Kafayı yiyecegim lütfen yardım edin!

hani saglikci ya doktor aramasi garibime gitmedi onunuzde bu denli bariz capkinlik yapacagini sanmiyirum mesela aciklamada yapmis .. Ya ne bilim siz daha iyi bilirsiniz

Olay zaten sadece o degildi ki? öncesinde olan bir sürü saçmalık vardı.O olay sadece bana çok tutarsız geldi,abaza gibi bayan doktor mu aranır mış? gidip erkek doktor da arayabilir? her şeyi geçtim sen hayatında bir kere gördügüm bir insanla ki toplasan 1 saat bile tanışmışlıgın yok,hangi yüzle gidip yardım istiyorsun,görende ölüyorum filan sanacak? Bir insan hastaneye giderken neden mutlu bir şekilde gider mesela? anlattıkça aklıma geliyor tekrar tekrar yaşıyorum.Bizim onunla iflah olma şansımız yoktu ama seviyorum ve unutmayacagım...

Gizli sapık yani.
Demişsiniz ya çok düzgün biriydi benim için çok uğraştı diye. Dışarı düzgün imajı verip içerde sapıklığın nirvanasına ulaşanlardan işte.

Harika tespit.Dışarıdan baksanız çok düzgün dersiniz de içinde fırtınalar kopuyor.İşte bunlar hep yaşanmamışlıktan diyecegim de arkadaş bende yaşamadım ben neden yapmıyorum.Bizim hormonlarımız mı bozuk?

Harika tespit.Dışarıdan baksanız çok düzgün dersiniz de içinde fırtınalar kopuyor.İşte bunlar hep yaşanmamışlıktan diyecegim de arkadaş bende yaşamadım ben neden yapmıyorum.Bizim hormonlarımız mı bozuk?
Tamamen oturmamış karakterle ilgili olduğunu düşünüyorum. Bahsettiğiniz hareketleri benim 8.sınıf erkek öğrencilerimin bazıları yapıyor düşünün, 13-14 yaş grubundan bahsediyorum.

O herif böyle gelmiş böyle gider, bunla evlenen paranoyak olur sinir hastası olur.

Çok şükür kurtulmuşsunuz, hiç üzülmeyin arkanıza bile bakmayın.

Arkadaşlar az önce telefonla arayıp her şeyi bitirdim.Bana demedigini bırakmadı;S***** G** (Defol) bir daha karşıma çıkmadan tutun,Sen ruh hastasısın psikiyatriye git e kadar,sana acıyorum zavallısından yalnızsından tut demedigini bırakmadı.Halbuki ben çok üzgünüm her şey bitti dedim! Ben haketmedim bunları;bütün hayatımı etkiledi,köpek gibi sevmeme ragmen seve seve ayrıldım.Başıma gelmeyen kalmadı ve yine ben paranoyak ve suçlu oldum.
Çok kötüyüm

adamın egosunu ezdin tatlım, tabii ki sana hırlayacak şimdi. ne güzel hem karnı doyuyor hem de pastası duruyordu. nereden çıktı ki şimdi bu ayrılık? nereden uyandı bu saftirik değil mi..
karşıdakinin de kendini suçlama psikolojisine girmiş olması ekmeğine yağ katıyordu adamın.
üzülme, ya da üzül ağla elbet ama dik dur.keşke sana paranoyak dediğinde, bunun da suçlusu sensin deseydin sakince.
bu adam gerçekten seviyorsa adam gibi adam olacak, seni aptal yerine koymayacak.iliklerine kadar başkasına baktığını hissediyor görüyorken gevrek gevrek " yok canım sen kuruntu yapıyorsun yeeaa" derken içinden şişkin egosuyla kahkalar atmayacak.
neyse bence ciddi oldugunu anlarsa sana dönmek için girişimleri olacak.

adamın egosunu ezdin tatlım, tabii ki sana hırlayacak şimdi. ne güzel hem karnı doyuyor hem de pastası duruyordu. nereden çıktı ki şimdi bu ayrılık? nereden uyandı bu saftirik değil mi..
karşıdakinin de kendini suçlama psikolojisine girmiş olması ekmeğine yağ katıyordu adamın.
üzülme, ya da üzül ağla elbet ama dik dur.keşke sana paranoyak dediğinde, bunun da suçlusu sensin deseydin sakince.
bu adam gerçekten seviyorsa adam gibi adam olacak, seni aptal yerine koymayacak.iliklerine kadar başkasına baktığını hissediyor görüyorken gevrek gevrek " yok canım sen kuruntu yapıyorsun yeeaa" derken içinden şişkin egosuyla kahkalar atmayacak.
neyse bence ciddi oldugunu anlarsa sana dönmek için girişimleri olacak.

Bana bir daha geri dönmez;çünkü ayrılık gerekçelerimin hepsini sıraladım.Arkadaşımdan hoşlanıyordun ama o olmadı bana yürüdün vs... dedim.Yanımda başkalarına bakma vs.. muhabbetlerini de söyledim.Bana utanmadan kuruntu yapmışsın diyor çok sakin bir şekilde.Ben nasıl bir insana denk geldim,ya tamam ben paranoyagım vs.. diyelim.Ulan hırsızın hiç mi suçu yok? Hep mi ben suçluyum? bu insan yokken daha pozitif bir insandım.Şu anda benden kocaman bir posa bıraktı,bütün hayallerimi yıktı.Ben hakkımı helal etmiyorum sana dedigim de hemen bende sana etmiyorum filan diyor çocuk gibi sen yaparsan bende yaparım,sen yapmazsan bende yapmam moduna getiriyor.Umarım her şey bir şakadır.

Ah canım ya....
Valla anlattıklarına kendi yerime koydum.
Sen doğru düşünüyorsun.
Adamin gözü dışarda .
Şüphe değil bu delilik değil.
İyi gozlemcisin.
Doğru yani adam bildiğin sipsevdi aynı zamanda.
Ayrıl bence ve içine atmadan.
Dok içini mesajla.
Bitir ve uzaklaş.
İş işten geçmeden yazık etme kendine.
Dünya yakusiklisi olsa ne yazar adam değil. ..

Ah canım ya....
Valla anlattıklarına kendi yerime koydum.
Sen doğru düşünüyorsun.
Adamin gözü dışarda .
Şüphe değil bu delilik değil.
İyi gozlemcisin.
Doğru yani adam bildiğin sipsevdi aynı zamanda.
Ayrıl bence ve içine atmadan.
Dok içini mesajla.
Bitir ve uzaklaş.
İş işten geçmeden yazık etme kendine.
Dünya yakusiklisi olsa ne yazar adam değil. ..

Çok teşekkür ederim.

Bu arada kızlar size bir tavsiye vereyim,bu sizlere de bir ders olsun.Tabi bu söyledigim şey kadın erkek farketmeden uygulanabilecek bir şey en azından geldigim noktada beni yanıltmadı.Kadınlar içinde uygulasanız,erkekler içinde uygulasanız inanın bana sizi çok büyük bir yanlıştan/beladan kurtaracaktır.

1-)kadın/erkek farketmez;insanların "söylediklerine degil,YAPTIKLARINA" bakın.Karşınızdaki insanın söylediklerini açıkçacı ciddiye almayın,sadece hareketlerine bakın.Size kim oldugu hakkında çok şey ögretecektir.

2-) kadın/erkek farketmeden yine karşınızdaki yanınızda yörenizdeki insanların gerçekten "tutkuyla" yaptıkları bir hobi vs.. var mı buna bakın.Sonra kıçı başı ayrı oynamaya başlıyor,yokluktan sıkıntıdan abazalıktan saçma sapan şeylere bulaşıyorlar.Boş beyin şeytanın arka bahçesidir misali...

3-) Bir insanı ilk kez gördügünüzde "bu iyi bir insan" ya da "bu kötü bir insan" ya da "pek kanım kaynamadı" vs.. şeyler yaşıyorsanız,inanın yanılmıyorsunuz. ilk izlenimin gücünü yadsımayın,ben yadsıdım siz yapmayın.

bu çü hayat kurtarır ben şu anda bazı şeylerin farkına varabiliyorum

Canım şimdi okudum ayrilmissin zaten
. Ya varya çok terbiyesiz ve aşağılık kompleksi olan bir zavalliymis sevgilin.
Dik durup sen bana küfür edemezsin diyecektin.
Üzülüyorum falan diyip duruyorsun.
Sevin tatlım sevin.
Bildiğin ruh hastası bu çocuk ya.
Egosu tavan yapmış ona verdiğin değeri bildiği için bi yerleri kalkmis onun.
Sen onun umrundamisin? ??
Değilsin.
Hiç bır erkek sevdiği kıza küfür etmez ayrılmak istiyor diye..
Onu vazgecirmeye çalışır bır hatam mi oldu der.

Çikolata al dağıt çocuklara canım şükür kurtuldum diyerek.
Bak ben evlendim ayrıldım.
Çok seviyodum kadir kıymet bilmedi yani ne ağlayıp uzulecem be bu adi için dedim şimdi öğretmen oldum....
Dünya yakusiklisi adamlar çıkıyo karşıma bi bakıyorum çapkın ne yaptığı belli değil uzaklasiyorum.
Igreniyorum hatta.

Unutursun.
Kendine gel ya .....!

Hayırlı düzgün insanlar varken nedir bu üzüntü çile kuzum.
Kendini topla ...

"Baykuş gibi kafasını çevirip bakıyor." cümlesinde kahkaha attım. :KK70::KK70: Sen çok yaşa konu sahibi.

Gözü aç bu adamın , keşke sevgilisi olsaymış sizden önce.Doymuş adam iyidir.Böyle "baykuş" gibi bakmaz hem de.

Yıldıznamede de koptum , anası yıldızname baktırmış demek.Ay ne kafalar var yahu !!

Evlenicem yazısını gördükten sonra keşke hiç okumasaydım dedim
Ay evet ben de aynı şeyi söyledim. Ama sanki seninki takıntı boyutunda biraz. Belki diğer arkadaşının kendisine ilgisi olduğunun düşünüp ego tatmin etmek,seni kıskandırmak İçin falan açıyodur konuyu. Kadınlar bu konularda biraz “kurgucu” ki evlenicek kadar ileriye gittiyseniz öyle doyumsuz falan bi adam olduğunu da düşünmüyorum.

Ay evet ben de aynı şeyi söyledim. Ama sanki seninki takıntı boyutunda biraz. Belki diğer arkadaşının kendisine ilgisi olduğunun düşünüp ego tatmin etmek,seni kıskandırmak İçin falan açıyodur konuyu. Kadınlar bu konularda biraz “kurgucu” ki evlenicek kadar ileriye gittiyseniz öyle doyumsuz falan bi adam olduğunu da düşünmüyorum.
Dediklerinizden nedense hicbisey anlamadım

Sizde sırf aaaa bak şu şununla evlenmiş desinler diye evlenecek kişilerdensiniz,sizin için aldatılmak vs problem olacak sorunlar değil. Yeterki yakışıklı işi iyi biri olsun,tek kriteriniz bu.
Yazdıklarınıza bakılırsa akıl vs almayada yaznamışsınız niye içinizi döktünüz anlamadım.
Bahsettiğiniz kişi hem yalancı hemde kişiliği oturmamış biri.
Sağlık sektöründe hiç ilişkisi olmamış,bunu birine deseniz tek soracağı şey hadımmı edilmiş olur.
Size mutluluklar:cool:

Erkekler daha önce hiç sevgilim olmadı diye ısrarla belirtiyorlarsa %90 yalan oluyor. Çünkü erkekler için tecrübesiz olmak çok övünülecek bir şey değil, bunu ancak anasının gözü erkekler masum gördükleri kızları etkilemek için söylüyorlar. Acı bir şekilde tecrübe ettim :işsiz:

Düzelecek diye bekleme. Bu adam maalesef elde edebildiği kızla takılıp, ömür boyu elde etmesi zor olan kızların peşinde koşacak. Çok sevsen bile kaç kurtar kendini, ben öyle yaptım.

Miranda bu adam sende mutmain değil....Senden emin değil.tam oturtamamis kafasında..Onun ruh dunyasindaki hayalindeki sen değilsin..Hayatında da olmamalisin bana kalırsa

X