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz
Sürekli dip dibe olmaktan zaten bahsetmedim, kıyaslanacak şeyi yanlış seçmişsiniz. Ben hiç tanımadığınız, yüzünü canlı görmediğiniz, eline dokunmadığınız, hayatındaki herhangi bir insanla bile tanışmadığınız birine bu kadar bağlanmaktan bahsediyorum. Madem olabiliyorsa karşılıklı olsaydı bari, çünkü pek karşılıklı gibi durmuyor anlattıklarınızdan

Olabiliyormuş demek ki. Sürekli dip dibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz
Hâlâ meseleyi anlamamışsınız. "Dipdibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz" diyorsunuz. Siz bir çift değilsiniz ki. Çift olduğunuzu iddia ediyorsanız arayın adamı görüşün. Sizi iplemiyor bile.

Diğer arkadaşlar, yazmayın bence artık, konu sahibi eleştiri kaldıramıyor. Bir kulağından girip ötekinden çıkıyor.

Konuya bu kadar yazdım diye mi yoğun olmadığı çıkarımında bulundunuz. 4 ayı tek tek mesajları atacak değildim heralde. Flört olmaktan çıktık artık evet karmaşık kısmını da ona istinaden değil öylesine yapmıştım

İddia ettiğiniz gibi yoğunsa neden bir kere bile gelip sizi görmedi? Yahu adamın umrunda bile değilsiniz başkalarıyla sevgili olup sevişiyor siz burda pembe hayaller kuruyosunuz bir uyanın artık mevzuya

İddia ettiğiniz gibi yoğunsa neden bir kere bile gelip sizi görmedi? Yahu adamın umrunda bile değilsiniz başkalarıyla sevgili olup sevişiyor siz burda pembe hayaller kuruyosunuz bir uyanın artık mevzuya
Ne yoğun adamlar tanıdım ya. İnsan vakit yaratır. Kendi gelemiyorduysa size bir uçak bileti alsaydı bari. Bir cumartesi gününü bile ayırmamış.

Ne yoğun adamlar tanıdım ya. İnsan vakit yaratır. Kendi gelemiyorduysa size bir uçak bileti alsaydı bari. Bir cumartesi gününü bile ayırmamış.

Katılıyorum, konu sahibi uzaklığı bahane ediyor da sevgilisini yurt dışına görmeye giden insanlar tanıyorum. Yurt içi ne ki? Adamın göresi yok. Çünkü zaten gerçek hayattan sevgilileri var sanaldan birini ne yapsın yani.

Üşenmedim okudum.
Bu kişinin muhtemelen hayatında başka birisi var. Evli bile olabilir. Anladığım kadarıyla aylardır sosyal medya ve telefon üzerinden süren bir muhabbetiniz var. Şahsen ben aynı şeyin içinde olsam yüz yüze görüşelim derim. Hisleriniz gördükten sonra değişebilir karşılıklı olarak. Yüz yüze görmediğim birine karşı da bu denli hisler besleyemem. Siz de daha mantıklı davranın ve bel bağlamayın. Çevrenizden başka adayları değerlendirin, derslerinize odaklanın, sosyalleşin.

"Her planını hayalini benimle yapan adam" demiş. N'apmış evlenme sözü mü vermiş anlamadım ki... okuduğum kadarıyla youtube videosuna onun için yorum atmış(?) bi, nerden haberi olduysa. 12 yaşında gibi hareketler.

Konu sahibi gibi düşünseydim şimdiye 60-70 sevgilim oldu demem lazımdı. İnsanlar her gün internetten birileriyle konuşuyor.

Doğrusunuz zaten laf yok. Daha önce toparlamaya çalıştım ama ı-ıh kopsun gitsin. Görmeye gelmeye gelene kadar adam mesaj atmaya bile tenezzül etmemeye başladı. Kötü tarafları daha ağır basıyor gözümde umarım tez vakitte kurtulurum diyorum artık

Ha iyi bari tamam görebildiyseniz

Daha önceden yedi sülalesini stalkladığım için evli değil tabiki onu biliyorum. Ama evlilik hazırlığında belki, onu hiç bilemem. Ama ben de artık hayatında biri var kesin diyorum. Başkalarını değerlendirme şansım var yakınımda ama şuan için biriyle konuşmak gelmiyor içimden. Belki daha kolay olur ama biri olmadı hadi başka biriyle konuşayım düşüncesindr olmadığımdan tek daha iyiyim

Senin anlatımından tam olarak öyle anlaşılıyor, hiç görmediğin biri hakkında evlilik düşüncesine bile girmişsin, kendin söylemişsin hatta konunun içinde.

Senin anlatımından tam olarak öyle anlaşılıyor, hiç görmediğin biri hakkında evlilik düşüncesine bile girmişsin, kendin söylemişsin hatta konunun içinde.
Onları belirtme sebebim ilk defa aklıma birinin yattığı ve hoşlandığım için. Yoksa ilişkilerde hep olabiliyor daha önce başkaları için oralı olmamıştım bile. Zaten şuan bile onla sevgili olmuş olsaydık en aşağı 3-4 sene vardı önce aynı şehirde yaşamalıydık.

İlk yorumumda dedigim gibi, bu iş bi yere varmayacak, bugüne dek yeterince çantada keklik gorunmussun ne yazik ki, bundan sonra tamamen kesmelisin her seyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…