KAFAYI YİYORUM

Ben de öyle düşünüyorum, yani acil durum olur gece yolculukta lastik patlar gidecek yer bulamazsın anlarım. Ama öyle bir durumda bile internetten anında rezervasyon yapabiliyorsun artık.
Bence konu sahibi eşinin iş için şehir dışında olduğundan bile emin olmayabilir gibi geldi, güvensiz bir ilişki. :işsiz:
Birbirlerinden haberdar olan bir çift olsa böyle sorunlar yaşanmaz.
katılıyorum :KK66:

Bencede risk almaya değmez 😂 kapıda açık kalabilir 🤪
valla ben evime eşsiz kızkardeşsiz ya da bir dişi eşliğinde gelmeyen kimseyi misafir etmiyorum doğruuu kurumumuzun misafirhanesine postalıyorumm.konu sahibinin eşi de aynını yapsın gitsin otel de kalsın herkes rahatlasın ayoll.kadın kafayı sıyıracak bunu düşüne düşüne aaaaaa :KK45:

Merhabalar 2 yıldır evliyim. Eşimin işinden dolayı 20 günlük bir kurs için şehir dışına çıktık beni de annemlere bıraktı başka bi ile. Ama iller arası yakın mesafe. Haftasonlarında izinli. Bu haftasonu arkadı ile (yakın arkadaşı ile aynı kursa denk geldiler)arkadaşının memleketine bi araba konusu için gittiler buraya kadar sorun yok. Arkadaşının ailesinin evinde kalacağını söylediler ama evde ablası da var. Ben pansiyonda kalmasını evde ablası varken orda kalmasını istemediğimi söyledim ama benim saçmaladığımı daraltıp bunalttığımı söyledi dünden beri de konuşmuyoruz. Ne yapmam gerekiyor? Beni resmen hiç umursamadı. Aynı konuda kendisi olsa bana izinveröezdi ki daha öncesinde de vermedi. Akıl verin nasıl davranayım ?
Canım ben de hayır derdim ama bırak bir şey yapacak olan inan her türlü yapar aklınq getirme kıskanç olan ben diyorum bunu

valla ben evime eşsiz kızkardeşsiz ya da bir dişi eşliğinde gelmeyen kimseyi misafir etmiyorum doğruuu kurumumuzun misafirhanesine postalıyorumm.konu sahibinin eşi de aynını yapsın gitsin otel de kalsın herkes rahatlasın ayoll.kadın kafayı sıyıracak bunu düşüne düşüne aaaaaa :KK45:
Abla falan demeye gelmez artık burda neler okuyoruz komşu kızı o kızı onun halası oladabilir pek tabiki... yallah otele derdim bende😂🤪

Kadının en büyük düşmanı kadın🤦‍♀️ Kadıncağız derdini anlatmış dalga geçmişler😞 Belki de adam abla detayını bilerek kavga çıkarmak için söyledi şimdi de küstü rahat rahat geziyor. Belki de kadın hatalı olan taraf. Çok kıskanıyor ve adamı çok darlıyor. İnsanlar burda çözüm bulsunlar utanıp kaçmasınlar

Abla falan demeye gelmez artık burda neler okuyoruz komşu kızı o kızı onun halası oladabilir pek tabiki... yallah otele derdim bende😂🤪
çocukların gittiği spor da tanıştığım orda ve telefonda sohbete ettiğim bir kadın hastası olduğu için kızını 1 gece bana bırakmak istedi kabul etmedim.ailemden biri değil hadi çocuğun başına bir şey gelse ya da başka bir sorun olsa.covid riski zaten başka konu.hastaneye götürebilirmiş ama sırf spordan geri kalmasın diye istedi şaşırdım.

çocukların gittiği spor da tanıştığım orda ve telefonda sohbete ettiğim bir kadın hastası olduğu için kızını 1 gece bana bırakmak istedi kabul etmedim.ailemden biri değil hadi çocuğun başına bir şey gelse ya da başka bir sorun olsa.covid riski zaten başka konu.hastaneye götürebilirmiş ama sırf spordan geri kalmasın diye istedi şaşırdım.
Aa aa ne tuhaf kadın nasıl güvenmiş sonuçta yabancı bi adam var evde ay kız çocuğu genç kız ne olursa olsun olmaz... covid ayrı mevzu zaten....

Aa aa ne tuhaf kadın nasıl güvenmiş sonuçta yabancı bi adam var evde ay kız çocuğu genç kız ne olursa olsun olmaz... covid ayrı mevzu zaten....
aynen öyle.eşimi hiç tanımıyor mesela.nasıl güvenebiliyor ki bize?

Gerçekten yazılanlara bakıyorum da çok üzücü. Ben sizinle kafama takılan konuyu benimle dalga geçin diye paylaşmadım. Sizin için komik,saçma veya gereksiz olabilir ama beni üzmüştü. Demek ki insan biriyle paylaşmamalı hep içine atmalı.
farklı fikirler her konuda oluyor tartışmalarda.siz üzülmeyin yorumlara.ben en samimi arkadaşlarımla bile karşı karşıya geliyorum bazı konularda .sonra da arkadaşlığımıza devam ediyoruz.istemediğiniz yorumlara da katlanacaksınız maalesef.

Ben çok çok kıskanç bir kadın olarak yazma hakkımı kullanayım.Evet ben de rahatsız olurdum eşim böyle bir şey yapacak olsa.Kocan bred mi diyenlere de şaşırıyorum, kocam gözümde bred olmasa onunla olmam zaten, artı hep bretlerden mi etkileniliyor, kadınların çoğu anjelina olmadığına göre gayette bizim sıradan erkeklerden de etkilenenler olabilir.

Konu sahibi erkekler asla bağırıp çağırmaktan ve dil dökmekten anlamazlar.İcraatla gösterin yaptığı şeyi.Yaptığının aynısını yapın ama ne pahasına olursa olsun arkasında durun. Tavırlarınız değiştiğinde onun da değişecektir.

Merhabalar 2 yıldır evliyim. Eşimin işinden dolayı 20 günlük bir kurs için şehir dışına çıktık beni de annemlere bıraktı başka bi ile. Ama iller arası yakın mesafe. Haftasonlarında izinli. Bu haftasonu arkadı ile (yakın arkadaşı ile aynı kursa denk geldiler)arkadaşının memleketine bi araba konusu için gittiler buraya kadar sorun yok. Arkadaşının ailesinin evinde kalacağını söylediler ama evde ablası da var. Ben pansiyonda kalmasını evde ablası varken orda kalmasını istemediğimi söyledim ama benim saçmaladığımı daraltıp bunalttığımı söyledi dünden beri de konuşmuyoruz. Ne yapmam gerekiyor? Beni resmen hiç umursamadı. Aynı konuda kendisi olsa bana izinveröezdi ki daha öncesinde de vermedi. Akıl verin nasıl davranayım ?
Siz çok ama çok abartmışsınız, eşinize neleri yakıştırıyorsunuz, siz eşinizin evlerine girip, sofrasına oturduğu arkadaşının ablasına bakacağını düşünüyorsanız, neden evlendiniz bu adamla? Güven nerede kaldı? Arkadaşının ablası onunda ablası sayılmaz mı?
Biraz sakin olun bence ve eşinizin dediği gibi daraltmayın.

Siz çok ama çok abartmışsınız, eşinize neleri yakıştırıyorsunuz, siz eşinizin evlerine girip, sofrasına oturduğu arkadaşının ablasına bakacağını düşünüyorsanız, neden evlendiniz bu adamla? Güven nerede kaldı? Arkadaşının ablası onunda ablası sayılmaz mı?
Biraz sakin olun bence ve eşinizin dediği gibi daraltmayın.
Bu aslında yakıştırma değil. Ev ortamında hiç tanımadığım yabancı bi kadınla kalıyor. Ve ben bunu uygun görmedim. Olayı asıl büyüten nokta ise eşinin rızası olmamasına rağmen beni hiçe sayıp kalması.

Ya hemen neden konu açanların ustune yürünüyor anlamış değilim

Kim ne kadar laf sokarsa yarışı var sanki .

İnsanlar karakterlerini hayata bakışlarını değiştirmek için konu açmıyor

Kendince düşünebilen empati yapabilen kişilerden kendine yakın akıl ve bir yol istiyor
Farklı düşünebilen var mi bana yeni bir bakış açısı verir mi vs diye

Garip ....
Psikolojisi bozuk bi kadın var sürekli dalga geçmiş itiraz edenlere de sataşmış. Hasta sanırım

X