Bahçe Bakımı ve Çiçekler Kalanchoe

canım resmine yakından baktım kücük yaprakları var canlanır bence iyiki atmamıssın.bi cicegimize daha düsmüstü cicekcicden ilaç aldım yapraklarına sıkmıstım hepsi gitmişti

canım resmine yakından baktım kücük yaprakları var canlanır bence iyiki atmamıssın.bi cicegimize daha düsmüstü cicekcicden ilaç aldım yapraklarına sıkmıstım hepsi gitmişti

Ben de gitmeseydiler ilaç alıcaktım ama arapsabunlu tarif yeterli oldu. Muhtemelen onun öncesinde balkonda olduğu için soğuktan öldüler. Çünkü sıcağı seviyor bu kahrolasıca bitler..

ben de gitmeseydiler ilaç alıcaktım ama arapsabunlu tarif yeterli oldu. Muhtemelen onun öncesinde balkonda olduğu için soğuktan öldüler. çünkü sıcağı seviyor bu kahrolasıca bitler..

evet canım yazın cıkıyolar.insallah düzelir canım diğer tarif için tesekkürler canım eger basıma gelirse deniycem

kuzuuuuuuuuuuuuuu ciceklerimde ucusan minik sinekler var onları nasıl yok edebilirim

kuzuuuuuuuuuuuuuu ciceklerimde ucusan minik sinekler var onları nasıl yok edebilirim

Canım anlattığım gibi 2 diş sarımsak 2 yemek kaşığı arap sabunu 2 kaşık da acı kırmızı toz biberler oluyor ya ondan atıcan. toz biber yoksa çok acı yeşil biber olursa ufak ufak doğrayıp ondan da atabilirsin. Ama acı olmalı. Hiç yoksa bibersiz de olur. bunları iyice karıştırıp üzerine sıcak su dök şişenin aldığı kadar artık o önemli değil. İyice çalkala şişeyi birbirine karışsın. Soğumasını bekle.Soğuyunca tüm bitkilerine fısfıslayabilirsin. 2-3 günde bir tekrarlarsan bir şey kalmaz. :)

canım simdi gördüm msjını yapayım canım durumu haberdar ederim cok tesekkür ederim canım bi yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…