Kafayı yiyecegim lütfen yardım edin!

BENDE kendime kiskanc derdim :KK14:
Ama seninki kiskancliktan ote paranoyaklik. Kime bakti ne yapti ne dedi bu kadar kafayi takma. Erkekler gerizekalidr 2 dk once baktigi kisiyi soyledigi seyi unutur. Uzuldugunle kalirsin. Bu kadar anlam yukleme yani..

BENDE kendime kiskanc derdim :KK14:
Ama seninki kiskancliktan ote paranoyaklik. Kime bakti ne yapti ne dedi bu kadar kafayi takma. Erkekler gerizekalidr 2 dk once baktigi kisiyi soyledigi seyi unutur. Uzuldugunle kalirsin. Bu kadar anlam yukleme yani..
arkadaşım bayanlar hissediyor Yarın bu kız bununla ciddi düşünse bacısı yada güzel bir akrabası gelse süzse
Yada adam gözleri bende aman şaka dese daha beteri olacak gerizekalı diyip mevzuyu kapatamaz
Zaten ayrılırkende çirkin yüzünü sermiş
Bi arkadaş anlatmıştı evleneceğim adam herkesi süzüyor bende mutluyum diye sonra bir gün kızkardeşi eve geliyor sürekli kaçamak bakışlar sonra kızla tv bakıyorlar kız kumandayı almak için kalkınca beline sarılıyor kadında bu arada meyve soymaya mutfaktaymış...kızAllah'tan açıkgöz bağırıp ortalığı inletmiş...ne derse beğenirsiniz arkadan karıma benziyordu:)))
Bayan hisseder
Yol vermiş kız
Haklıda daha fazla kıza paranoyak şu bu diyip suçlu hissettirmeye kalkmayın

Son düzenleme:
O masayı başına geçirip arkana bakmadan gitmeliydin.
Sen hiç tepki de vermemişsin, içine atmak sana zarar başka bişey değil.
Adamın vukuatlarına kaç madde daha eklenmesi gerekiyor ikna olman için güzel kardeşim.

Arkadaşlar az önce telefonla arayıp her şeyi bitirdim.Bana demedigini bırakmadı;S***** G** (Defol) bir daha karşıma çıkmadan tutun,Sen ruh hastasısın psikiyatriye git e kadar,sana acıyorum zavallısından yalnızsından tut demedigini bırakmadı.Halbuki ben çok üzgünüm her şey bitti dedim! Ben haketmedim bunları;bütün hayatımı etkiledi,köpek gibi sevmeme ragmen seve seve ayrıldım.Başıma gelmeyen kalmadı ve yine ben paranoyak ve suçlu oldum.
Çok kötüyüm

Evlendikten sonra tlfuna casus program kurup her adimini takip edecegine, bi kere uzul.
Hem o kufurler ne ola ki?
Adam olmadigi ettigi hakaretlerden belli,edepsiz.
Gozu ac adamdan kork, bir erkegin mumkunse ilk iliskisi olma, cidden gozleri baslari ayri oynuyor boylelerinin.
Artik yaninda kiz olan erkege daha cok bakilir mantigiyla mi utanmadan garson kiza buyulenmis gibi kitlendi o da ayri.
Inan bugun uzulmen daha iyi, evlenip uzulmek daha zor

Gözü dışarıda üstelik bu ada samimi arkadaşın hakkında "benden hoşlandığını biliyordum!" bu laf bile ayrılmanız icin yeter. Evleneceğim diyorsun ya sirf sevdigin için ac gözlü doyumsuz ve sadakatsiz bir adamla en fazla 2 bilemedin 3 yil veriyorum sana. Buraya gelip "kocama aşıktım ama beni aldattı" ya da "kocamdan soğudum bosanmak istiyorum" diye konu açarsın. Aklını başına topla sadece senin aşkinla yurumez bir evlilik. Sonu hüsran olur. Yol yakınken don. İradeli ol! ha bu arada bu karekterin onceden sevgilisi olmadigina inanmiyorum! Iyi arastir. Olup olmamasi önemli degil tabiki ki sana yalan soyledigini dusunuyorum.

Benim tek amacım şu:Ben çok mu abartıyorum,düşüncelerim çok mu sakat;yoksa gerçekten yanımdaki insan "doyumsuz,aç gözlü,içten içe hep daha iyisini isteyen,bastırılmışlıgı çok fazla olan ve tamamen benimle zaman öldüren,benden daha iyisi çıktıgında beni aldatmasa bile benden bir şekilde kurtulup,beni s.. edecek birisi mi" bunu ögrenmek ve fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Ona göre bir yol bulacagım kendime,evet köpek gibi seviyorum ama acaba ben mi abartıyorum bunlar çok normal şeyler mi yoksa direk ayrıl kızım manyak mısın mı denilecek bunları görmek istiyorum.
Abartmiyorsun bence böyle biri. Cok dikkatli ol guvenme

Bana bir daha geri dönmez;çünkü ayrılık gerekçelerimin hepsini sıraladım.Arkadaşımdan hoşlanıyordun ama o olmadı bana yürüdün vs... dedim.Yanımda başkalarına bakma vs.. muhabbetlerini de söyledim.Bana utanmadan kuruntu yapmışsın diyor çok sakin bir şekilde.Ben nasıl bir insana denk geldim,ya tamam ben paranoyagım vs.. diyelim.Ulan hırsızın hiç mi suçu yok? Hep mi ben suçluyum? bu insan yokken daha pozitif bir insandım.Şu anda benden kocaman bir posa bıraktı,bütün hayallerimi yıktı.Ben hakkımı helal etmiyorum sana dedigim de hemen bende sana etmiyorum filan diyor çocuk gibi sen yaparsan bende yaparım,sen yapmazsan bende yapmam moduna getiriyor.Umarım her şey bir şakadır.
Dogru olani yapmışsın. Erkek mi yok? Güvenmediğin bir adam var karşında biz yok iyidir desek de bos. Sen guvenmiyorsan iş bitmistir.

Böyle bir adamla evlenip ömrünün sonuna kadar onamı baktı bunamı baktı acaba şu an nerede kiminle kaynaştı yine diye düşünmek mi istiyorsunuz??

Bence yol yakınken ayrılın emin olun bundan bir kaç sene sonra bir başkasını da sevilirsiniz yani onu çok seviyorum falanlar filanlar geçici isterseniz sevmeyebilirsiniz bu sizin elinizde. Kendinize güvenin ve kendinize değer verin bir başkası için kendinizi de bu denli yıpratmayın. Şu an bu ses çıkartmadığınız bakma kaynaşma durumları yarın aldatmaya dönüşür. Suçluda siz olursunuz ee sen birşey dememiştin derler.

Bana göre bitirmeniz yerinde olmuş. Ayrıldığınıza üzülmeyin sevinin bence. Daha 5 ay olmuş, sizin içinize düşmesi gerekirken gözü dışarıda ne arıyor? Hiç ilişkisi olmamış bir insanın ilişkide düzgün olduğu kanısına varmak zaten imkansız. Arkadaşları "aa çok iyi adam, çok düzgün adam" diyebilir ama ilişkide görmemişler ki sadece arkadaşlık, dostluk kurmuşlar. Evlilik için kadının da erkeğin de belli şeyleri tecrübe etmesi, ne istediğini bilmesi gerekir. Ya daha önceki ilişkilerden/tanıdığı insanlardan, ya da birlikte yaşanılan uzunca bir ilişkiden sonra karar verilmesi gereken bir şey evlilik. Bence evlilik kararını çok erken verdiğiniz için bu kadar üzüldünüz. Oysa ki karşınızda daha ne istediğini bilmeyen, kendinden emin olmayan ve acaba önüme daha iyileri çıkar mı diye etrafını kolaçan eden, sizin yanınızda başka kadınlara bakabilecek, arkadaşınıza salça olabilecek kadar yüzsüz ve karaktersiz biri var. Her şey oldukça açık ve net. Hayatınız boyunca acaba beni aldatacak mı diye düşüneceğiniz bir adamla cehennemi yaşardınız. Çok güzel bir tecrübe olmuş sizin için, her düzgün denilen adama evlenecek gözle bakmazsınız artık. Ama bu olay ilişkilere inancınızı da kırmasın. Etrafta manyağı da var düzgünü de.

Böyle bir adamla evlenip ömrünün sonuna kadar onamı baktı bunamı baktı acaba şu an nerede kiminle kaynaştı yine diye düşünmek mi istiyorsunuz??

Bence yol yakınken ayrılın emin olun bundan bir kaç sene sonra bir başkasını da sevilirsiniz yani onu çok seviyorum falanlar filanlar geçici isterseniz sevmeyebilirsiniz bu sizin elinizde. Kendinize güvenin ve kendinize değer verin bir başkası için kendinizi de bu denli yıpratmayın. Şu an bu ses çıkartmadığınız bakma kaynaşma durumları yarın aldatmaya dönüşür. Suçluda siz olursunuz ee sen birşey dememiştin derler.

Ayrılmışsınız bile güncel kısmı görmemişim. Ayrılarak en iyisini yaptınız tebrik ederim, ki onun size verdiği tepkiyi görünce geç bile kalmışsınız.

İçinde bu kadar şüphe varken onla daha nasil evlenmeyi düşünüyorsun anlam veremiyorum. Evlenmek için önce ona karşı kuşkularinin be şüphelerinin olmamasi gerek

Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin lüften,benim için çok önemli!
empati kurun ve kendinizi benim yerime koyun.Siz bu tarz şeyler yaşamış olsaydınız ne düşünürdünüz ve ne yapardınız?
Vallahi canım şahsen benim başıma gelse anında yol verirdim. Güvenimi sarsan biri ileride neler yapar. Sadık adam her haliyle belli eder evlenip aldatsa daha mı iyi. Herşeyi senin yanında yapmıyordur belki bide bunu düşün. Böyle tipler evlenince daha azar nasılsa evliyiz gidemez yapacağımı yapayım der. Kendine yazık etme. Bırak burnu sürtsün. Gerçekten gözü dışarda değil ve seni seviyorsa zaten bırakmaz peşini. Yazık etme kendine gururuna ben olsam şu an çoktan bırakmıştım. Güvenenlerinin birini sevemem insanlar kimlerden vazgeçiyor bırakamam diye bişey Yok. Kendine yazık etme !

Güzel kız gördügünde,hoşuna giden birisini gördügünde çok kurnaz bir şekilde bakıyor.Mesela kıza bakmadan önce ilk etapta kızın bulundugu yönün aksine bakıyor ve ufaktan çaktırmadan kıza dogru kafayı çevirip kızı kesmeye başlıyor.
Ve bunu öyle 1 sn bakıp yapmıyor,neredeyse 3-4 sn şeklinde bakıyor.

:kusmuk:

Bana hatta bir gün şöyle bir cümle kurdu" Benim senin arkadaşını sormamda bir art niyet arama.Benim eskiden beri hayalimdi,sevgilimin kız arkadaşlarıyla kanka gibi olmak ve hep birlikte takılmak".Sizce bir insan neden böyle bir hayal kurar?

bu nasıl hayaldir ya. sevgilinin kız arkadaşları olmazsa nolacaktı. ayy bu nasıl hayal ya. midem kalktı bu adamdan. anlattıklarından o kadar iğrenç bir adam geldi ki gözümün önüne..

iyi ki de ayrılmışsın. ne sapkın bir adammış bu.
:kusmuk:

arkadaşım bayanlar hissediyor Yarın bu kız bununla ciddi düşünse bacısı yada güzel bir akrabası gelse süzse
Yada adam gözleri bende aman şaka dese daha beteri olacak gerizekalı diyip mevzuyu kapatamaz
Zaten ayrılırkende çirkin yüzünü sermiş
Bi arkadaş anlatmıştı evleneceğim adam herkesi süzüyor bende mutluyum diye sonra bir gün kızkardeşi eve geliyor sürekli kaçamak bakışlar sonra kızla tv bakıyorlar kız kumandayı almak için kalkınca beline sarılıyor kadında bu arada meyve soymaya mutfaktaymış...kızAllah'tan açıkgöz bağırıp ortalığı inletmiş...ne derse beğenirsiniz arkadan karıma benziyordu:)))
Bayan hisseder
Yol vermiş kız
Haklıda daha fazla kıza paranoyak şu bu diyip suçlu hissettirmeye kalkmayın
Ayrildiktan sonra ki yorumu gorunce hak verdim kiza.. bi insani en iyi kavgada taniriz. Oda arkadasa gosterms ne oldugunu :işsiz:

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim öncelikle.Bana çok destek oldunuz... Ama aklıma takılan bir şey var o yüzden bunu ögrenmem gerekiyor.

Bunları yapan,yani olayın öznesi olan kişi "erkek" degilde,bir bayan olsaydı,yorumlarınız yine aynı olur muydu? Yine aynı şekilde tepki verirmiydiniz? Ya da tepkinin dozajı daha mı azalırdı?

Erkekler böyledir erkekler şöyledir diye bir kanı var biz bayanlar arasında,bunun kurbanı olmuşum gibi bir hissiyat var üzerimde. Yani bunlar yapan kişinin bir bayan oldugunu hayal edin,yine buradaki gibi yorumlar yapar mıydınız?

X