Kafasında neler dönüyor..

Bırak romantik ilişkiyi, normal bi arkadaşım bile şu umursamaz tavırları gösterse ikinciden sonra adım atmam. Adamın umrunda değil mevzu, itekleye itekleye kendi vaktini harcamışsın bunca zamandır, adam da hayatına bakmaya devam etmiş. Bi yere varıp bi şeyler olacağını da sanmıyorum şu saatten sonra, hiç zorlama ve kendini değersiz duruma düşü
Sevgilisi var, onunla tartıştığında ve ya zaman buldukça size yazıyor😊
benden fayda yok madem uzakta. Aldatmak da istiyorsa daha Yakınındaki biriyle olabilir

ya yaşını çok merak ediyorum gerçekten mesajla evlilik hayalleri falan sen bu adamı hiç görmemişsin yahu ne evliliği ne çocuğu ne eşyası hdhdhdhdhdhdhdbdbvx bunlara gelene kadar bu adam belki leş gibi ter kokuyor belki madde bağımlılığı var belki ağzı dişleri sapsarı pis kokuyor opusmemissin bile hadi opusmeyi geçtim belki elleri tırnakları bakımsız pis yani benim bir arkadaşım var aşırı evlilik meraklisiydi 17 sinde mi ne nişanlandı sonra Nisan attı akillanmadi gitti evlendi tanımadığı bir adamla aynı senin hesap adam kıllı ve pis kokuyor diye ayrıldı çünkü bu zamana kadar hiç tanımadı tek derdi evlenip pempiş salonunda pembe koltuk takımı üstünde kocisine sunum yapmakti derdi neyse dediğini yaptı o koltuk takımının üstünde bir kaç foto çektirdi sonra da karnında bebeğiyle boşandı ailesinin evine tekrar geldi yani sana da vereceğim tavsiye şu bu adamla evlilik düşünmem çocukça gerçi sen düşünsende adam seni iplemiyor nasılsa sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun adam sana selam vermiş sen gelinlik bakmışsın bdbdbdgxgdgzgsg
Ne boş yapmışsın ya kocişmiş pembişmiş. Ben daha flörtten sevgili aşamasına bile geçmiyorum göeüştüklerimle doğru düzgün içime sinmiyorsa. Hem ne zannediyorsun görüştük geldi diye hadee evlilik falan mı? Tayin durumlarını ona göre ayarlayıp 2-3 sene yan yana geçirmek niyetindeydik zaten. Aklıma yatan bir insan bulduktan sonra 3-5 seneymiş hiç önemli değil sevgili olarak vakit geçirmek daha güzel bu yaşlarda. O da senin arkadaşın. Çok güzel seçmişsin arkadaşını dikkat et o olup gitme.

Olabiliyormuş demek ki. Sürekli dip dibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz
Sürekli dip dibe olmaktan zaten bahsetmedim, kıyaslanacak şeyi yanlış seçmişsiniz. Ben hiç tanımadığınız, yüzünü canlı görmediğiniz, eline dokunmadığınız, hayatındaki herhangi bir insanla bile tanışmadığınız birine bu kadar bağlanmaktan bahsediyorum. Madem olabiliyorsa karşılıklı olsaydı bari, çünkü pek karşılıklı gibi durmuyor anlattıklarınızdan :işsiz:

Olabiliyormuş demek ki. Sürekli dip dibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz
Hâlâ meseleyi anlamamışsınız. "Dipdibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz" diyorsunuz. Siz bir çift değilsiniz ki. Çift olduğunuzu iddia ediyorsanız arayın adamı görüşün. Sizi iplemiyor bile.

Diğer arkadaşlar, yazmayın bence artık, konu sahibi eleştiri kaldıramıyor. Bir kulağından girip ötekinden çıkıyor.

Yüz yüze görüşmeyi geçtim mesajda da öyle yoğun bir konuşma olmamış ki, hiçbir şey konuşmadığınız insanda size uyan kriteri ne tam olarak nefes alması mı? Evden bi çıksanız görürsünüz birsürü erkek nefes alabiliyor.

Profilinize karmaşık bir ilişkisi var yazmışsınız ama üzgünüm ortada ilişki falan yok. Sevgiliyi geçtim flört bile değilsiniz.
Konuya bu kadar yazdım diye mi yoğun olmadığı çıkarımında bulundunuz. 4 ayı tek tek mesajları atacak değildim heralde. Flört olmaktan çıktık artık evet karmaşık kısmını da ona istinaden değil öylesine yapmıştım

Konuya bu kadar yazdım diye mi yoğun olmadığı çıkarımında bulundunuz. 4 ayı tek tek mesajları atacak değildim heralde. Flört olmaktan çıktık artık evet karmaşık kısmını da ona istinaden değil öylesine yapmıştım

İddia ettiğiniz gibi yoğunsa neden bir kere bile gelip sizi görmedi? Yahu adamın umrunda bile değilsiniz başkalarıyla sevgili olup sevişiyor siz burda pembe hayaller kuruyosunuz bir uyanın artık mevzuya

İddia ettiğiniz gibi yoğunsa neden bir kere bile gelip sizi görmedi? Yahu adamın umrunda bile değilsiniz başkalarıyla sevgili olup sevişiyor siz burda pembe hayaller kuruyosunuz bir uyanın artık mevzuya
Ne yoğun adamlar tanıdım ya. İnsan vakit yaratır. Kendi gelemiyorduysa size bir uçak bileti alsaydı bari. Bir cumartesi gününü bile ayırmamış.

Ne yoğun adamlar tanıdım ya. İnsan vakit yaratır. Kendi gelemiyorduysa size bir uçak bileti alsaydı bari. Bir cumartesi gününü bile ayırmamış.

Katılıyorum, konu sahibi uzaklığı bahane ediyor da sevgilisini yurt dışına görmeye giden insanlar tanıyorum. Yurt içi ne ki? Adamın göresi yok. Çünkü zaten gerçek hayattan sevgilileri var sanaldan birini ne yapsın yani.

Merhaba arkadaşlar daha önce buradan sık sık bir şeyler okurdum şimdi de üye olup sizlere ilişkimle alakalı sıkıntımı danışmak istedim.

2020 Temmuz’da sınavım vardı ona hazırlandığım dönemlerde sınav üzerine Facebook grupları vardı yardımlaşıyorduk sürekli özelden yol gösteren fikir veren veya sorduğum sorulara cevap verenler oluyordu. Bir gün onunla konuştuk sanki o an hissettim bir şeyler olacağını esprili bir muhabbet döndü ama konuşacağımız konu üzerine konuşup sohbet bitti. 1 ay sonra çalışmalar nasıl gidiyor tarzında bir bir mesaj atmıştı sonra da sınava girdim sınav çıkışı bana mesaj atmış sınavınız nasıldı hocam diye yapamadım öyle bir konuşmaya başladık farklı anlamda bir sohbet değildi tabi arkadaşça. O günden sonra konuşmaya başladık arkadaş olarak yine ama nereye gittiğimi ne yaptığımı kimle olduğumu falan soruyordu üstten üstten çok saran bi sohbetimiz vardı ben gelince o tatlıcıya götürsene beni, sakla o deniz kabuklarını bana. Gibisinden sohbetleri de vardı bir gün gelcekmişçesine. 1 ay kadar yakınlığımız vardı Neyse bir yerden çok saçma bir muhabbetimiz oldu ufak bir tartışma yaşadık beni silmiş kızdığı için sonra ben de şakayla karışık oo sildin mi falan diyince düzeldik tekrar ekledi konuşmaya başladık bu bir yandan Ekim’de sınavı vardı ona çalışıyordu ama düzeldikten sonra sabahtan başlayıp akşama kadar konuşmalarımız olmadı 2 günde bir yazıyor gibiydi. Sonra 3 gün konuşmadığımız bir zaman dilimi oldu ben mesaj atayım bugün dedim bir baktım hesabını dondurmuş(engellememiş başka hesaplardan baktım) sınav için dondurdu heralde dedim her an açmasını bekledim

Eylül’den beri ama aklımdan çıkmıyor. Elimde bir tek mail adresi vardı Aralık gibi mail mi atsam dedim ama cesaret edemedim taa 2021 Ağustos’ta sınav bahanesiyle dostane bir mail attım “dün sınav olunca aklıma geldin iyisindir umarım” tarzında. Mailime 4 ay sonra cevap vermiş “bakmıyordum maillere şimdi gördüm nasıl üzüldüm inşallah kullanıyorsundur hemen ulaş bana” diyip telefon numarasını bırakmış. 3 gün sonra mesaj attım wpden konuşmaya başladık ama nasıl mutluyum nasıl..

sohbetimiz baya ilerledi hangi psikolojide numaranı almadan kapattım hesabı bilmiyorum dedi hayallerimdeki gibi o da benden hoşlanmaya başladı sürekli evlilik muhabbeti yapıyordu evlenince, evlendiğimizde, bi gün aynı eve girdiğimizde, kavuştuğumuzda gibi gibi. Ailelerimizden adetlerimizden yaşadığımız yerlerden detaylı bahsediyorduk. Belki hiç görmediğin uzak mesafe bir insana nasıl böylesin diyeceksiniz ama bugüne kadar görüşüp tanıştıklarımla sevgili olduklarımla zerre böyle hissetmedim. Tam benim isteklerime uygun evden işe işten eve sosyal medya bile kullanmayan, ailesine düşkün sevip sayan, çevresiyle konuşmalarına çok şahit oldum saygılı efendi biri. Birbirimizi her anlamda mantığımız alıyordu uyumadan önce telefonda konuşmadan uyuyamazdı

bir gün çok anlamsız bi tartışmamız olmuştu 3 gün mesaj atmayınca ben attım soğuk davrandı ikimizin de yanlış anlamasıyla düzeldik olur arada böyle tartışmalar dedi finalleri olduğu için beni bi süre idare et çok zorlanıyorum zaten dedi fazla üstüne gitmedim ama ne eskisi gibi günaydın mesajları ne canım hayatım vs çok seyrek olmaya başladı bir gün bi mesajıma cevap atmadı her gün konuştuğum hayatımdaki insan 10 gün sonra arayıp aklıma geldin ders çalışırken bi arayayım dedim dedi. Aklımdan çıkmıyorsun diyen insanın “aklıma geldin demesi” bilemiyorum. Sınavlara çalışıyormuş kendisi kurumdan izin almış ama bana mesaj atmıyor bile. Daha sonra da yine 13 gün sonra mesaj attı Ünisinin sınav takviminden takip ediyordum tam sınavlarının bittiği gün yazdı hiç hesap sormadım bozuntuya vermedim halimden memnunmuş gibi tavır falan yapmadım akşam saatinde yine arayayım dedi arkadaşlarımlayım dedim yuh bu saatte mi falan dedi umursamaz konuştum biraz.

Sınavları bitti artık normale döneriz dedim ama ikimizin whatsapta grubu vardı oradan çıkmış 2 gün sonra ben de farketmemiş gibi yapıp bozuntuya vermeden geçen konuşamadık müsaitsen konuşalım dedim 5 dk konuştuk sonra dışarı çıkacaktım gelince arayayım şimdilik bi sesini duyayım demiştim dedi gelince de aramadı yazmış sadece. Birkaç gün sonra da YouTube’da bir şarkıya benim için yorum yazmıştı onu kaldırmış 🥺konuşmalar daha seyrekleşmeye başladı 4-5 günde bir konuşuyoruz bazen. En sonunda bir gün aradığında çok mutsuzum sen beni neşelendirirsin diye arayayım hemen dedim dedi. Oldu canın sıkkın olunca ara zaten bu ne böyle bi arıyorsun bi aramıyorsun bazı mesajlarıma görüldü atıyorsun böyle olmaz diye söylenmeye başladım. Çok mutsuzmuş iş yerinde sürekli hata yapıyormuş sınavları kötü gelmiş kardeşinin düğünü var ona koşuşturuyormuş falan bir sürü bahane sundu. İstesen yolunu bulabilirsin dedim erteledikçe erteledi şimdi bunları konuşmayalım hiç keyfim yok yarın konuşalım bunları dedi ertesi gün başka bir şey çıktı sonraki gün aramadı bir sonraki gün de vaktimiz olmadı derken sorunlar askıda kaldı
Ben de biraz pasif davranıyorum onu kaybetmemek için üstüne gidemiyorum bugüne kadar her şeyiyle kendime ve evliliğe uygun gördüğüm tek insan o oldu. Bu mesafeli oluşunu takmıyor gibi yapıyorum ama bu şekilde de ilerleyemiyoruz. Her planını hayalini benimle yapan insan nasıl değişebilir durduk yere Ne yapmalıyım kafasında neler dönüyor ya da nasıl bir konuşma yapmalıyım yol gösterirseniz çok sevinirim çook uzun oldu kusura bakmayın
Üşenmedim okudum.
Bu kişinin muhtemelen hayatında başka birisi var. Evli bile olabilir. Anladığım kadarıyla aylardır sosyal medya ve telefon üzerinden süren bir muhabbetiniz var. Şahsen ben aynı şeyin içinde olsam yüz yüze görüşelim derim. Hisleriniz gördükten sonra değişebilir karşılıklı olarak. Yüz yüze görmediğim birine karşı da bu denli hisler besleyemem. Siz de daha mantıklı davranın ve bel bağlamayın. Çevrenizden başka adayları değerlendirin, derslerinize odaklanın, sosyalleşin.

Katılıyorum, konu sahibi uzaklığı bahane ediyor da sevgilisini yurt dışına görmeye giden insanlar tanıyorum. Yurt içi ne ki? Adamın göresi yok. Çünkü zaten gerçek hayattan sevgilileri var sanaldan birini ne yapsın yani.
"Her planını hayalini benimle yapan adam" demiş. N'apmış evlenme sözü mü vermiş anlamadım ki... okuduğum kadarıyla youtube videosuna onun için yorum atmış(?) bi, nerden haberi olduysa. 12 yaşında gibi hareketler.

Konu sahibi gibi düşünseydim şimdiye 60-70 sevgilim oldu demem lazımdı. İnsanlar her gün internetten birileriyle konuşuyor.

Hâlâ meseleyi anlamamışsınız. "Dipdibe olup birbirini sevmeyen çiftler de görüyoruz" diyorsunuz. Siz bir çift değilsiniz ki. Çift olduğunuzu iddia ediyorsanız arayın adamı görüşün. Sizi iplemiyor bile.

Diğer arkadaşlar, yazmayın bence artık, konu sahibi eleştiri kaldıramıyor. Bir kulağından girip ötekinden çıkıyorseni
Doğrusunuz zaten laf yok. Daha önce toparlamaya çalıştım ama ı-ıh kopsun gitsin. Görmeye gelmeye gelene kadar adam mesaj atmaya bile tenezzül etmemeye başladı. Kötü tarafları daha ağır basıyor gözümde umarım tez vakitte kurtulurum diyorum artık

Üşenmedim okudum.
Bu kişinin muhtemelen hayatında başka birisi var. Evli bile olabilir. Anladığım kadarıyla aylardır sosyal medya ve telefon üzerinden süren bir muhabbetiniz var. Şahsen ben aynı şeyin içinde olsam yüz yüze görüşelim derim. Hisleriniz gördükten sonra değişebilir karşılıklı olarak. Yüz yüze görmediğim birine karşı da bu denli hisler besleyemem. Siz de daha mantıklı davranın ve bel bağlamayın. Çevrenizden başka adayları değerlendirin, derslerinize odaklanın, sosyalleşin.
Daha önceden yedi sülalesini stalkladığım için evli değil tabiki onu biliyorum. Ama evlilik hazırlığında belki, onu hiç bilemem. Ama ben de artık hayatında biri var kesin diyorum. Başkalarını değerlendirme şansım var yakınımda ama şuan için biriyle konuşmak gelmiyor içimden. Belki daha kolay olur ama biri olmadı hadi başka biriyle konuşayım düşüncesindr olmadığımdan tek daha iyiyim

Ne boş yapmışsın ya kocişmiş pembişmiş. Ben daha flörtten sevgili aşamasına bile geçmiyorum göeüştüklerimle doğru düzgün içime sinmiyorsa. Hem ne zannediyorsun görüştük geldi diye hadee evlilik falan mı? Tayin durumlarını ona göre ayarlayıp 2-3 sene yan yana geçirmek niyetindeydik zaten. Aklıma yatan bir insan bulduktan sonra 3-5 seneymiş hiç önemli değil sevgili olarak vakit geçirmek daha güzel bu yaşlarda. O da senin arkadaşın. Çok güzel seçmişsin arkadaşını dikkat et o olup gitme.
Senin anlatımından tam olarak öyle anlaşılıyor, hiç görmediğin biri hakkında evlilik düşüncesine bile girmişsin, kendin söylemişsin hatta konunun içinde.

Senin anlatımından tam olarak öyle anlaşılıyor, hiç görmediğin biri hakkında evlilik düşüncesine bile girmişsin, kendin söylemişsin hatta konunun içinde.
Onları belirtme sebebim ilk defa aklıma birinin yattığı ve hoşlandığım için. Yoksa ilişkilerde hep olabiliyor daha önce başkaları için oralı olmamıştım bile. Zaten şuan bile onla sevgili olmuş olsaydık en aşağı 3-4 sene vardı önce aynı şehirde yaşamalıydık.

Onları belirtme sebebim ilk defa aklıma birinin yattığı ve hoşlandığım için. Yoksa ilişkilerde hep olabiliyor daha önce başkaları için oralı olmamıştım bile. Zaten şuan bile onla sevgili olmuş olsaydık en aşağı 3-4 sene vardı önce aynı şehirde yaşamalıydık.
İlk yorumumda dedigim gibi, bu iş bi yere varmayacak, bugüne dek yeterince çantada keklik gorunmussun ne yazik ki, bundan sonra tamamen kesmelisin her seyi.

X